Продава се: Фейсбук профил

От: Фейсбук профил

Интересува ме има ли начин да ми осигуриш профил който е приятел с определен човек който ме е болкирал и искам да го наблюдавам. Човека има над 500 приятеля но са скрити. Мога да извадя приятелите му но е трудоемко. Давам много добри пари от порядака на минимум 500 лева.
 
От: Фейсбук профил

Здравей. Може ли да ми осигуриш профил, но да не е само с Бг. Приятели. Поздрави
 
От: Фейсбук профил

Би ли ми изпратил данни за превода, че не ми се чака 15 мин. за да напиша ново съобщение. Ако не успея утре ще гледам в сряда да ти пусна парите.
 
От: Фейсбук профил

Исках да кажа в четвъртък. Извинявам се един ден съм назад явно :). Мерси за данните
 
От: Фейсбук профил

Някакъв профил с повечко жени в приятелите ?! Ако има, може да го изпратиш на лично.
 
От: Фейсбук профил

Профила продава ли се още? Ако да, бих искал линк към него. Ако всичко е точно изпращам парите на същия ден.
 
От: Фейсбук профил

И на мен ми трябва такъв профил, но приятелите трябва да са предимно жени да кажем 70% ... Очаквам инфо на ЛС.
 
От: Фейсбук профил

И аз се интересувам от профила. Ако може линкче, за да стане ясно дали ме устройва.
 
От: Фейсбук профил

Май колегата няма намерение да ни го продава.
 
От: От: Фейсбук профил

Интересува ме има ли начин да ми осигуриш профил който е приятел с определен човек който ме е болкирал и искам да го наблюдавам. Човека има над 500 приятеля но са скрити. Мога да извадя приятелите му но е трудоемко. Давам много добри пари от порядака на минимум 500 лева.

Мога 80% от сумата предварително ;)
 

Горе