Фейсбук умря!

От: Фейсбук умря!

Странник ли си книжен червей ли си не знам, но да наричаш хората тъпи е малко крайно! Клавиатурни войни като тебе БОЛ както се казва....
Неперил си се като костенурка на буца в това форuмче , а не ти е ясно, че в реланият живот може да изядеш големия за тази обида.. Ти си просто някакъв никакъв развиваш ли Върджин????
 
От: Фейсбук умря!

Ооо, виждам с интерес, че NashManev нещо много бързо позеленя, а беше с две червени отметки. Което ме кара да мисля, че има още няколко профила тук. Но това да не заблуждава другите - той си остава тъпо спамерче, което се доказва с неговите действия, вдигане на стари теми, неадекватни, смешни коментари, само за да си пусне офертата, че налива 50 000 фена за 1 ден.

И накрая разбира се, ето какво писмо ми е пратил:

"Май си доста отворен, а ? Майка ти мръсна и долния червей. Тъпо книжно червейче искам да те чукам сериозно ти говоря. Кажи колко пари искаш за да ти разкапя задничето от ебане скапан ламер"


Само колко е смешен... :)

Предлагам отново да му върнем цвета който заслужава - червения цвят.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Фейсбук умря!

Като разбирате защо съм го направил какъв е проблема? Не може ли да преглътнете, че ми трябва пост, но и в същото време искам да знам какво се случва. Не ви прави чест :) по-добре обяснете отколкото да се правите на интересни.
 
От: Фейсбук умря!

Като разбирате защо съм го направил какъв е проблема? Не може ли да преглътнете, че ми трябва пост, но и в същото време искам да знам какво се случва. Не ви прави чест :) по-добре обяснете отколкото да се правите на интересни.

Защото досаждаш на хората, защото пречиш, защото не го правиш както трябва, на няколко пъти те предупредиха, защото не четеш правилата, защото заобикаляш правилата, защото нямаш право да публикуваш и предлагаш оферта, а го правиш. Един нормален човек няма да прави това, а ще се запознае с правилата на новото място, където отива - нещо, което ти не си направил. Ето, тези ти действия те правят тъпо спамерче. Обиждай се ако искаш, твоя работа, но твоята обида не може да скрие нито твоите действия, нито да промени мнението на другите!
 
От: Фейсбук умря!

Ако по някакъв начин докажеш, че имам повече профили тук сам ще си изтрия профила. Моля не ставай смешен! Господин странник :D :D или господин разбирач да те наричам?! От теб ли да се обиждам?!?!
Първият ми пост беше осран от теб, защото според теб не мога да се справя с 50хил лайка за един ден. Как така реши, че спамя при положение, че предлагам услуга? Тъп зядлив клавиатурен професор :D
Доста ме радваш :)
 
От: Фейсбук умря!

Първият ми пост беше осран от теб, защото според теб не мога да се справя с 50хил лайка за един ден.

Ако оставим настрана всички твои действия, само това ти мнение, само този твой първи пост доказва мнението ми, че си тъпо спамерче. Просто няма как с първи пост тук, във форума да направиш оферта в пазара. Още повече, че твоята оферта е безумна, тъпа, идиотска. Как може да предлагаш 50 000 лайка във фейсбук или туитър за 1 ден? Ти май не знаеш какво говориш! А това вече е идиотско от твоя страна, но все още не съм те нарекъл тъпо идиотско спамерче!
 
От: Фейсбук умря!

Въййй, де бил купона таз вечер :rolleyes:
Тоз днес , го забелязах, ама викам айде прошка може да се е объркал, а то друг бил цирка. :-o
 
От: Фейсбук умря!

От няколко месеца често някой ми се оплаква, ама при мен няма никакви проблеми.
 
От: Фейсбук умря!

И при мен преди 5 минути спря. Те се побъркаха с тия ъпдейти постоянно може някой да ги е хакнал вече сериозно :). Може да са издразнили много някой хаха :).
 
Всички форуми гръмнаха, че е паднал. Не ми се мисли какво ще стане, ако по някаква причина изчезне перманентно...
 
От: Фейсбук умря!

Абе вие не можете ли 1 час без Фейсбук? Какво толкова киснете нонстоп там, само спам и кифладжийски истории...
 
От: Фейсбук умря!

Абе вие не можете ли 1 час без Фейсбук? Какво толкова киснете нонстоп там, само спам и кифладжийски истории...

Именно :) Спам = трафик = пари. На това уравнение ли му се казваше, че не помня отдавна ги вземах тия равнота.
 

Горе