Продава се: Фейсбук страница на спортна тематика с актуални над 10 000 последователи

Аре бегай авер нямам достатъчно богат речник да ти обясня колко куха лейка си.Бахта АНАЛизатора на коефициенти по 1.15 и вика после загубихме го ама аз познах че тия ще атакуват повече.Бай Хой много ясно че ще атакуват нали играят срещу някакви къде ги бият по път и над път.Прекалено промит ти е вече мозъка че да ми обясняваш ама така и не ми отговори на най важният въпрос:ОТ КЪДЕ ТИ ДОЙДЕ ТАЯ БРИЛЯНТНА ИДЕЯ В ПРОСТАТА ТИКВА ДА СЕ НАРИЧАШ АНАЛИЗАТОР КАТО ПРЕДИ ГОДИНИ МАЙКАТА ЕБ@ НА ТОЛКОВА МНОГО ХОРА С ИЗМАМИТЕ СИ?И сега хич не ми викай не е вярно,защото те размятаха по групите като парцал с снимки и доказваха измамитети.Беден речник вземи анализирай истински мачове и недей приказвай глупости че ставаш от смешен по смешен.Половината ти аудитория стои в групите само да ти гледа цирка тиквеник

Не съм ти авер бе пич. Искам да ми въртиш тръби, докато си правя парите. Това не е аверство. Моя речник е беден, но не аз ти гледам в паницата шут смешен. :D Като искаш да ядеш, ходи работи, не се занасяй с тия форуми. Гледай твоята паница да ти е пълна, моята е добре. ;)
Също така, ще ти споделя нещо. Тия където ме разнасят, те самите са измамници и се наричат конкуренция. :D Прегледай им профилите, повечето са фейк. Направят си фейк профилче и пишат в някоя еврофутбол група, която сигурно аз съм я създал и всички болни и недоразвити мозъци, започват да си чешат езиците. :D Ти си като тях. А, относно тия групи аз дори не ги следя, но ако искам да изчезнат, че изчезнат, въпреки че са ми ги плащали. В бизнеса е така. Едни се наричат конкуренция и се чудят как да те бутнат докато си правиш парите, а те се хранят с злоба, не с пари. Други ей такива шутове като теб, където нямат грам мозък си мислят, че разбират от всичко ама са някакви средностатистически работници. И наистина тук там някой недоволен истински клиент. Недоволни клиенти има във всеки бизнес. Ама твоя поглед е широк, като на сляп орел. Така, че на мен не ми обяснявай. ;)
 
Не съм ти авер бе пич. Искам да ми въртиш тръби, докато си правя парите. Това не е аверство. Моя речник е беден, но не аз ти гледам в паницата шут смешен. Като искаш да ядеш, ходи работи, не се занасяй с тия форуми. Гледай твоята паница да ти е пълна, моята е добре.
Също така, ще ти споделя нещо. Тия където ме разнасят, те самите са измамници и се наричат конкуренция. Прегледай им профилите, повечето са фейк. Направят си фейк профилче и пишат в някоя еврофутбол група, която сигурно аз съм я създал и всички болни и недоразвити мозъци, започват да си чешат езиците. Ти си като тях. А, относно тия групи аз дори не ги следя, но ако искам да изчезнат, че изчезнат, въпреки че са ми ги плащали. В бизнеса е така. Едни се наричат конкуренция и се чудят как да те бутнат докато си правиш парите, а те се хранят с злоба, не с пари. Други ей такива шутове като теб, където нямат грам мозък си мислят, че разбират от всичко ама са някакви средностатистически работници. И наистина тук там някой недоволен истински клиент. Недоволни клиенти има във всеки бизнес. Ама твоя поглед е широк, като на сляп орел. Така, че на мен не ми обяснявай.
лягай и се завивай добре ольо те хората с доказателства те изкараха ама беше преди няколко години как ги мамеше.Сигурно вече не ги ебаваш така чак ама само като ти гледам видеата и ми става смешно.Има само един по смешен от теб
 
Аз никъде не съм казал, че съм добър във заснемането на видео клипове. Да ти приличам на човек, който излиза от реклама на прах за пране Savex ? Аз не играя, не съм актьор, не съм ТВ водещ или филмар от Биг Брадър. Аз не играя бе готин. Мен тия неща дали съм добър във видео клиповете или не, въобще не ме бъркат. Пускам си камерата, казвам това което имам да казвам, гася и upload. Като искаш филми, ходи да си ги гледаш. Мен какво ме интересува тая работа ? Или като онзи от Клашърс , 300 кадъра за 10 минутен видео клип, който е копирал от някъде си.
 
