Филтриране на пощата

stefanb

Member
Някой може ли да ми даде идея как да го режа този жилав спамер - всеки път различни теми, имейли, автор и име на атачмента. Без текст в писмото само прик. файл. С Мозила Тъндърбърд съм, но от това писмо не мога да създам филтър.. Въобще как си филтрирате пощата?
spam.jpg
 
От: Филтриране на пощата

Не, на собствен домейн, но яко са налазили. Разни гусв -ета ги реже филтъра ама тия по-хитри и не знам за какво да се хвана - нито фраза, нито тема, нито подател става, защото всеки път са различни а текст изобщо няма.
 
понеже не те разбирам
не ги чаткаш изобщо нещата или се правиш тука на луд

за да ти се помогни трябва повече инфо, 2 оригинални саобщения - код
 
От: Филтриране на пощата

Ползвай GMail - през техния филтър не минава. Аз получавам такива през Mail.bg.
 
От: Re: Филтриране на пощата

понеже не те разбирам
не ги чаткаш изобщо нещата или се правиш тука на луд

за да ти се помогни трябва повече инфо, 2 оригинални саобщения - код
Не знам как да се изразя по-ясно. Може би не си ги получавал и затова не ме разбираш. За Гмейл знам, но в бизнеса не се възприема добре да не ползваш поща на собствен домейн. Въпросът е има ли нещо, което да е по - ефикасно от филтъра на тъндърбърд. Може и да няма така както се очертава.
 
От: Филтриране на пощата

Gmail може да се ползва на собствен домейн.
 
ако си на собствен хостинг пусни си SpamAssassin в секцията мейл на цпанел на много хостинги баи дифулт е оф но не мисля че ще ти свърши работа и му разчовъркаи настроиките ако стантартните пускат...
 
От: Филтриране на пощата

А защо просто не ползваш google apps? Можеш да си ползваш твоя домейн в комбинация с тяхната поща.
 
От: Филтриране на пощата

Благодаря, Започнах със спам асасин, ако не помогне ще правя и другите хватки.
 

Горе