Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

А е обвинен за трол защото ползваше всички тролски техники :D Правопис, безмислие на каузата, безмислие на форума, опонентите му били скапани това което му продавали в пазара било скапано , това което сме имали като ресурс било скапано - и си повтаряше едно и също - точно пък ти трябваше да го разбереш нагледал си се на тези неща...
Ти май наистина си си построил един измислен свят, в който си грамотен икономист с мисия да съветва земляните, форумът - общност от бизнес акули и зукърбърговци, сделките в Пазар - за милиони, а ресурсите ти в пъти по-мащабни от всекакви бг-мами? И всеки който оспори това при поредната ти порция нелепо самохвалство се оказва трол...:-o
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Уважаеми клиенти,
Уведомяваме Ви, че поради нарастващия брой на клиентите, които в петък са направили заявка за теглене на суми и днес искат да се откажат от тегленето и нарушаването на депозитите, Банката няма да събира предвидените по тарифа такси.
Офисите на Fibank (Първа инвестиционна банка) в цялата страна работят с усилено темпо и обслужват всеки клиент.
Много клиенти, дошли да внасят средства, ще бъдат обслужени на отделни бюра.
Благодарим на всички клиенти за търпението и доверието, както и за това, че не се поддадоха на зловредните слухове срещу българската банкова система.

От Първа инвестиционна банка
 
От: От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ти май наистина си си построил един измислен свят, в който си грамотен икономист с мисия да съветва земляните, форумът - общност от бизнес акули и зукърбърговци, сделките в Пазар - за милиони, а ресурсите ти в пъти по-мащабни от всекакви бг-мами? И всеки който оспори това при поредната ти порция нелепо самохвалство се оказва трол...:-o
Дразниш 99,99% от хората тук,вкючително и админите,достатъчно великодушни бяха да не ти наложат бан до момента,че скоро освен BAN може да очакваш и eBan :lol:
 
Re: От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ти май наистина си си построил един измислен свят, в който си грамотен икономист с мисия да съветва земляните, форумът - общност от бизнес акули и зукърбърговци, сделките в Пазар - за милиони, а ресурсите ти в пъти по-мащабни от всекакви бг-мами? И всеки който оспори това при поредната ти порция нелепо самохвалство се оказва трол...:-o

Хайде сега се върни назад по темата и си цитирай всички постове в един :D пък полсе ще видим дали има съвпадение щото ми се сртрува 100% :lol: а има още хляб да изядеш докато се превърнеш от прост във сложен трол :rolleyes:

http://bg.wikipedia.org/wiki/Интернет_трол
Независимо от типа, троловете се делят на два типа - прост и сложен. Простите тролове се разпознават от пръв поглед: поведението им е предизвикателно, отправят директни ругатни, целенасочено нарушават правилата на поведение в онлайн ресурса, директно атакуват опонентите или техните идеи. Сложните тролове отлично познават правилата в сайтовете, където се подвизават, затова и поведението им е на границата на нарушаването им, често карайки авторите на блогове, администраторите на сайтове, собствениците на Фейсбук-страници и др.п. да забравят своето добро възпитание, да нарушат собствените си правила или да превишат нормалните си правомощия. Често троловете имат за цел отклоняване на вниманието от основната тема и превръщането на конструктивното обсъждане в безкрайни спорове, в размяна на нападки, в дрязга. Един от основните използвани методи на троловете е нападателният стил - агресивното подмятане на клевети, компромати, слухове, задаване на въпроси не по темата, а по адрес на другите автори и публикувани мнения, и т.н.

В преобладаващата част от случаите на тролинг няма да намерите никаква логика в съобщенията на трола. Нито ясна теза, нито поддържащи я аргументи. Тролът разчита на горепосочената схема на “самоманипулация”. Няма да намерите имена, дати, точни цифри, източници, ясна позиция. Тролът просто драсва клечката кибрит и периодично поддържа огъня.


[h=2][/h]
Главната цел на троловете е внасянето под някакъв образ на разногласие. Подстрекателското, саркастичното, провокационното или заядливото съдържание на съобщенията на трола са с цел да склонят другите потребители да влязат в безполезна конфронтация със самия него. Колкото по-бурно реагира общността, толкова по-вероятно е тролът да продължи конфронтацията, тъй като тази реакция е знак, че действията му постигат целта му да създаде хаос. Така се е зародила и често използваната в Интернет културата мъдрост "Не хранете троловете".




Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря. Отговарянето на троловете неизбежно води до отклоняване от темата на дискусията, изважда от равновесие наблюдателите и осигурява търсеното от троловете внимание. Тролът, който е игнориран, може доброволно да напусне Интернет-форума или дискусията, макар че понякога той или тя може да продължи да се връща към някоя стара тема, с цел да бъде последният изказал се по нея. Потребителите с по-голям опит често са склонни да подминават публикациите на троловете с мълчание, докато тези с по-малък опит се подвеждат по-лесно и се ангажират с диалог, без да знаят, че си имат работа с трол.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Само до Уики-теоретици и форумни философи ми е в момента. Айде усмири си там ебльото Владко и спри да ми губиш времето с глупости за тролове, елфи, гноми и др. персонажи от вашия виртуален свят.:wink:
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Калашников, ти си същото менте като истинския Калашников, медийната звезда на СССР, който е измислил точно една хуйня :lol: Скрий се. Минах преди малко покрай голям клон на ПИБ, опашка категорично НЯМА!
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Калашников, ти си същото менте като истинския Калашников, медийната звезда на СССР, който е измислил точно една хуйня :lol: Скрий се. Минах преди малко покрай голям клон на ПИБ, опашка категорично НЯМА!
По принцип си прав за всичко,с разликата че ментето М16 се мисли за неостаряващия Калашников ;)
 