Аз никъде не съм казал, че съм добър във заснемането на видео клипове. Да ти приличам на човек, който излиза от реклама на прах за пране Savex ? Аз не играя, не съм актьор, не съм ТВ водещ или филмар от Биг Брадър. Аз не играя бе готин. Мен тия неща дали съм добър във видео клиповете или не, въобще не ме бъркат. Пускам си камерата, казвам това което имам да казвам, гася и upload. Като искаш филми, ходи да си ги гледаш. Мен какво ме интересува тая работа ? Или като онзи от Клашърс , 300 кадъра за 10 минутен видео клип, който е копирал от някъде си.
майни го оня подвижен афилиейт клашърса на мен идеята ми е че ще е супер добре да спреш с видеозаснемането защото хората виждат каква куха лейка си и как нямаш грам понятие.Давай им мачове мълчи си и да си мислят че кой знае какво правиш.Като те видят на видео какъв хобит си и човек губи доверие.Като на аверчи ти го казвам.
 
Чета тук форума от известно време и толкова умирам от смях, че нямаше как да не се регистрирам и да кажа няколко неща и то специално за Професионалния футболен анализатор Матей ХА ХА . Абе пич, ти сериозно ли си се взел толкова на сериозно? Преди години колко народ беше измамил и се покри като мишка? Кой те е излъгал, че си футболен анализатор ДАЖЕ и ПРОФЕСИОНАЛЕН? Да оставим това, че си със слаба езикова култура и грамотност, това не ме интересува сега. Интересува ме на какво основание ти искаш пари от хората за "продукт" както ти го наричаш, който е губещ? Ясно, е че твоите пИчалби идват от шараните, които ти се връзват на акъла , но не си ли прекалено нагъл? Защо винаги като някой ти каже нещо по така ти го блокираш директно? Още по-лошо четох мнения, че даже тия, които са ти платили ако те захапят ги блокираш и тях. Що за мишка си и не те ли е срам ? Мога още доста говоря, защото тук няма как да изтриеш коментара ми и за още по-сигурно, ще напиша Матей Христов - за да знаят хората като ти напишат имената в Гугъл да разберат каква е истината за теб.
 
Google Search : Поредния простоват Българин. Той е общак, ама той е също така Юрист и Прокурор, сигурно и от политика разбира. Кой пък те упълномощи теб, че да казваш истината ? Акаунт start-bg (без лице). Твоята истина е толкова истинска, колкото и профила ти тук. Така и така си се регистрирал от друго какво разбираш ? Ставаш ли за водопроводчик ? Имам проблеми с дюзите за момента, от коли разбираш ли ? Електричеството, разбираш ли го и него ? Ооо, сигурно си и предприемач. Ей пич ти си всичко бе. Няма как да се меря с теб. Ти си самата истина. Аз не се крия. А, защо всички, които говорят за мен се крият ? Вие нямате топки, да си засвидетелствате истината бе, паляри.

Ако ми се занимаваше с такива като вас, щях да ви съдя всички за клевети и след това да обяснявате в съда, кое е истина и кое не.

Прости хора, проста Държава.
 
Матейчо и хумора не ти се отдава пич иначе работя нещо, което ти не можеш да го произнесеш дори, както отборчета от клиповете ти . Попитах те на какво основание ти се наричаш професионалист и взимаш парите на балъците? Вземи излез от филма, че цялата ти работа е фалшива като последователите ти във фейсбук.
В крайна сметка важно е да се знае къв си и що за стока си.

ПС. Един от твоите потребителчета от Диаманта те дъни , но за жалост не съм аз.
 
Матейчо и хумора не ти се отдава пич иначе работя нещо, което ти не можеш да го произнесеш дори, както отборчета от клиповете ти . Попитах те на какво основание ти се наричаш професионалист и взимаш парите на балъците? Вземи излез от филма, че цялата ти работа е фалшива като последователите ти във фейсбук.
В крайна сметка важно е да се знае къв си и що за стока си.

ПС. Един от твоите потребителчета от Диаманта те дъни , но за жалост не съм аз.


