Продава се: Фейсбук страница на спортна тематика с актуални над 10 000 последователи

start_bg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
и с какво самочувствие този болния мозък говори че е професионалист и тем подобни?
О, не знам , има силен период сигурно :D с жена ми се общува по-лесно, тук на кухо бие ама както и да е, надявам се повече хора да имат мозък в главите си и да не се доверят на пишман типстъри, че не е само Матейчо, доста са калинките.

KoKazaKo

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
О, не знам , има силен период сигурно с жена ми се общува по-лесно, тук на кухо бие ама както и да е, надявам се повече хора да имат мозък в главите си и да не се доверят на пишман типстъри, че не е само Матейчо, доста са калинките.
само аз ли мисля че този Матей има психически отклонения?Чета и нищо не му разбирам,макар че също имам нужното образование и ръководя компания с над 400 човека персонал в България.И като каза,че има други “калинки” то е ясно,но имаш ли поглед дали въобще съществува някой,който да е читав относно футболни прогнози?

start_bg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
само аз ли мисля че този Матей има психически отклонения?Чета и нищо не му разбирам,макар че също имам нужното образование и ръководя компания с над 400 човека персонал в България.И като каза,че има други “калинки” то е ясно,но имаш ли поглед дали въобще съществува някой,който да е читав относно футболни прогнози?
Че му има нещо няма спор, повече ме притесняват хората, които му вярват как са те с акълите си :D иначе това със залозите за мен е пълен ташак при положение, че спорта е пари и се манипулира всичко. Много по-лесно ми е да изкарам хилядарка с работа от колкото да ги хвърля за залози. Иначе тия пишман типстъри печелят от клиентите си или както им викам аз шарани и отчаяни хора. С коефициенти 1.40 , 1.60 трудно може да натрупаш пари и то ако си късметлия. Два три мача поредни да ти излезнат добре, ама един да те прецака и печалбата отива зян.Ама матейчо и другите го знаят това и на помощ идват парите от абонаменти.
И най-много обичам, когато Ганьо се обиди да почне да те храни колко прост си ти и как цялата държавата е такава :D как може да не си балък и да не му се връзваш на Матейчо, не те е срам....

DonMakaveli

Well-Known Member
Рейтинг - 96.8%
30   1   0
Тази страница мирише много лошо. Някъде по-надолу в нея видях следното съобщение: Вече сме с лиценз и трябваше да изтрием всички стари публикации..

Лиценз за измами ли?

Matey Hristov

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Еми пичове просто си го признайте. Вие сте олигофрени това е. Такива като мен летят без паспорти и това ви дразни. Това е. Вие нямате никаква грамотност спрямо моята сфера на работа. Каквито и да сте мен тази работа хич не ме интересува. Специално вие двамата се биете в гърдите, че сте нещо, а после гледам как по цял ден коментирате във форума в тази тема и едва ли работите нещо. Едва ли и сте такива за каквито се представяте. Така, че аз напускам тази тема и определено повече не бих губил време с вас, защото времето се заплаща, ако решите да си заплатите да водя разговор с вас, може да се свържете с мен на лично съобщение за да си заплатите и да продължим.

Като ви гледам и колко сте простовати и колко просто влизате в на някой сферата на работа и колко лековато и безсмислено коментирате, горе долу ви оприличавам на някакви подрастващи пубери, които не знаят още от къде се пикае. Така, че адиос джендъри.

Matey Hristov

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Тази страница мирише много лошо. Някъде по-надолу в нея видях следното съобщение: Вече сме с лиценз и трябваше да изтрием всички стари публикации..

