Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама...

lowriderzzz

Well-Known Member
Първо да кажа, че не искам да ви занимавам с глупости. Става дума за този сайт energysavingtips-blog точка com/bg и продавана джаджа в него.

Доста го четох, но нещо ме навява на мисълта, че е прекалено добре да е истина. Имам и един приятел който си е закупил подобно нещо, но каза че за две години никаква разлика не е видял.

Иначе евала за sales copy-to (реклмната страница). Почти е направено както трябва. Ясно, че хората знаят как се продават неща по интернет, но за функционалносста вие си преценете.

С тази тема искам да събера според вас, колко ли продажби имат. Мисля че рекламират яко по ФБ. (поне аз от там им избарах сайта).
 
Последно редактирано:
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Виждал съм техни реклами и в етаргет
 
Re: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Аз имам въпрос трябва ли да давате жив линк на всяка шашма която намерите в нета ? така си намалявате линк джуса за вашите си линкове... ще кажете както е един линк ... еми всеки ден се поства поне по един безполезен нека се поства това са 365 за година или няколко хиляди за всичките години ами ако са 5 човека който постват ? отивам в 10тките хиляди безполезни линкове


иначе по стила на коментарите това е този с лесните 5000 долара на месец 1200 на седмица... след като си купиш видеата за 60 лв
 
От: Re: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра рекла

не съм много на ясно с тоя линк джус. Явно не добре да се постват безмислени линкове. Срга ще го махна. НП
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Глупости на таркалета! Само пусни някоя снимка от коментарите през Г.