Виж отново колко простовато разсъждаваш.
1."Аз работя нещо" - мен ми е през ... какво работиш. Мен никога няма да ме видиш да те критикувам в работата ти, защото това си е твоя работа и твоята работа мен не ме засяга.
2."Попитах те на какво основание ти се наричаш професионалист" - На лично мое основание, мен няма кой да ме оценява, няма такава институция в България. :) Аз знам какво влагам, какво мога и колко знам. Това е същото като аз да те питам "Ти на какво основание казваш, че работиш ?". Кой те оценява тебе ? Защото определено мен има кой да ме оценява.
3. "Балъците" - в клиентите ми има такива балъци, където ще те бият от тук до вас с пари. Тези пари за да ги имат, значи са направили нещо с животите им. Та, аз ги познавам добре и знам кой са и с какво се занимават, така че, единствения балък тук си ти. Няма да споменавам какви "балъци" имам в клиентите ми, защото не е моя работа. Моята обвързаност с тях е само и единствено услугата която предлагам. Но, като говориш за "Балъци" ти отново предполагаш. Нямаш факти. Ето защо казвам, че си тъп и не мислиш.
4."Цялата ти работа е фълшива като последователите ти в фейсбук" - ето тук отново показваш колко си тъп. 100% от аудиторията е истинска и е таргетирана. То се вижда, ама ти как да го видиш. :) Няма как.
5. "В крайна сметка, важно е да се знае какъв си и що за стока си" - тук се вижда само и единствено ти колко олекотена завивка си.
6. "П.С : Един от твоите потребители от DIAMOND те дъни, не за жалост не съм аз" - Ето отново показваш колко просто устроен си. Аз не изключвам потребителя да е същия като теб. Има ги и такива, но това си е техен проблем. Щом са останали такива, значи аз няма с какво да им помогна повече. Това се нарича недоволен клиент, но едно е да има недоволен клиент, които клиенти ги има навсякъде, друго е клиента да е измамен. Ама аз ти казах, ти какъв си, едва ли ще го разбереш това нещо. Да кажем, че продукта е на 50% интелектуален, аз не мога да таргетирам хората, които влизат като клиенти по това, колко умни са те. Хората, които прогресират интелектуално си личат, запознаваме се и комуникираме. На другите също помагам да влезнат в правилния път, но ако са такива като теб, аз не го искам, ама те си влизат.
Простоватия недоволен клиент, които няма никакви интелектуално ниво като цяло ( защото ако имаше спрямо това на което го уча щеше да прогресира),е напълно нормално да таргетира своите грешки, като измама на някой друг.

В целия чат до тук - ти отново предполагаш, а аз отново ти доказвам, колко голям гадател си. Ето ти още един бизнес. Взимай една кръгла порцеланова топка, пускай импулсен телефон и започвай да предполагаш. ;: )

Съжалявам за грубия тон, но просто има тъпи хора, на които главите са им като тъпани и няма как да им го набиеш да ги еба. :D

Жалкото е, че ей такива като тебе идват от някъде си и си мислят, че всичко им е ясно, а реално те не знаят дори и 1% от цялата истина. Тези хора само са чували, разполагат със слухове, но не знаят. Като жълт скъсан вестник. Ти вместо да се развиваш в твоята сфера на работа, идваш и започваш да обсъждаш и да клеветиш нещо за което си чувал и предполагаш, но нямаш факти. Такива хора като теб, винаги ще си врат носовете някъде и никога няма да ядът от салатата. ;) За това вместо да се биеш в гърдите колко са ти ясни нещата, гледай да се развиваш там където си добър и не се занимавай. Защото утре ако някой каже "Матей ти е ебал майката" - това пак е слух, ама истина ли е, не е ли истина - ти не знаеш. А, реално аз нямам интерес към майка ти. Надявам се да ме разбираш правилно.


Лек ден и не ме заминавай повече с глупостите ти.
И пак казвам, има хора, които просто не искат да се учат, да четат и прогресират. Това са недоволните клиенти. Те си мислят, че всичко ще им се даде в устата с лъжицата на готово, а реално ако вложат 1 час усилия ще са добре. Така, ще знаят, че те наистина са дали всичко от себе си, а след това могат да оценяват реално дали те са доволни от продукта или не. Аз работя с много хора, не работя с двама човека, че и двамата да са доволни. Нормално е да има недоволни. Такова е съотношението. Това съотношение никога няма как да бъде променено.
Има хора, които са не са доволни от Кока Кола и пият Пепси, за хората, които пият от Кока Кола не означава, че тя е лоша. А за мен и двете са лоши за това избягвам да ги пия. Ти от кои си ? За това не се прави на велик и ходи да бачкаш.
 
