Предлагам: Фб профили

Ами да си имаме доверие тогава или ми върни парите или ми дай профилите.
Да ще ти ги дам, макар че не заслужаваш получи 5 профила и си сменил паролите даже. И си нагал и си си искаш другите два.
Профили колкото си искам имам да гордея се.
 
Сега , освен , че си нагал и започваш и да лъжеш . Никога не си ми давал пет профила . Даде ми само един и то с проблем и той за нищо не става . Запазил съм си коренсподенцията с теб , така че няма смисъл да послъгваш. Още един път чакам си парите или профилите .
 
Промоция до 31.01.2019
При покупка на 5 профила получавате 1 безплатен.
При покупка на 10 профила получавате 3 безплатни.
Моля да ми пишат само сериозни хора !
 
Ще ми е интересно какво ще се случи, когато администраторите на фейсбук научат за тези действия. Не е заплаха, но някой да излезе да каже, че това е легален бизнес спрямо политиката на въпросната социална мрежа. :)
 
Промоция до 31.01.2019
При покупка на 5 профила получавате 1 безплатен.
При покупка на 10 профила получавате 3 безплатни.
Моля да ми пишат само сериозни хора !
 
Виж са педал нещастен. Явно преебваш и мен и други хора с профили. На мен ми продаде 6 профила, от които трябваше да има и женски... Такъв няма, блокираха 5 от тях с лека активност, даже спам не съм правил!
Сега върха на сладоледа е да си влизаш в един от вече продадените профили и да си правиш страници и реклами през него, веднага влизай в е тоя профил, както си влизал до сега [email protected], и разкарай тая шибана страница на VVshoping, че ще ти еба путката майна мангалска
Горе долу и на мен същата работа . Обеща ми три женски даде ми един и от там яка реклами. Поне ми е близо. Май, като минавам през Асеновград ще го търся и ще го намеря ми върне парите. Не , че е сума ама да му е за урок.
 
Не аз няма да се занимавам просто са палячовци и не знаят как да използват профили после са били заключени лелеле да плачат колкото искат
 
Не аз няма да се занимавам просто са палячовци и не знаят как да използват профили после са били заключени лелеле да плачат колкото искат
Е от пет профила които ти платих ми даде само три ? Колко месеца да чакам за другите два ?
 
Мина месец и аз си чакам платените профили. Жалко.
Да ти имам късмета. На мен ми даде, ама ги изпоблокираха ФБ и веднага след тях и мой фалшиви напълно развити развити и за капак и моя личен. Така, че радвай се
 
Мина месец и аз си чакам платените профили. Жалко.
От автора на темата ли? Ако не даде някакви отговори, ще бъде баннат, защото гледам доста хора е завлякъл.
 
Последно редактирано:

Горе