Участници в кампанията

От: Участници в кампанията

Е само аз ли съм!? Къде са колегите? :roll:
 
От: Участници в кампанията

Ако ви трябват общаци, бройте и мен :)
 
Аз също смятам да се включа. Форума е добър,Собственика е отзивчив. Блинки, като казва странно, най-необичайното за мен е, че класическият тип форуми, какъвто е този от известно време не са много на мода, а предприемач.ком, напротив.
Може би защото атмосферата с някои изключения изглежда приятна и хората с опит не се скръндзят да го споделят. Е поне повечето :)
 
Да, наистина е така....през годините духът на форума се запази все така приятен, полезен и най-вече жив. Ще се радвам във времето да може още хора да пишат за нас. И под нас имам предвид всички, правещи този форум готин. ;)

Няма да се разсърдим, ако продължите да говорите за сайта, да споделяте, да пишете и да допринасяте за съществуването ни. И дори силното развитие. Благодаря предварително на всички. :)
 
ами то ако сложите и раздел програмиране - ще стане много бързо и най-големият за програмиране :)
 
ами то ако сложите и раздел програмиране - ще стане много бързо и най-големият за програмиране :)
Това ще го раздвижи повече,100%. Но честно казано по-голям става само при теми, засягащи по-голяма аудитория. Не го целим, разбира се, все пак сме тясно специализиран. @slavib , много се радвам, че натискаш на това. Само от чисто любопитство, какво целиш с това? Как ще те накара тази секция да се почувстваш по-добре. :)
 
Ще има кой да питам когато не знам нещо. Сега ходя да питам онези чикиджи
На теб пък кой ще ти помогне?
Хм. Кои? Питай тук също. Имаме хора със знания. :)
Виж го във бгдев форума как се излага, има 20 акаунта и спами като ученичка.
 
Последно редактирано от модератор:
Знам но не са достатъчни - моите интереси са разностранни :)
Хм. Кои? Питай тук също. Имаме хора със знания. :)
 
На теб пък кой ще ти помогне?

Виж го във бгдев форума как се излага, има 20 акаунта и спами като ученичка.
:) :) аз там имам още три акаунта на които ми отговаряте без да знаете че съм аз и то го правите с най-голямо удоволствие. :)
 
:) :) аз там имам още три акаунта на които ми отговаряте без да знаете че съм аз и то го правите с най-голямо удоволствие. :)
Ама @Sky там ли пълни съдържание....ее, не така, давай го насам. :) И въобще има ли активност там, защото ще се радвам да такъв тип секция да се развие много тук, защото имам много силен интерес в тази област. Още имаме много малко съдържание по тези теми, за да се обособи един такъв раздел. Но ще е определено видимо отделен. :) Аз лично си държа на това.
 
Нека да спомена че съм програмист пенсионер.
започнал съм да се занимавам с това още някъде около 90 година.
Сега ми е хоби.
бгдев беше невероятен форум преди години.
Сега има само чикиджий комплексари :)
 
Ама @Sky Още имаме много малко съдържание по тези теми, за да се обособи един такъв раздел. .
ако една жена не те види как и гледаш циците няма как да я свалиш
 
Тук нещо не мога да вдена за кво иде реч..
В какво да се участва, някакъв масов бой ли. Ако ще биеме некой, пишете ме и мен :) ако ще ни бият нас, и то много - все едно не съм питал :D
 

Горе