Оле боже, толкова словоизлияния и пак нищо не каза :D ти май наистина не разбираш къде е проблема. Мен ми е през оная работа ти какво правиш, че да си вра носа, в твоите филми. Проблема, е че ти нямаш никакво основание нито да се наречеш професионалист, нито да взимаш пари за абонаменти. Това се нарича чисто и просто измама. Аз съм завършил ТУ и съм инженер, имам диплома и работя по моята специалност, това драги се нарича да си ПРОФЕСИОНАЛИСТ. А твоето просто е взимаш някакви мачове от първенства дето отборите играят за разтоварване от работния ден, праскаш хендикап, че ще бият с еди колко си на коефициент 1.40-1-60 и като сложиш два такива мача, единия ако те преебе, то другия мач не може дори да ти покрие загубата.
Най-добре си играй мачовете сам, печели си, колкото можеш и бъди жив и здрав, вместо само да търсиш начини как да зарибяваш шараните, които ти се връзват може би не защото са толкова ограничени, а защото виждат в тебе някакъв ангел, с който ще забогатеят ама уви... диаманти ,голдове и накрая дедов.
 
Явно ще трябва да ти го кажа и на теб. От хазарта няма как да забогатееш. Има как да си изкарваш добри месечни доходи или най-вече годишни доходи. Точно за това казвам, че ми трябват хора с разум, а не наивници.

Никъде не съм казвал такова нещо. Никъде не съм предлагал такова нещо. Това са странични доходи. Аз самия спрямо моя стандарт, не се чувствам забогатял от хазарта, но доходите ми стигат.

Аз пък познавам хора включително и брат ми, които се маха от ТУ защото няма на какво толкова да се научи там. :) Няма лошо. Инженер си, учил си - похвално, но това не означава, че можеш да идваш, да се нахвърляш и да определяш кой какъв е. Познавам и твой колега предполагам, който също е интежер от Тех. Университет, момчето си разбира доста от работата, но е с доста различен от твоя характер.

За това ти казвам, бачкай си, развивай се няма лошо, но не обсъждай хора до които нямаш допир. Нито аз те познавам, нито ти ме познаваш, че да определяме от това, кой какво чул. Аз не следя тези неща и не се интересувам.
 
На мен характера си ми е много добре, просто не ти изнася. В крайна сметка казвам неща, които са си факти и не е лошо бъдещите шарани преди да си хвърлят парите на вятъра да отворят и да прочетат, в техните очи може да си страшен талант и професионалист :D

И аз това казвам, бачкай, развивай се и спри да изкарваш пари по втория начин на гърба на наивниците.
Късмет.
 
Хахахах :D Успехи, успехи! :D :D :D
Аз си стоя зад всяка една моя дума. Нямам какво да крия. Просто вече ми е писнало да се занимавам с хора като теб и честно казано това е за последно.

Blinky хареса това. Все пак когато те нападат особено без причина или без реални факти, ти трябва да се защитиш. Така, че може да съм бил малко по-груб, нямам нищо лично към теб, но не харесвам хората, които си мислят, че разбират от всички и си врат носовете навсякъде и на база нищо клеветят. За това със здраве. Поне знам със сигурност, че не всички инженери сте такива.
 
Чета тук форума от известно време и толкова умирам от смях, че нямаше как да не се регистрирам и да кажа няколко неща и то специално за Професионалния футболен анализатор Матей ХА ХА . Абе пич, ти сериозно ли си се взел толкова на сериозно? Преди години колко народ беше измамил и се покри като мишка? Кой те е излъгал, че си футболен анализатор ДАЖЕ и ПРОФЕСИОНАЛЕН? Да оставим това, че си със слаба езикова култура и грамотност, това не ме интересува сега. Интересува ме на какво основание ти искаш пари от хората за "продукт" както ти го наричаш, който е губещ? Ясно, е че твоите пИчалби идват от шараните, които ти се връзват на акъла , но не си ли прекалено нагъл? Защо винаги като някой ти каже нещо по така ти го блокираш директно? Още по-лошо четох мнения, че даже тия, които са ти платили ако те захапят ги блокираш и тях. Що за мишка си и не те ли е срам ? Мога още доста говоря, защото тук няма как да изтриеш коментара ми и за още по-сигурно, ще напиша Матей Христов - за да знаят хората като ти напишат имената в Гугъл да разберат каква е истината за теб.

