Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

dertre

Well-Known Member
Яка фактура от Мтел :)
В първия момент почти получих инфаркт като видях цифрата. Това ако някой дядо го чете и не разбира/погледне следващия ред може да получи инфаркт на място....... Някой от вас да е получавал такова нещо (получавал съм такива с по 100-200 лв. ама това вече е прекалено) ?
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

Това е преди да ми "приспаднат" сметката. Натисни на снимката да я дивиш в цял размер. Нали имат проблем и грешно им отчита системата. Явно ми е надписала 10 986 лв. и после някой ръчно ми е приспадал тая сума от сметката ......
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

Задраскал си номера на фактурата, ама от долу го пише пак :)
 
преди няколко месеца, във франция, една си оставила gps на iphone отворен към оператора, и идва фактура за 40К eu :)
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

Задраскал си номера на фактурата, ама от долу го пише пак :)
Fixed :). Направо ако това го бях получил като фактура, преди да си го оправят бих ги съдил ......
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

Fixed :). Направо ако това го бях получил като фактура, преди да си го оправят бих ги съдил ......

Ако знаеш каква разправия и нерви е, няма да се захванеш с тая работа.
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

321.JPG
Ново 20..... 35 бона отстъпка. Тея тотално се оляха. Вече другите фактури в които ми пише:
Отстъпки-1 986.84 лв.
Отстъпки-1 068.66 лв.
Отстъпки-2 217.73 лв.
Отстъпки-2 806.68 лв.
Отстъпки-10 986.65 лв.
не ми правят впечатление. Това си е за реклама - "Мтел, само при нас ви приспадаме от 1000-35 000 лв. от всяка фактура защото ни кефите".....
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

Прясна-прясна от този месец: http://store.picbg.net/pubpic/9D/6F/085c14b4e4fe9d6f.jpg
Най-редовно си ги получавам де, добре, че после ми приспадат отстъпки, ама това май го правят за да отчитат по-голям оборот и да се води пред австрийците, че бизнесът върви добре и има паричен поток.
 

Прикачени файлове

  • 085c14b4e4fe9d6f.jpg
    085c14b4e4fe9d6f.jpg
    58.7 KB · Преглеждания: 16
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

Просто служителя, който надписва ръчно фактурите е объркал с колко да те излъже, а после го е поправил :)
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

Прясна-прясна от този месец: http://store.picbg.net/pubpic/9D/6F/085c14b4e4fe9d6f.jpg
Най-редовно си ги получавам де, добре, че после ми приспадат отстъпки, ама това май го правят за да отчитат по-голям оборот и да се води пред австрийците, че бизнесът върви добре и има паричен поток.


И ти ли имаш това 3.90. И на мен са го писали и после приспадали.

mtelfak1.jpg
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

Не че защитавам или опреквам някого .. ама изцепки , бумащини , изтории и какви ли не случки имало е има и ще има и за напред .. система, човешка грешка ...
дали ще е от М-тел или некой друг .. въшро са е да не ти се случи да не подвадят "отстъпките"... не си гледам фактурата .. рядко качвам 1,2 лева над сметката ... виж по интерсна
е фактурата на Софийска вода заради която имах + 38 лв вода заради разлики в централния и замерените водомери в сградата .. те си прибират парата .. нищо че не са минали през половината апартаменти .. после като засекат и тях , ще си ги вземат и от там .. въпро са е кога се втъщат ;)
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.

Човешка грешка не би допуснала потребление в размер на 35 000. Аз даже не знам дали има такъв позволен лимит на който и да е оператор за физическо лице(може и да има де). От системата им идва проблема, обаче явно са преминали промиване на мозъците всичките им служители ми обясняват как това потребление е ползвано от мен и те са ми го намалили заради тарифния план. Ако беше истина и го бях ползвал направо щях да съм им най големия фен. Проблема е, че не е ползвано нищо за 35 бона (на телефона който го ползва няма интернет, имам 2000 минути към 5 номера мтел и 30 минути към всички мрежи и няма как да направя 35 бона потребление). Ама то като глас в пустиня. Обяснявам им, те почват да си пеят заучените фрази и даже да псуват колко тъпи сме били (в една група в фейса коментираме темата и работници от Мтел налазиха) и не сме разбирали какво е фактура и как се смята.
 
От: Фактура от Мтел - Общо 11 024.42 лв.


Да, имам го, пак някакви бъгове стават, ама поне при мен за момента всичко е точно, Mega Loop + USB Modem, по принцип за 15 лева но имам отстъпка първите 6 месеца и затова ми излиза фактурата към 12-тина лева в момента.
 

Горе