"
Код:
[URL="http://www.google.bg/search?tbs=sbi:AMhZZis4_1WOpdUxtZW8MdspcrPKKrYTv6ogUy2edMQRZVw1ifyJH23GKQdOKgeMb8jC5pdwbjEO6pSVhOR5UcGJCS6XmEsRqkzyQBO-qE4ZRZn5MF1ALTseBMH3HtfFAtQyjts-xDK6fh-vflfd5NK9sH_1f-a9pPRatPoDYD3Z3C7k_1J8F6nEqDADpp-obO8zitRI4yUbkRTcaPzqY0mWq3PhD68A7rmmXgsc5mLYm5jls8XtSpaO4a642fjy9A7e8tp_1fS0CCbbh2b8pwlTXrlrcsWKwrrYCokpdQtXvhxr9ePFao5clp-NwtKPVRzIdI93cjA4syLQFuBIp6I3C-UQ1Bjm-1VO1jt4E7lFtkaiBLYXCqbZ68SSaPE0AG-pWBjelcKf7xH6HVG9A-KBAH5Vr4J112L7DBdZebso4LZF11OJ90esz-Til4QpARSM6xn3AeXUS-yeDLIvgdHfrTCuAucony0xzzaVOMxJb-SgPfGWPp2ejzuTGVYHS-W5gWlaHivoeEMIUghERItnhfjs8Ux0u-HwTzu10d3PrZVOPJU42CY3ga3FPPExahgBPGJK2Srf66bp6HyjOX2dARn7D-PspjUIgml5MPtoplPJyIUknUH90j1nL5XLuA0qrSGXT0jU0dxzu81MOfSkf4RAqXbT1s3OGT3cpeGuS6yVWqgcqlrHCVGYH6gV6Y3zpxE9LZFfe2eTVskI1KUFtGzPVUeIxVP5kpUqM_1Qg6IvkHRStOjciuF2eMdMap4Iy1oPrVZarwhbeEHE7FChp4EbEFZrGW8SaL8MxkSKqQlYC6ORQ4C-ygkX2-3X3kj6y_1wP_1dqOOIP1B9r2BZr-b-Bg_1H-LcuaJTQ3gHC2WM06_1Kek_1yUAokzfLwVIKeyKF5zw9xlUC9WUIB0lSc7_1bUXAVBUVaaa3HBFD1bjYukhfZIn3dqZfX30NlBw3gyxxtYIp5c6br7gbeo7lbDYGrYMWcfR7oDExW3qtwuaFXq8K-tsqbfmj8-LiSGU4nHKp4ggmIRixBVshz0mU28HOrQgZlIxrN1CRPyzngDnBYFZVduifj4qAsBcikQTHYZpP7v9vsJdEAYy3G6JY6BlAZu50b50uUxBGUxYirKK0_1SJAk21qgvUhk2b27S_1Lif0BV0iOrOB4QOtMZZfWDbZY_1xKR5K0n9BbOmlEJWKg3RvwF4R5nz-RPx13GWdM3ud3Gz-m_1cvj6t_1fKTYpAQnmAZiaSuf4fBLzZbPf61ASdR71teXXeSHWxN8m0TQL6sJOv9nUIZ94kOi794mHCSnWkiFtdSES5R1vzMugPrmtMob9rDx3qAuMBNjgK8&hl=bg&bih=610&biw=1366"]google.bg/search?tbs=sbi:AMhZZis4_1WOpdUxtZW8MdspcrPKKrYTv6ogUy2edMQRZVw1ifyJH23GKQdOKgeMb8jC5pdwbjEO6pSVhOR5UcGJCS6XmEsRqkzyQBO-qE4ZRZn5MF1ALTseBMH3HtfFAtQyjts-xDK6fh-vflfd5NK9sH_1f-a9pPRatPoDYD3Z3C7k_1J8F6nEqDADpp-obO8zitRI4yUbkRTcaPzqY0mWq3PhD68A7rmmXgsc5mLYm5jls8XtSpaO4a642fjy9A7e8tp_1fS0CCbbh2b8pwlTXrlrcsWKwrrYCokpdQtXvhxr9ePFao5clp-NwtKPVRzIdI93cjA4syLQFuBIp6I3C-UQ1Bjm-1VO1jt4E7lFtkaiBLYXCqbZ68SSaPE0AG-pWBjelcKf7xH6HVG9A-KBAH5Vr4J112L7DBdZebso4LZF11OJ90esz-Til4QpARSM6xn3AeXUS-yeDLIvgdHfrTCuAucony0xzzaVOMxJb-SgPfGWPp2ejzuTGVYHS-W5gWlaHivoeEMIUghERItnhfjs8Ux0u-HwTzu10d3PrZVOPJU42CY3ga3FPPExahgBPGJK2Srf66bp6HyjOX2dARn7D-PspjUIgml5MPtoplPJyIUknUH90j1nL5XLuA0qrSGXT0jU0dxzu81MOfSkf4RAqXbT1s3OGT3cpeGuS6yVWqgcqlrHCVGYH6gV6Y3zpxE9LZFfe2eTVskI1KUFtGzPVUeIxVP5kpUqM_1Qg6IvkHRStOjciuF2eMdMap4Iy1oPrVZarwhbeEHE7FChp4EbEFZrGW8SaL8MxkSKqQlYC6ORQ4C-ygkX2-3X3kj6y_1wP_1dqOOIP1B9r2BZr-b-Bg_1H-LcuaJTQ3gHC2WM06_1Kek_1yUAokzfLwVIKeyKF5zw9xlUC9WUIB0lSc7_1bUXAVBUVaaa3HBFD1bjYukhfZIn3dqZfX30NlBw3gyxxtYIp5c6br7gbeo7lbDYGrYMWcfR7oDExW3qtwuaFXq8K-tsqbfmj8-LiSGU4nHKp4ggmIRixBVshz0mU28HOrQgZlIxrN1CRPyzngDnBYFZVduifj4qAsBcikQTHYZpP7v9vsJdEAYy3G6JY6BlAZu50b50uUxBGUxYirKK0_1SJAk21qgvUhk2b27S_1Lif0BV0iOrOB4QOtMZZfWDbZY_1xKR5K0n9BbOmlEJWKg3RvwF4R5nz-RPx13GWdM3ud3Gz-m_1cvj6t_1fKTYpAQnmAZiaSuf4fBLzZbPf61ASdR71teXXeSHWxN8m0TQL6sJOv9nUIZ94kOi794mHCSnWkiFtdSES5R1vzMugPrmtMob9rDx3qAuMBNjgK8&hl=bg&bih=610&biw=1366[/URL]
Тези двамата май са се клонирали!?!
Преди още четох на един хардуер форум, че един инженер го разглобил ( имаше и снимки) и имало само един кондензатор и 2 светодиода. Имам такова чудо от Китай, около 15 лв, не съм забелязал разлика до сега. Нямам и ампер клещи, да го замеря.
 