Амин,аз му разправям на тоя лешпер Матейчо,че е психочноболен той не вярва.Езикова култура НУЛА.В последното видео днес за 40сек повтаря 7-8 пъти информация като дума.Абе х@й изгледай и си изслушай тъпотиите да видиш че сам няма да си ги разберрш.А има хора събирали твоите простотии с години и ще трябва един ден да отговаряш,защото там вече става дума за сериозни факти и доказателства,които и пред измислените ти адвокати ще натежат сериозно.За панделата си!
 
Виж отново колко простовато разсъждаваш.
1."Аз работя нещо" - мен ми е през ... какво работиш. Мен никога няма да ме видиш да те критикувам в работата ти, защото това си е твоя работа и твоята работа мен не ме засяга.
2."Попитах те на какво основание ти се наричаш професионалист" - На лично мое основание, мен няма кой да ме оценява, няма такава институция в България. Аз знам какво влагам, какво мога и колко знам. Това е същото като аз да те питам "Ти на какво основание казваш, че работиш ?". Кой те оценява тебе ? Защото определено мен има кой да ме оценява.
3. "Балъците" - в клиентите ми има такива балъци, където ще те бият от тук до вас с пари. Тези пари за да ги имат, значи са направили нещо с животите им. Та, аз ги познавам добре и знам кой са и с какво се занимават, така че, единствения балък тук си ти. Няма да споменавам какви "балъци" имам в клиентите ми, защото не е моя работа. Моята обвързаност с тях е само и единствено услугата която предлагам. Но, като говориш за "Балъци" ти отново предполагаш. Нямаш факти. Ето защо казвам, че си тъп и не мислиш.
4."Цялата ти работа е фълшива като последователите ти в фейсбук" - ето тук отново показваш колко си тъп. 100% от аудиторията е истинска и е таргетирана. То се вижда, ама ти как да го видиш. Няма как.
5. "В крайна сметка, важно е да се знае какъв си и що за стока си" - тук се вижда само и единствено ти колко олекотена завивка си.
6. "П.С : Един от твоите потребители от DIAMOND те дъни, не за жалост не съм аз" - Ето отново показваш колко просто устроен си. Аз не изключвам потребителя да е същия като теб. Има ги и такива, но това си е техен проблем. Щом са останали такива, значи аз няма с какво да им помогна повече. Това се нарича недоволен клиент, но едно е да има недоволен клиент, които клиенти ги има навсякъде, друго е клиента да е измамен. Ама аз ти казах, ти какъв си, едва ли ще го разбереш това нещо. Да кажем, че продукта е на 50% интелектуален, аз не мога да таргетирам хората, които влизат като клиенти по това, колко умни са те. Хората, които прогресират интелектуално си личат, запознаваме се и комуникираме. На другите също помагам да влезнат в правилния път, но ако са такива като теб, аз не го искам, ама те си влизат.
Простоватия недоволен клиент, които няма никакви интелектуално ниво като цяло ( защото ако имаше спрямо това на което го уча щеше да прогресира),е напълно нормално да таргетира своите грешки, като измама на някой друг.

В целия чат до тук - ти отново предполагаш, а аз отново ти доказвам, колко голям гадател си. Ето ти още един бизнес. Взимай една кръгла порцеланова топка, пускай импулсен телефон и започвай да предполагаш. ;: )

Съжалявам за грубия тон, но просто има тъпи хора, на които главите са им като тъпани и няма как да им го набиеш да ги еба.

Жалкото е, че ей такива като тебе идват от някъде си и си мислят, че всичко им е ясно, а реално те не знаят дори и 1% от цялата истина. Тези хора само са чували, разполагат със слухове, но не знаят. Като жълт скъсан вестник. Ти вместо да се развиваш в твоята сфера на работа, идваш и започваш да обсъждаш и да клеветиш нещо за което си чувал и предполагаш, но нямаш факти. Такива хора като теб, винаги ще си врат носовете някъде и никога няма да ядът от салатата. За това вместо да се биеш в гърдите колко са ти ясни нещата, гледай да се развиваш там където си добър и не се занимавай. Защото утре ако някой каже "Матей ти е ебал майката" - това пак е слух, ама истина ли е, не е ли истина - ти не знаеш. А, реално аз нямам интерес към майка ти. Надявам се да ме разбираш правилно.


