"Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

bobi98

Active Member
Във "фалиралата" Гърция пенсионерите ще получат по 400 евро коледни надбавки, а "финасово стабилна" България ще си попълва бюджета от спестяванията на хората.

vesti.bg
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Ох пак ли поредната тема стил колко са зле всички и ги сравняваме с нас :D

Тези гърците пак си правят номерата, уж ще махат 13-14 ама пак ще им бутне бонус/заплата/доход на хората си от хранилката
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

ние точно заради това сме финансова стабилни :lol: пари за глупости не даваме :twisted:
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Докато гледаме в чуждата паница, няма да сме добре. Всеки се оправя както може, гледайте себе си. То за това държавата ни е в такова положение, заради мисленето на хората, не за друго.
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Колкото и да ги коментираме нищо няма да постигнем. Бачкайте здраво и не чакайте на правителството да ви оправи живота.
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Колкото и да ги коментираме нищо няма да постигнем. Бачкайте здраво и не чакайте на правителството да ви оправи живота.

Ами много ясно, то със завист и злоба не става. Аз даже им се радвам на хората как си постигат всичко, а ние докато седим и се оплакваме и гледаме другите, все ще сме така. Всеки заслужава съдбата си, никой друг не му е виновен.
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

А нашите админи няма ли да ни подхвърлят по една коледна пачка?
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

А нашите админи няма ли да ни подхвърлят по една коледна пачка?
Е какво ще постигнеш с тази пачка, та ти си на заплата в банкова институция..Ще си ремонтираш колата или?:)
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Е какво ще постигнеш с тази пачка, та ти си на заплата в банкова институция..Ще си ремонтираш колата или?:)

Имаш много грешна информация.
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Станишев даваше по 100-200 лева на коледа +13-та , ще търсите социална политика ми се струва след време, то в криза освен социалната политика, на обикновения човек нищо друго не му оставя да се надява.
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Имаш много грешна информация.
Ако намекваш, че не съм способен да събера 2 и 2, значи има известна логика в дубликата ти....
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Ако намекваш, че не съм способен да събера 2 и 2, значи има известна логика в дубликата ти....


Чист fail си е дуПликата с дуБликата
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Форт, ти като какъв се изживяваш сега? Ще си търсим грешки или ще продължаваш да си чешеш рапона на педала Станишев (имах клиент, който ми е разправял за педалските изпълнения на Станишев в Московския).
Ходи се скрий някъде или?
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Ако намекваш, че не съм способен да събера 2 и 2, значи има известна логика в дубликата ти....

Явно е, че и на това не си способен.
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Явно е, че и на това не си способен.
Определено, да. Радвам се , че високоителектуални производни като вас компенсират ''народните'' недоразумения в мое лице.
Изхождайки от първичната идея на този форум да чета предимно постове на будни и предприемчиви личности, но УВИ, ще трябва да се задоволя с банкови чиновнички, крайно агресивни малко преди заплата:) Няма пълно щастие, в крайна сметка:)
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Форт, ти като какъв се изживяваш сега? Ще си търсим грешки или ще продължаваш да си чешеш рапона на педала Станишев (имах клиент, който ми е разправял за педалските изпълнения на Станишев в Московския).
Ходи се скрий някъде или?

Kакъв точно клиент ти е бил, че сте си говорили за педалски изпълнения? :D
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Гръцка неонацистка партия вече има 15% доверие - това и осигурява прилично представяне в парламента. Водещата партия се отказва от 45% данък. За да получи Гърция още спасителни кредити, има изискване да се вдигнат данъците. Анализа е, че Гърция отива към предсрочни парламентарни избори.
Хоризонт, преди малко в новините.
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

не е само по 400 евро дават се дърва храни ваучери и много други екстри
 
От: "Фалиралата" Гърция - 400 евро бонуси за пенсионерите по Коледа

Това ще им са последните помощи, то реално не са фалирали. Като ги измукат дойчовците и ги оставят ей тогава ще дойде иситнския фалит.

Но с тези неофашисти, наистина там ще има големи социални борби и най-вече преврати.
 

Горе