Продава се: Фейсбук Лайкове за вашите групи или страници.

Поръчката в крайна сметка е изпълнена изцяло. Имаше голямо закъснение, но принципно Chris123 може бързо да добавя въпросните лайкове, като се форсира. Доколкото разбрах забавянето не е по негова вина. Както и да е. Просто отново препоръчвам още в началото да се дават коректни срокове на изпълнение. За качеството на добавените фенове не мога да съдя, защото изцяло съм насочен към други проекти и дори не публикувам съдържание, за да видя как реагират. На прима виста са си 100% реални хора.
 
Последно редактирано:
Ще ми бъде ли изпълнена скоро поръчката или и вие се присъединявате към списъка с некоректни потребители? Ако не можете да я изпълните, върнете парите и всичко е точно :)

5000 потребителя - 55лв (срок до 7 дни)
Поръчката е направена на 24 юни!
 
Поръчах и платих миналият вторник 2 000 фена за страница на мой клиент. В обявата пише, че се добавят за 2 дни... В четвъртък му писах ужким щял да ми прати линк и да си я следя, не получих такъв. В събота му звънях по телефона, не ми вдигна. Писах във вайбър след часове ми каза, че до краят на деня ще се постарае да я завърши. Мина събота изобщо линк към страницата в която се работи не съм получила. От 3 дни не ми се отговаря на съобщенията. Занимавам се с препродаване на лайкове от 5-6 години, на толкова некоректен потребител до сега не съм попадала. Страницата е за мой дългогодишен клиент, който аз сега ще загубя с това закъснение... Най-малко за са бъде коректен човек пие съобщение - Извинете, има забавяне , страницата ще ви бъде готова на този ден Х.
Искам конкретно да ми се каже кой ден ще е готова страницата и клиентът ми какво ще получи като компенсация (повече лайкове) заради нервите, които ми съсипахте и разваляте името ми на коректен изпълнител???
 
Това е твое мнение и не го размахвай безразборно ,виждаш навярно мненията на хора които са доволни от услугата ни.
Това, че е имало доволни хора явно е било преди мноооооого време!
 
Изминаха 2 дни няма никакъв отговор от потребителя... Още колко трябва да чакам, за да получа яснота какво се случва с поръчката ми???
 
Поръчах и платих миналият вторник 2 000 фена за страница на мой клиент. В обявата пише, че се добавят за 2 дни... В четвъртък му писах ужким щял да ми прати линк и да си я следя, не получих такъв. В събота му звънях по телефона, не ми вдигна. Писах във вайбър след часове ми каза, че до краят на деня ще се постарае да я завърши. Мина събота изобщо линк към страницата в която се работи не съм получила. От 3 дни не ми се отговаря на съобщенията. Занимавам се с препродаване на лайкове от 5-6 години, на толкова некоректен потребител до сега не съм попадала. Страницата е за мой дългогодишен клиент, който аз сега ще загубя с това закъснение... Най-малко за са бъде коректен човек пие съобщение - Извинете, има забавяне , страницата ще ви бъде готова на този ден Х.
Искам конкретно да ми се каже кой ден ще е готова страницата и клиентът ми какво ще получи като компенсация (повече лайкове) заради нервите, които ми съсипахте и разваляте името ми на коректен изпълнител???

Абсолютно същото положение. Това е абсолютно некоректен потребител. И ако не получа парите си обратно, може да бъде сигурен че нещата няма да останат така!
 
Гледам, че са се натрупали мнения. Хайде и аз да кажа. Поръчах 15 000 фена за 3 страници. Дадох му 30 лв предплата, за да почне и така си и останаха нещата. Нито пише, нито влиза. Не съм за 30 лв, халал да са му, да купи свещи на майка му и баща му с тях, ама най-много мразя педерастки приказки. Ми като си казал нещо, бъди мъж бе! Мишка тъпа. Сметката, по която наредих парите е: BG09STSA93000024198809, титуляра: Даниел Костов Христов
Мога да покажа и извлечения. За мен този е поредния измамник тук, който прави мишкарски работи и се злепоставя за жълти стотинки.
 
Гледам, че са се натрупали мнения. Хайде и аз да кажа. Поръчах 15 000 фена за 3 страници. Дадох му 30 лв предплата, за да почне и така си и останаха нещата. Нито пише, нито влиза. Не съм за 30 лв, халал да са му, да купи свещи на майка му и баща му с тях, ама най-много мразя педерастки приказки. Ми като си казал нещо, бъди мъж бе! Мишка тъпа. Сметката, по която наредих парите е: BG09STSA93000024198809, титуляра: Даниел Костов Христов
Мога да покажа и извлечения. За мен този е поредния измамник тук, който прави мишкарски работи и се злепоставя за жълти стотинки.

За 30 лева да купувал свещи... кажи му xainov и повече не го обиждай. Жалко, момче, идиотията не прощава.
 
Колегата се свърза с мен, и недоразумението беше оправено. Работата свършена макар и след известно закъснение.
Съвет: контактувайте директно с хората, а не чрез трети лица. Така и Вие и Те ще са по спокойни че се работи по въпроса, така ще бъдат избегнати тези недуразумения.
 
Последно редактирано:
Колегата се свърза с мен след почти 2 месеца откакто му дадох поръчката. За капарото, което му бях платил ми добави 3000 фена компенсация и това е. За връщане на сумата и дума не стана или пък за някаква компенсация за забавеното време и криенето му. Аз не бих се възползвал от неговата услуга отново.
 
Здравейте, предлагам добавяне на хора във Facebook страници и групи
Хората са реални и активни потребители . При желание за допълнително
таргетиране цените са по спорузомение!

ЦЕНОРАЗПИС:за Групи


1000 потребителя - 6 лв (срок 1- ден)
3000 потребителя - 17лв (срок 2 дни)
5000 потребителя - 29 лв (срок 2-3 дни)

Цени за Страници

1000 потребителя - 15лв (срок- 30 часа)
2000 потребителя - 25лв (срок 2- дни)
3000
потребителя - 35 лв (срок 3 дни)
5000 потребителя - 55лв (срок до 7 дни)
10000 потребителя - 105лв (срок до 14 дни)

Винаги добавяме около 200 потребителя бонус
Моля за по-подробно обаждане - тел 0898451377
 

Горе