Лек ден и не ме заминавай повече с глупостите ти.
И пак казвам, има хора, които просто не искат да се учат, да четат и прогресират. Това са недоволните клиенти. Те си мислят, че всичко ще им се даде в устата с лъжицата на готово, а реално ако вложат 1 час усилия ще са добре. Така, ще знаят, че те наистина са дали всичко от себе си, а след това могат да оценяват реално дали те са доволни от продукта или не. Аз работя с много хора, не работя с двама човека, че и двамата да са доволни. Нормално е да има недоволни. Такова е съотношението. Това съотношение никога няма как да бъде променено.
Има хора, които са не са доволни от Кока Кола и пият Пепси, за хората, които пият от Кока Кола не означава, че тя е лоша. А за мен и двете са лоши за това избягвам да ги пия. Ти от кои си ? За това не се прави на велик и ходи да бачкаш.
ей х@й недей лъга че има тук публикация където търсиш напомпване на страницата си с последователи и даже плащаш за това.Имам снимки вече,не трий,няма смисъл.Всичко ти е фалшиво боклИк!!!!!
 
Не случайно гледа повече в телеграм да се "развива" . Там потребителите му нямат връзка помежду си, защото има хора, които доста могат да говорят. Имаше една група беше направил ама бързо, бързо я махна като видя всенародната любов . А това с лайковете е като помпичките на бакшишите, все е менте.
 
Да бе, ама виж колко нови юзъра докара у форума!
 
Не случайно гледа повече в телеграм да се "развива" . Там потребителите му нямат връзка помежду си, защото има хора, които доста могат да говорят. Имаше една група беше направил ама бързо, бързо я махна като видя всенародната любов . А това с лайковете е като помпичките на бакшишите, все е менте.
и с какво самочувствие този болния мозък говори че е професионалист и тем подобни?
 
блинки плащай. Тия са таргети тъпаци във форума, спамят и това индексира търсачките на болни мозъци в търсачките. ;D 5 леа на глава. Без да исках станах рекламотор към положителни за теб неща. Отделно съм и някакво Бай Ганьовско СЕО, което разбира от всичко. Пичове толкова сте прости, че даже не сте си извадили поука дори от целия текс с защита ми. От която защита намекнах 20 пъти да спрете, защото не се интересувам и губя време, такива като вас има в цяла България. И просто си го признайте за себе си, а не за околните.

Изключваме този Доналд Тръмп в темата, защото той е пич има много в главата ама има фетиш към спама. Пускам за лого на самоинициатива с която нямам нищо общо, а просто помагам да привлечат хора и да имат някаква визия. А, Доналд ме храни, че няма "лирика флоу" в текста, а аз вече съм ги сигнализирал и съм им дал варианти за име още преди да пусна заявката за логотата да се знае за грешката, да знаят хората какво да правят и те ми викат " всичко е оурайт и се тая). За това го пуснах така тема. В една тема си ебати простака, а в друга тема си метнал ебати опита, от който хората се учат дори. Ама не знам, защо така. Трябва да проверя дали не е от най-старите потребители, които са метнали вече склероза и не знаят кво става. ;DDD И хейтъра понякога. Хейтъра е той понякога е мега спам тъпня ама беше първия човек, който ми предложи да ми направо форум без пари, а вдички останали цакаха по някакви нереални суми. Та, 200 лева излезе форума за начало, като си припомнох някой нещя, които правих във фрии форуми да пукаме цс. Та, пича си е пич. Ама некой път кво става не знам. И тия другите са си природно прости и ще вдигат форума с това че се хранят от чуждите успехи, ама ще напишат и някакви хубави неща в сферите, които знаят и могат. Та, горе долу смятам за сега 20 лева ;D
 
Последно редактирано:
В този форум, никой не се е оплаквал от мен. Никой не съм измамил и имам много успешни сделки от моя страна и въпреки това един път ме излъгаха тук със 150 лева, и два пъти ме подведоха. А, тая страница май е преди я знам и май за нея ставаха на въпрос 150 лева. Сега ще намеря личното съобщение дали е тя и после ще проверя данните на този, че си ги даде. За малко пак да се набутям, но първо споделих тук какво видях, някой да не опари. Ако е двойна грешата, дано не е, ще си взема паричките само за кефа.
 

Горе