Училища в Бургас

Stoyan97

New Member
Значи искам да попитам къде може да се влезе с Математика,Английски и Български в Бургас?:p
 
От: Училища в Бургас

Еми и без да живея в Бургас мога да ти кажа, че възможностите ти са : Математическа и английска гимназия.
 
От: Училища в Бургас

Значи искам да попитам къде може да се влезе с Математика,Английски и Български в Бургас?:p

Природо-математическа - има що годе добър рейтинг в Бургас
Икономиката - има добри преподаватели , но доколкото знам като цяло не е на високо ниво
Английска гимназия - може би най-добрата в Бургас , искат високи резултати за там
 
От: Училища в Бургас

Мда тези ми харесват в икономика беше сестра ми и може да вляза :)
ММ можете ли да ми кажете дали "Електрото" си заслужава да влезна?
 
От: Училища в Бургас

Мда тези ми харесват в икономика беше сестра ми и може да вляза :)
ММ можете ли да ми кажете дали "Електрото" си заслужава да влезна?

Мой близки завършиха преди години там и работата е много зле . Ако влизаш там само за да вземеш дипломата без зор - ОК . Ако искаш да се занимаваш с това .. трудна работа. Учителите им по практика са страшни образи - не ходят на работа , а ако ходят често са пияни . Пият си кафето с учениците .. общо взето е яко "през просото"
 
От: Училища в Бургас

Оле мале, а аз чух друго, че повечето който разбират от компютри отиват там и стават програмисти това дали е истина ?
 
От: Училища в Бургас

Оле мале, а аз чух друго, че повечето който разбират от компютри отиват там и стават програмисти това дали е истина ?

Много ясно!
Остави Angel_ какво ти говори!

Сигурно golchev е "учил" там :)
 

Горе