Лиценз за измами ли?
Какъв лиценз. За тези неща няма лицензи. Просто тоя се покрива както си иска. Аз лично му бях в страницата, защото исках да я купувам и видях всички лични съобщения. С лиценз и без лиценз е измамил и излъгал много хора, които са му заплатили и изобщо не са обслужени.
СИГУРНО Е ИМАЛ МНОГО РАБОТА В АНАЛИЗИТЕ ХАХАХА :D

KoKazaKo

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Еми пичове просто си го признайте. Вие сте олигофрени това е. Такива като мен летят без паспорти и това ви дразни. Това е. Вие нямате никаква грамотност спрямо моята сфера на работа. Каквито и да сте мен тази работа хич не ме интересува. Специално вие двамата се биете в гърдите, че сте нещо, а после гледам как по цял ден коментирате във форума в тази тема и едва ли работите нещо. Едва ли и сте такива за каквито се представяте. Така, че аз напускам тази тема и определено повече не бих губил време с вас, защото времето се заплаща, ако решите да си заплатите да водя разговор с вас, може да се свържете с мен на лично съобщение за да си заплатите и да продължим.

Като ви гледам и колко сте простовати и колко просто влизате в на някой сферата на работа и колко лековато и безсмислено коментирате, горе долу ви оприличавам на някакви подрастващи пубери, които не знаят още от къде се пикае. Така, че адиос джендъри.
тоз пък шашавия.Абе виж си правописа и словореда,тогава обяснявай кой е прост.Бахти селския карловски миндил бате.Ти видеата си гледал ли си ги бе?Ти си болен мозък и си за специалист.Ама бързо и спешно в клиника!

KoKazaKo

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Какъв лиценз. За тези неща няма лицензи. Просто тоя се покрива както си иска. Аз лично му бях в страницата, защото исках да я купувам и видях всички лични съобщения. С лиценз и без лиценз е измамил и излъгал много хора, които са му заплатили и изобщо не са обслужени.
СИГУРНО Е ИМАЛ МНОГО РАБОТА В АНАЛИЗИТЕ ХАХАХА
питаха те тук защо си махна групата и защо като нормалните хора не отговаряш на тези които те плюят,но ти пак заучените изречения си пишеш.Абе ти си като секта бе майна.Клиенти имал няколкостотин.Имаш защото половината и повече се дублират в каналите ти и останалите са поканени ей така и после не знаеш как да ги махнеш,защото си ИТ спец.Бял хакер

KoKazaKo

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

НАПРАВИ ЕДИН ЛАЙВ В СТРАНИЦАТА СИ И ГОВОРИ ЗА СТРАТЕГИИ ЗА ФУТБОЛ ЗА ТВОЯТА СФЕРА НА РАБОТА и гледай коментарите,отговаряй на въпроси,нали искаш да си лидер-еми айде предизвиквам те.Аз ще се включа с въпрос,но ще е неудобен и предполагам ще спреш лайфа.Каква жена си тиииииии

start_bg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Тоз пък, ще ми казва какъв съм бил :D само не мога да разбера Матейчо от къде го вадиш това самочувствие като виждаш, че си на 2 вагона книги от всички тук.

start_bg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
От 6 прогнози днес с максимален коефициент 1.90 нашият професионален футболен анализатор е познал само 2 мача. Признах те за професионалист! По измами.

gg7

Member
Рейтинг - 0%
0   3   0
Едва ли има тук човек, който да разбира повече от мен в тази сфера на работа или хазартната аудитория. Относно "Вътре в нещата", бях и в страницата, колко по-навътре ? :D Успехи, пак казвам нищо лично. Просто това видях аз.
Матейчо
Ти какво обвиняваш дали някой е мамил
След като си издирван
Да ти пръснат хълката от твойте прогнози

gg7

Member
Рейтинг - 0%
0   3   0
Аудиторията била малка
250 долара реклама за ден
Поста беше видян над 240 000 пъти
Беше преди години но все пак

gg7

Member
Рейтинг - 0%
0   3   0
От 6 прогнози днес с максимален коефициент 1.90 нашият професионален футболен анализатор е познал само 2 мача. Признах те за професионалист! По измами.
Screenshot_20190929-101544.jpg

Матейчо
Питай ще те науча как се прави не е срамно да питаш

Горе