Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Това е форум за бизнес с голяма репутация
Ето за това говорех, сбъркана ви е представата за реалност и фантазия. Репутация сред начинаещите виртуални ентусиасти-аматьори сигурно има, но чак па форум за бизнес и то с голяма репутация. Много сериозни думи ползваш. Не се иска задълбочен анализ за да се види че 99% са дребни мишки тука.
 
От: От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ресурси с мъртви души.
Мъртвите души не изкарват пари ;), троле. Пак си пишеш дежурните мантри, които са си чиста проба лъжа.

А какви са хората тук не знам, фактите обаче са, че това е най-големият подобен български форум, а много от членовете му сме успели в това, което правим.
 
Re: От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ресурси с мъртви души. Аз на хора, който са по-неграмотни от мен или от такива, страдащи от паранои и мании, мнения не зачитам много по принцип. Нищо лично.

Типична тролска техника :) опитваш се да сринеш опонента на база как пише за да премине в защита :) само че като ние сме тролили по чуждите форуми ти си бил малолетен :D

Стила на писане съм си го извоювал да се зачита защото тези които ме четат вероятно са изкарали доста пари от това което съм им написал :) Който не ме слуша проблема си е негов ... А ако направи обратното на съвет който съм му дал има висока вероятност после да плаче... Последният гении дето постъпи като теб от милион и триста ( 1 300 000) мъртви души на месец падна на 650 000 души на това му се казва да си прецакаш сам сайта... Сега казвам че ще се прецакат ако има психоза за телене... и че мен няма да ме засегне толкова ама ми е жал за хората.... пък те да си знаят...



Интерсно ми е като са мъртви души ти как попадна тук и проявяваш такова желание да пишеш при мъртавците че и да ги убедиш че от тях нищо не зависи :lol: и че ресурсите им неструват - ама си си пуснал тема че купуваш такива ресурси :lol:
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Какво мислите, да купуваме ли акции на ПИБ?
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Радвам се че си изясни тезата така няма да те мислим за политически трол...

не е създаване на пари от нищото... банката взима парите да ги държи и ги дава като кредит на друг за по висока лихва като прибира разликата

като намаляват цялостния риск като умножават по много малки транзакции и от печалбата която прибира си заделя суми за да гарантира вложителите понеже винаги ще има някакъв процент някакъв процент некоректни кредит-получатели

като цяло няма кой да ти дава пари безплатно дори и през комунизма имаше лихва... ако никой не тегли кредити банките ще дават нулева лихва по депозитите... пазар ....

ДЕМЕК -ако успееш да убедиш хората да не теглят кредити няма да плащат лихви и банките няма дават лихви по депозитите.... и лихвата ще изчезна както ти се иска


Ок, тогава ще ми обясниш ли как в арабските страни съществуват банки без лихви?
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ок, тогава ще ми обясниш ли как в арабските страни съществуват банки без лихви?
Да, защото богатите шейхове си влагат парите в западни банки :lol:
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Какво мислите, да купуваме ли акции на ПИБ?
Мисля, че вече поне 2-3 пъти се спомена, че в момента това е високо рисков ход и чиста спекулация.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Влагат си парите във всичко но не и банки....
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

"Какво мислите, да купуваме ли акции на ПИБ?"

Някои не мислят, а действат.
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ок, тогава ще ми обясниш ли как в арабските страни съществуват банки без лихви?

Това го има в много малко странни - банките им са типичните банки в началото на банковото дело - представляват складове на пари! А това, че банките не дават лихва, не значи че няма лихвари :)
Но в такива страни са много силна централна власт и нещата там стават по различно му и основно се базира на ресурсите - ако ги няма щеше да е малко по различно!
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Какво мислите, да купуваме ли акции на ПИБ?

ПИБ плати в петък 800 милиона. За мен това е доказателство, че системата работи. Всичко зависи от това как ще продължат нещата в понеделник. Иначе нивата на акциите не са ударили дъното все още ... Ако мислиш, че ПИБ ще успеят да върнат доверието в следващите месеци ...
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

"Какво мислите, да купуваме ли акции на ПИБ?"

Някои не мислят, а действат.

Абе като гледам как действаха в петък до 30% ги свалиха акциите. А при другата банка се смениха притежателите над над 1.5 милиона акции.
 
Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Влагат си парите във всичко но не и банки....

Е как 30 процента от Корпоративна Търговска Банка е собственост на шейха на Оман... и притежава дялове от още много банки в цяла европа азия америка .... той като си прибере парите от печалбите от лихви на европейци и американци може да си позволи на неговите си хора да дава безлихвено....
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Е как 30 процента от Корпоративна Търговска Банка е собственост на шейха на Оман... и притежава дялове от още много банки в цяла европа азия америка .... той като си прибере парите от печалбите от лихви на европейци и американци може да си позволи на неговите си хора да дава безлихвено....

Абе 30% ще трябва ги отпише, но суровините правят разликата :)
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

"Абе като гледам как действаха..."

По финансови въпроси ще пиша след месец, ако не ме мързи и снимки ще приложа.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

"Абе като гледам как действаха..."

По финансови въпроси ще пиша след месец, ако не ме мързи и снимки ще приложа.

Добре, чакам да покажеш какво си правил :)
 
От: От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Мъртвите души не изкарват пари ;), троле. Пак си пишеш дежурните мантри, които са си чиста проба лъжа.

А какви са хората тук не знам, фактите обаче са, че това е най-големият подобен български форум, а много от членовете му сме успели в това, което правим.
Именно, не изкарват.
Хората които вадят сериозни пари от онлайн бизнес бързо разбират, че в подобен форум нито ще научат нещо ново, нито могат да купят нещо качествено или да продадат. Като гледам изключенията се броят на пръсти. Нивото тука е аматьорско и инфантилно, а неграмотността отчайваща. Виж за какви сделки става въпрос, какви сайтове се продават, спамерска история.
 
От: От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Именно, не изкарват.
Хората които вадят сериозни пари от онлайн бизнес бързо разбират, че в подобен форум нито ще научат нещо ново, нито могат да купят нещо качествено или да продадат. Като гледам изключенията се броят на пръсти. Нивото тука е аматьорско и инфантилно, а неграмотността отчайваща. Виж за какви сделки става въпрос, какви сайтове се продават, спамерска история.
Ами защо не ни лишиш от "компетентното" си присъствие тогава?Не мисля,че някой ще усети липсата му.
 

Горе