Фейсбук - колективна самота!

От: Фейсбук - колективна самота!

Пък после защо нямам акаунт в "най-проспериращата социална мрежа" или "задължителната за ползване социална мрежа от всяка уважаваща себе си фирма"..... :D
 
От: Фейсбук - колективна самота!

Факт е за жалост, въпреки, че когато влизам във фейсбуук ( това е през цялото време когато съм на компютъра, тоест фейсбуук ми седи включен ) има доста неща, които гледам. Пиша си с приятели, споделям настроението си, чета тук таме нещо интересно от някой профил от приятелите ми.
 
От: Фейсбук - колективна самота!

еми прав е човека ..
аз нямам акаунт там щото не съм решила че ще ми е полезен по някакъв начин
 
От: Фейсбук - колективна самота!

Евала, напълно подкрепям статията. Така и не разбрах, защо трябва да си правя профил там?
 
От: Фейсбук - колективна самота!

Така и не разбрах, защо трябва да си правя профил там?

защото всичко на този свят трябва да бъде опитано :)
 
От: Фейсбук - колективна самота!

Малко перифраза на една песничка:

I don't know what users heared about me!
And now they complain to Facebook over me!
And I'll crush this insurgency!
With a MotherF*ckin' T.W.E.E.T.Y :d

Поздравче: YouTube - Bush Raps D.R.A.F.T :p
 
От: Фейсбук - колективна самота!

Да, доста вярна статия. Имам регистрация във Фейсбук, но не я ползвам. Така и не можа да ме грабне тази мрежа.
 
От: Фейсбук - колективна самота!

Аз пък изобщо не споделям какво е написано в статията. Прочетете първия коментар под нея, там има доста повече истина. ;)
Истината сигурно е някъде по средата, както винаги.
Обаче страшен спам с тези покани за приятелство - на приятеля на приятелката приятеля на приятеля.
Загубваш дирята накрая:)
 
От: Фейсбук - колективна самота!

Yahoo затваря GeoCities и съобщения до потребителите :
----------------------------------------------------------------
On October 26, 2009, your GeoCities site will no longer appear on the Web, and you will no longer be able to access your GeoCities account and files. If you'd like to keep your web site, you'll need to move your site files to another web hosting provider.
We recommend moving to our award-winning Web Hosting service, which works a lot like GeoCities but includes a personalized domain name (such as widgetdesigns.com) and matching email, terrific new site building tools, unlimited disk space and bandwidth, premium customer support, and more.
---------------------------------------------------------------------------
Още по темата за соц.мрежа на Yahoo има ТУК
 
От: От: Фейсбук - колективна самота!

Досадата от "фейсбукарчетата бледи" в "медията на модерните, динамични хора " най-драматично описа Иво Сиромахов в разтърсващата си изповед " Как се натресох у фейсбук".
Все едно четох за моите преживявания в тази социална мрежа:lol:
И най-много ми хареса това
"да ви пикая на социалната мрежа. Натиснах бутона “Изход” и излязох да пия бира"
 
От: От: Фейсбук - колективна самота!

Досадата от "фейсбукарчетата бледи" в "медията на модерните, динамични хора " най-драматично описа Иво Сиромахов в разтърсващата си изповед " Как се натресох у фейсбук".

много е добра статията наистина и доста искрена :) интересно е да видиш един човек на средна възраст как възприема подобни новости в комуникацията.
 
От: От: От: Фейсбук - колективна самота!

много е добра статията наистина и доста искрена :) интересно е да видиш един човек на средна възраст как възприема подобни новости в комуникацията.
Е деее, аз не съм още съвсем на средна възраст:)
Май нещо им минава модата на тези социални мрежи или не изкарват много пари от тях, че взеха да позатварят - zoom.bg, Geocities ...какво става ?
btw Още статии от Иво Сиромахов да се позабавлявате.
 
Последно редактирано:
От: Re: Фейсбук - колективна самота!

Какво общо има GeoCities със социалните мрежи?
Добре де, community е точната дума.
Доколкото си спомням от един сайт, който правих през време оно и после зарязах си имаше възможност да си контактуваш с други от Yahoo общността.
То и Myspace не е като Фейсбук, но пак го водят соц.мрежа...
 

Горе