Само до Уики-теоретици и форумни философи ми е в момента. Айде усмири си там ебльото Владко и спри да ми губиш времето с глупости за тролове, елфи, гноми и др. персонажи от вашия виртуален свят.:wink:

Помагам ти да се самоопределиш 8)
Тролът, който е игнориран, може доброволно да напусне Интернет-форума или дискусията, макар че понякога той или тя може да продължи да се връща към някоя стара тема, с цел да бъде последният изказал се по нея

В Предприемач пишат някои от легендарните тролове на българския интернет... само кака джоан от имотните нензнам как да я докарам да покаже и тя малко класа - амоун знае коя е :)
Ако четеш а не пишеш туковиж си се научил как да си по добър...:wink:
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

По принцип си прав за всичко,с разликата че ментето М16 се мисли за неостаряващия Калашников ;)

MP44_-_Tyskland_-_8x33mm_Kurz_-_Arm%C3%A9museum.jpg


StG-44 Sturmgewehr ;)
 
От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

трябваше да се вземе разрешение от ЕС (...) защото това се класифицира като държавна помощ за бизнеса, което съответно не е разрешено да се прави в ЕС и трябва разрешение.

Значи ако има разрешение от ЕС - държавата може да прави забранени неща. Ако обаче някой гражданин прави забранени неща - директно го глобяват или тикват в затвора, няма даже и възможност да иска разрешение от ЕС.

Честита ви "европазарна" икономика (планово-пазарна европейска изгъзица с крони капитализъм).
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

MP44_-_Tyskland_-_8x33mm_Kurz_-_Arm%C3%A9museum.jpg


StG-44 Sturmgewehr ;)
Да не навлизам в баналната тема за казарма,сигурно голяма част от хората тук не са карали,но АК-47 е най-доброто леко стрелково оръжие на 20 век.
P.S.Както писа Кул преди малко,трола все пак ни измества от темата и от съществото на разговора,затова спирам с лирическите отклонения. :)
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Да не навлизам в баналната тема за казарма,сигурно голяма част от хората тук не са карали,но АК-47 е най-доброто леко стрелково оръжие на 20 век.
P.S.Както писа Кул преди малко,трола все пак ни измества от темата и от съществото на разговора,затова спирам с лирическите отклонения. :)
Разбира се, че ще е добро. Нали е немско :)

Честита ви "европазарна" икономика (планово-пазарна европейска изгъзица с крони капитализъм).
Е то това не е нищо ново, поне тоя път е що годе в наша полза.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

До преди 1 година викахме пред народното събрание против олигарсите, пък ся им защитаваме банките... балам народ...

Ше помагат на банки :D :cry: е ма прост народ сме и прост ше си останеме.

Тези изказвания не са коректни.

Това не е „защитаване на банките“, а несъгласие да се действа така както искат престъпниците (хората не искат да бъдат манипулирани от престъпниците, които се опитват да създават паника).

Затова #не_тегля.

(Може да не харесвам банкирането с частичен резерв, декретните валути и създаването им от нищото, но повече не харесвам извършването на организираната престъпна дейност целяща създаване на паника.)
 
От: От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Значи ако има разрешение от ЕС - държавата може да прави забранени неща. Ако обаче някой гражданин прави забранени неща - директно го глобяват или тикват в затвора, няма даже и възможност да иска разрешение от ЕС.

Честита ви "европазарна" икономика (планово-пазарна европейска изгъзица с крони капитализъм).

happy, пробваш да цакаш с топла бира:). забраната за държавна помощ е доста полезна за съюза като цяло, предвид желанието на всяко правителство да подпомогне собствения си бизнес (доколко е в резултат на подкупи или национализъм е нерелевантно към темата). в конкретния случаи е напълно нормално да се отмени забраната в този частен случаи, тъй като касае банкова стабилност.

пс. отношението ми/ти към етичността/морала или друга норма на банковия бизнес също е нерелавантно към темата :)
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Напълно съм съгласен, че забраната за държавна помощ е нещо добро. Аз съм привърженик на пазарната икономика (Laissez-faire).

Уж сме пазарна икономика, а имаме държавни помощи, квоти, субсидии, други антипазарни закони...

Мисля, че има пазарни начини, по които една банка може да се справи, ако започнат да се редят „клиенти“ на опашки пред банката (по-нагоре съм обяснил, който прочел - прочел).
 
От: Re: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

В Предприемач пишат някои от легендарните тролове на българския интернет...
Наспами целата тема с тия тролове. То май ще се окаже накрая че по-голем трол от тебе нема, само тролове са ти в главата, Тролчо. Щом във всеко различно от твоето мнение виждаш тролене, явно говорим за сериозни проблеми.

А дали ще чета или ще пиша, то май и двете действия се обезсмислят - май не съм на вашето ниво, чувствам се прекалено малък заобиколен от подобни бизнес-акули, капацитети и мащаби, ще взема да се комплексирам.:)
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Мнението ти не е различно глупако, мнението ти е въздухарско и тролско - пишеш много, а не казваш нищо. Най-добре спри да пишеш, както допреди темата. Няма да липсваш на никой.

Ние различните мнения ги уважаваме, когато ги има. Ама мразим некадърните тролове, като теб ;)
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Да ви кажа какво ми се случи преди минути. Трябваше да прехвърля малко парички от една моя сметка в друга моя сметка в кооперативна банка на Ломско шосе в Надежда. Идва ми ред след чакането, сядам и обяснявам на служителката. Тъкмо й обясних и тя ми каза: ама моето работно време свърши. Беше 17:25. Та ми е чудно защо ги защитавате тия банки и дали има такова работно време и дали в тая криза някой може да си позволи да върне клиент?
 

Горе