От: От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра рекла

Преди още четох на един хардуер форум, че един инженер го разглобил ( имаше и снимки) и имало само един кондензатор и 2 светодиода. Имам такова чудо от Китай, около 15 лв, не съм забелязал разлика до сега. Нямам и ампер клещи, да го замеря.


70 кинта за кондензатор с 2 светодиода - на далавера е. ( за тоя дето го продава обаче)
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Този тип устройства имат ефект при големи натоварвания и при използване на активна енергия.Гореспоменатите не влизат в нито една от изброените категории.
Сами си направете изводите колко са ефикасни но за маркетинга шапка им свалям.От около 3 години ги предлагат и щом ги рекламират още значи има риби да се хващат на въдицата.
А иначе за видеата за 60 лева и там доста риби клъвнаха.Едно приятелче работи в куриерската фирма която ги е разнасяла.Чак дойде да ме пита дали не може и ние
нещо такова да направил. :lol:
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

На мен ми трябва устройство за спестяване/елиминиране на допълнителните такси начислени към сметката за ток. :lol: Тогава с удоволствие ще плащам само изразходваното.
 
Re: От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра рекла

Този тип устройства имат ефект при големи натоварвания и при използване на активна енергия.Гореспоменатите не влизат в нито една от изброените категории.
Сами си направете изводите колко са ефикасни но за маркетинга шапка им свалям.От около 3 години ги предлагат и щом ги рекламират още значи има риби да се хващат на въдицата.
А иначе за видеата за 60 лева и там доста риби клъвнаха.Едно приятелче работи в куриерската фирма която ги е разнасяла.Чак дойде да ме пита дали не може и ние
нещо такова да направил. :lol:

този бизнес не е незаконен ама е неморален... и е долно да се печели от хора на който това име последната надежда да изкарат пари по някакъв начин
 
Re: От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра рекла

На мен ми трябва устройство за спестяване/елиминиране на допълнителните такси начислени към сметката за ток. :lol: Тогава с удоволствие ще плащам само изразходваното.

ако живееш къща вейто спасение само да им паднат още малко цените :)
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

На мен ми трябва устройство за спестяване/елиминиране на допълнителните такси начислени към сметката за ток. :lol: Тогава с удоволствие ще плащам само изразходваното.

А аз искам да си имам атомно реакторче в куфарче. Или поне да имам възможност да си купя 1-2 атомни подводници, и да ги използвам като атомна централа.
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

А аз искам циганите да си плащат тока, за да не плащам толкова големи суми за "Невъзстановяеми разходи"
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Идеята на джаджата е да се продава не да работи. Преди около 1-2 години познавам човек продал над 2000 броя на цена 49.99 при 2 броя 1 беплатен. Има още една простотия НЕО Сокет поставя се в гнездтот за запалката на автомбила и пестля гориво :lol: цена от 12 до 25 лв
 
От: От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра рекла

Идеята на джаджата е да се продава не да работи.

Ей това мислене никога не съм го харесвал. Как някой хора се правят на тарикати, лъжат и измъкват парите на хората.
 
От: От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра рекла

Ей това мислене никога не съм го харесвал. Как някой хора се правят на тарикати, лъжат и измъкват парите на хората.

Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава.
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Това е същата работа като енергийните силиконови гривни, от които дори производителят призна, че няма полза. :)
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Пирамиди, фараони

и балъци за милиони.
 
От: От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра рекла

Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава.

Не знам, не мога да разбера каква е тръпката на тия, които се занимават с това, да лъжат, заблуждават по такъв начин.
За мен това е все едно някой в нашата област да почне да лъже, че продава уникални статии или че прави отлично seo и ще вдигне сайта в серпа, или че предлага сайтове или онлайн магазини за по 50 лв. Знаете как реагираме в такива ситуации.

Това е същото според мен, просто е в друга област, и някой тарикат взема парите на хората... .
 
От: Устройство за спестяване на ток. Поредната шашама, но иначе много добра реклама..

Доста го четох, но нещо ме навява на мисълта, че е прекалено добре да е истина. Имам и един приятел който си е закупил подобно нещо, но каза че за две години никаква разлика не е видял.

Такива неща пишат, и купуват!, хора, които са бягали от часовете по физика. Щото е... тъпа и безсмислена наука. Въобще, образованието е безсмислена загуба на време.
 

Горе