Предлагам: Фб профили

Ако имаш профили пусни една услуга за ревюта на страници. Вървят по 5$ парчето. Ще искараш повече пари, мисля :) пиши ако те интересува.
 
Ако имаш профили пусни една услуга за ревюта на страници. Вървят по 5$ парчето. Ще искараш повече пари, мисля :) пиши ако те интересува.
Фейсбук ще го засече със сигурност. Да не говорим, че трудно ще направиш фейк профили да изглеждат реални за пред бъдещите клиенти.
 
Здравей, търся да закупя профили, но ми трябват реални и такива, които поне веднъж са пускали платени реклами през този профил и е имало направено плащане. Можеш ли да ми предложиш такива?
 
Защото не ми пишеш на лични затова тук ще ти пиша. Парите ти ги преведох и си ги взе преди повече от десет дена. Обещаваш могократно ди ми пратиш това , което съм поискал. Чакам още или да ми върнеш парите или да ми дадеш профили.
 
Защото не ми пишеш на лични затова тук ще ти пиша. Парите ти ги преведох и си ги взе преди повече от десет дена. Обещаваш могократно ди ми пратиш това , което съм поискал. Чакам още или да ми върнеш парите или да ми дадеш профили.

Не отговарям защото, ти дадох профили по-погрешка който си сменил паролите, и искаше женски профили, предоставих ти едн който каза,че не работи а в същото време пускаш реклами но както и да е профили имам. До 1 час ще получиш 2-то
 
Да бъдем точни и коректни. Даде ми един женски профил на който се опитах да сменя паролите и пощата и веднага ми поиска разпознаване. А май забравяш , че ти писах че от профила се пускат реклами. Нищо ще почакам .
 
Да бъдем точни и коректни. Даде ми един женски профил на който се опитах да сменя паролите и пощата и веднага ми поиска разпознаване. А май забравяш , че ти писах че от профила се пускат реклами. Нищо ще почакам .

Тези профили, които ти даде може ли да ми кажеш дали през тях е пускана реклама някога преди? Понеже ми дава някакви странни профили, които не мога да проверя без да вляза в тях реално, а ти поне си купувал от него?
 
Тези профили, които ти даде може ли да ми кажеш дали през тях е пускана реклама някога преди? Понеже ми дава някакви странни профили, които не мога да проверя без да вляза в тях реално, а ти поне си купувал от него?
Ами още чакам профилите . Само съм му ги платил но нищо нямам все още, с изключение на един но през него се пуска реклама и не можех да му сменя пощата тъй като ми иска разпознаване. Тоест нищо.Като ми ги даде ще пиша. Тук.
 
Не карам никой да се доверява имам си клиенти и работя с тях както и с нови друго който ми пишат.
 

Горе