Фейсбук от нашата младост...

Абе имаше и мирк срещи си спомням. И то големи. Не успях да стигна до там, но мои приятели ходеха. :)
Да. Говорех като се запознаеш с някоя мацка и искаш да се видите, а тя не дойде. Или пък дойде пък не е готина :)

Умно място за среща:

1482326860.jpg
 
Да се правя на жена само в бг-мамата съм го пробвал.

Много бързо ме фанаха.
мен още не са :)
 
Ех, къде ни върна @Vbb - беше супер. :)

Не ми липсва само скоростта. :)
човек живее с надеждите за бъдещето , но се кефи и мед му капе от сърцето за миналото - особенно когато е било щастливо!
 
а пък когато си направих първата регистрация във фейсбук 2008 година се бях зарибил яко по FarmView щом в 4 през нощта ставах да храня овце и кокошки... :)
 
а пък когато си направих първата регистрация във фейсбук 2008 година се бях зарибил яко по FarmView щом в 4 през нощта ставах да храня овце и кокошки... :)
Аз много по-късно се регнах там. Преди това MySpace имах някакво акаунтче, но несериозна работа ми беше там присъствието. Нямаше нещо много добро по онова време и голяма дупка беше в БГ между мирк и фейсбук, имаше някакво недуразумение като MySpace и тук таме доста се пишеш по форумите - общите най-вече на дир.бг, абв.бг, дата.бг. На хората им се социализираше и тогава. :)
 
голяма дупка беше в БГ между мирк и фейсбук
А бе заеби. В ICQ си имаше бая пичета загорели :D
 
Аз много по-късно се регнах там. Преди това MySpace имах някакво акаунтче, но несериозна работа ми беше там присъствието. Нямаше нещо много добро по онова време и голяма дупка беше в БГ между мирк и фейсбук, имаше някакво недуразумение като MySpace и тук таме доста се пишеш по форумите - общите най-вече на дир.бг, абв.бг, дата.бг. На хората им се социализираше и тогава. :)
в датата най добрата секция беше +18 :) Воайорство до безкрай... сега от време на време форума го пускат онлайни нямам идея на какво се дължи това, нали го купиха една голяма медийна група.
 
А колко от вас са играли Каратека на Правец
 
в датата най добрата секция беше +18 :) Воайорство до безкрай... сега от време на време форума го пускат онлайни нямам идея на какво се дължи това, нали го купиха една голяма медийна група.
Да, купиха го, но май не го развиват. Нали за АБВ става дума?
 
мирката е номер 1
 
всъщност ..... жена ми там я срещнах...
аз моята не, но чужди много срещнах там. Беше като Тиндър с текстов интерфейс
 
А колко от вас са играли Каратека на Правец
остава да питаш и колко са отслужили казарма преди 2001-ва
 

Горе