Фейсбук страница с български потребители

rossipel

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Фейсбук страница с български потребители, 5.9к
филмова тематика<br /><br /> Домейн Име | URL: www.facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: 40 лв<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 500<br /><br />Регистрирани Потребители: 5.9к<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Безплатен / GPL<br /><br />Начини на Плащане: пейпал<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Фейсбук страница с български потребители

Не съм, ти купи ли някоя от тия дето се предлагат и ти също си питал?

Не помня да съм питал за малки страници. Мен под 50000 не ме интересуват, а за всички съм дал оферта, къде са я приели, къде не е друг въпрос :)))
 
От: Фейсбук страница с български потребители

А бе Пуркооо, айде спри да се излагаш, а! Дали си писал в темата или направо на лично е все тая! Факт е , че си се интересувал и ти, а офертите ти няма кой да ги примеме, и децата ти се изсмиват в лицето на офертичките ти ;) Айде оди си режи парцалките за чергите Пурко
 
От: Фейсбук страница с български потребители

А бе Пуркооо, айде спри да се излагаш, а! Дали си писал в темата или направо на лично е все тая! Факт е , че си се интересувал и ти, а офертите ти няма кой да ги примеме, и децата ти се изсмиват в лицето на офертичките ти ;) Айде оди си режи парцалките за чергите Пурко

Дам прав си. Затова от форума има купени страници с 140000 и 36000 ама щом казваш клошарче. Наскоро си взех и една с 60000 силно таргетирана :))
 
От: Фейсбук страница с български потребители

baydan, да ти подаря една? :-o
 
От: Фейсбук страница с български потребители

Дам прав си. Затова от форума има купени страници с 140000 и 36000 ама щом казваш клошарче. Наскоро си взех и една с 60000 силно таргетирана :))
Мнго добре знаеш, че говоря за "офертите" ти за сегашните, които се продават и за които питам - не се прави на луд ;)
Хайде оди си при парцалките ти казах, и не се занимавай с батковците.
 
От: Фейсбук страница с български потребители

Мнго добре знаеш, че говоря за "офертите" ти за сегашните, които се продават и за които питам - не се прави на луд ;)
Хайде оди си при парцалките ти казах, и не се занимавай с батковците.

Ооо колко си прост ... Има ли смисъл ...знаеш текста на песента :))
 
От: Фейсбук страница с български потребители

Офертата още е активна, има промяна на цената: 40 лв
 
От: Фейсбук страница с български потребители

Интересувам се от най-голямата ви страница. На лично. Благодаря ви предварително!
 
От: Фейсбук страница с български потребители

да, извинявам се, не прочетох правилно!
 
От: Фейсбук страница с български потребители

Аз също се инетресувам от някоя голяма страница с над 50 хиляди.НОва съм тук. Извинявам се, ако нещо нарушавам правилата. Благодаря ви предварително!
 
От: Фейсбук страница с български потребители

Аз също се инетресувам от някоя голяма страница с над 50 хиляди.НОва съм тук. Извинявам се, ако нещо нарушавам правилата. Благодаря ви предварително!
Ами да беше си направила труда да ги прочетеш първо тези правила, и тогава да решиш дали е редно да пишеш тук! Честита ти първа червена репа от мен ;)
 

Горе