Фейсбук група за ваимопомощ

rossipel

Active Member
Здравейте,
Реших да направя фейсбук група за взаимопомпощ: Харесай ме и аз ще те харесам ( за обмяна на харесвания).
Групата е скрита и идеята и е да си помагаме взаимно с ФБ харесвания, като така си осигуряваме реални български фенове.
Знам колко е трудно популяризирането, за това се надявам групата да е полезна на всички :)
Който иска да го добавя да пише:)
 
От: Фейсбук група за ваимопомощ

Здравейте,
Реших да направя фейсбук група за взаимопомпощ: Харесай ме и аз ще те харесам ( за обмяна на харесвания).
Групата е скрита и идеята и е да си помагаме взаимно с ФБ харесвания, като така си осигуряваме реални български фенове.
Знам колко е трудно популяризирането, за това се надявам групата да е полезна на всички :)
Който иска да го добавя да пише:)

може ли да ме добавиш ? :) , пиши ми на лично
 
Последно редактирано:
От: Фейсбук група за ваимопомощ

:-o 19-05-12, 14:15
 
От: Фейсбук група за ваимопомощ

Ако групата все още е активна ми пиши на лично.
 
От: Фейсбук група за ваимопомощ

А какво се случи с тази група, има ли активни участници?
 
От: Re: От: Фейсбук група за ваимопомощ

Братле темата е от много време, иначе ми е интересно какво би се получило, но предпочитам да е в тема в форума от колкото в самия фейс. Лошото е, че като знам колко спам има темата ще мине и разпускането, и ще трябва да черпите кебапи тогава вече :p
Здравей и добре дошъл при нас. :) Първо мнение...успехи и приятен престой тук. :)
 
Re: От: Re: От: Фейсбук група за ваимопомощ

Братле темата е от много време, иначе ми е интересно какво би се получило, но предпочитам да е в тема в форума от колкото в самия фейс. Лошото е, че като знам колко спам има темата ще мине и разпускането, и ще трябва да черпите кебапи тогава вече :p

То темата е от доста време, ама човека сега е писал и в нея го поздравявам. :)
 
От: Фейсбук група за ваимопомощ

Някой участвал ли е в подобна група, за да каже дали има резултат ? А не само харесване да си остане ...
 

Горе