Фейсбук магазин?

Божков

New Member
Здравейте на всички! Току що си направих регистрация, но чета форума редовно и най-накрая реших да се включа. Един въпрос ме мъчи от доста време, дали да не си отворя фейсбук магазин, но нещо не намирам теми относно този тип продаване. Идеята ми е да си направя магазин за часовници или някакъв друг вид стоки (още не съм решил), за сега съм се насочил към купуването на определен брой и складирането им в нас :mrgreen: , освен ако не излезе добър дропшипър, с когото да работя (за сега нещо зациклям с намриането на такъв). Това, което не мога да разбера е, съществува ли изобщо такова животно като ' фейсбук онлайн магазин ' , как поръчват от там хората, как плащат с дебитна/кредитна карта и т.н и т.н. Също така смятам да се насоча към Великобритания, защото живея там и смятам, че ще магазина би имал по-голям успех там. Благодаря :)
 
От: Фейсбук магазин?

Дайте да ги видим тия фейсбук магазини.
 
От: Фейсбук магазин?

защо точно фейсбук магазин си решил да правиш или си чул отнякъде

Върти ми се една идея в главата, а и видях че Shopify има опция за фейсбук магазин, само дето изобщо не ми е ясно как ще стане целия процес с продажбата
 
От: Фейсбук магазин?

Предполагам става въпрос за shopify.
Поразгледах го и таксите идват много. Таксуват те дори при пращане на пратка с наложен платеж и си прецакан, защото в БГ всички пазаруват с наложен платеж.
 
От: Фейсбук магазин?

Предполагам става въпрос за shopify.
Поразгледах го и таксите идват много. Таксуват те дори при пращане на пратка с наложен платеж и си прецакан, защото в БГ всички пазаруват с наложен платеж.

Ами да ти кажа аз няма да го котирам за БГ, ще го промотирам за територията на Великобритания, виждам повече потенциал там. Иначе не съм много запознат с таксите от shopify, но да кажем и да не е от shopify , има други екстеншъни, които мога да си купя пак за фейсбук магазин

@СТАН - да искам да разбера и твоето решение, ако може ми пиши на лично, защото все още не мога аз да ти пиша
 
От: От: Фейсбук магазин?

Стига да не разчиташ на нация която плаща при доставка мисля, че нещата изглеждат добре.


Ами да ти кажа аз няма да го котирам за БГ, ще го промотирам за територията на Великобритания, виждам повече потенциал там. Иначе не съм много запознат с таксите от shopify, но да кажем и да не е от shopify , има други екстеншъни, които мога да си купя пак за фейсбук магазин

@СТАН - да искам да разбера и твоето решение, ако може ми пиши на лично, защото все още не мога аз да ти пиша
 
От: От: Фейсбук магазин?

драснах ти едно лично


Ако има и други заинтересувани мога да напиша и тук

@СТАН - да искам да разбера и твоето решение, ако може ми пиши на лично, защото все още не мога аз да ти пиша
 
От: Фейсбук магазин?

Занимавам се от скоро време с profishare и се чудя къде да си слагам линковете. Имам идея да инвестирам в реклама във facebook ,чрез фен страницата ми,но се чудя дали ,ще има полза,да не си дам парите само за реклами ,а реално нищо да не изкарам. Дали ако имам много фенове ,ще имам и продажби как мислите ?
 

Горе