Фейсбука станал платен???

Fozzy

Well-Known Member
Хайде стига бе! Тръгвам да пращам писмо на непознат и гледайте какво излиза:

Picture.jpg

Sorry ако е старо, но сефте виждам подобно нещо :lol:
 
От: Фейсбука станал платен???

Това е начин да се справят със спама и да изкарат някой долар допълнително.

Спамът е рентабилен само, ако цената на пращането му клони към нула (защото иначе ROI не излиза) - малко са купуващите от сайтове, рекламирани чрез спам.
 
От: Фейсбука станал платен???

Отдавна не им бях гледал акциите станали 27 долара - що народ още вярва в Дядо Мраз не е верно.

Също така гледам - Гугълс си вървят на горе а уебмастерите си реват - също като в поговорката
 
От: Фейсбука станал платен???

Също така гледам - Гугълс си вървят на горе а уебмастерите си реват - също като в поговорката

Гугъл балансира. Взема от едни за да даде на други. В 90 % качествените сайтове получават рамо ..
 
От: Фейсбука станал платен???

Да бе нещо като Хобин Руд взима от бедните и дава на богатите
 
От: Фейсбука станал платен???

Странно, на мен не ми излиза такъв прозорец...
 
От: Фейсбука станал платен???

Е пробвах да пиша на непознат от България и не ми е искало пари като пращам.
 
От: Фейсбука станал платен???

Да и аз опитах на непознат и без общи приятели и т.н и не излиза. Да не би да е било само пробно или пък за определени държави само?
 
От: Фейсбука станал платен???

е вие сега голям зор да плащате... :)

Честно казано не ми се вярва да го направят на 100% това. По вероятно ще зависи от дейноста на потребителя. Хора които пращат покани на непознати 2-3 пъти в годината може никога да не видят подобно съобщение.
 
От: Фейсбука станал платен???

Вероятно на Марк му е омръзнало да получава спам и е вдигнал цената на съобщенията до неговата кутия.
 
Re: От: Фейсбука станал платен???

Вероятно на Марк му е омръзнало да получава спам и е вдигнал цената на съобщенията до неговата кутия.

Аз четох, че в началото за всички цената била 18 цента, а за Марк - $100. Вече я няма опцията да си платиш, за да му пишеш, обаче.
 
Функцията в момента е експеримент. Тоест малка част от потребителите я виждат. Ако решат, че всичко е ок ще я пуснат на всички, ако обаче решат, че не ги кефи функцията ще изчезне и от тест потребителите.
 
От: Фейсбука станал платен???

Преди време бяха пуснали странички от родът - Да запазим ФБ безплатен - с цел да трупат аудитория

Явно са ги взели на сериозно :)
 
От: Фейсбука станал платен???

Като пратя ново съобщение на непознат не ми излиза такова нещо.... Но като пратя съобщението го получава в папката ( Other )
 

Горе