Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

Кое лого Ви харесва най-много?

  • 1. bgdesigner

    Votes: 1 5.6%
  • 2. Иван Домузчиев

    Votes: 1 5.6%
  • 3. stoineff

    Votes: 7 38.9%
  • 4. xland

    Votes: 9 50.0%

  • Общо гласове
    18
  • Poll closed .
Рейтинг - 100%
4   0   0
Обещавам, че е последната анкета :)

Финалистите са:

1. bgdesigner
2. Иван Домузчиев
3. stoineff
4. xland

Понеже поне трима от четиримата финалисти са предприемачи, нека да има и финална анкета.

Ето темата в Алтернативата: http://bul-mamma.com/hyde-park-scene/finalno-glasuvane-za-logoto-samo-za-favoritite/
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

И анкетата е в раздел "Уебмастърски пазар", защото продаваш/купуваш... какво?
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

Ето и логата, ако сте ги забравили :)
1.bgdesigner:
altertnativata3.jpg


2. Иван Домузчиев
dd.png


3. stoineff
alt1.png


4. xland
7067405m.png
 
Последно редактирано:
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

И анкетата е в раздел "Уебмастърски пазар", защото продаваш/купуваш... какво?

Ох, ами аз и другата анкета може би съм я сложила на неправилното място, но мисълта ми беше, че участващите са фрилансъри.
 
Последно редактирано:
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

А аз ще изчакам последната последна анкета.
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

Постнете финалистите като /img тук, че така кофти:)
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

Честито stoineff :beer: Адмирации и към всички колеги, които се включиха с различни креативни предложения. Благодаря и за подкрепата от колегите във форума. Определено аз доста се забавлявах с този конкурс :lol:
 
От: От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

Честито stoineff :beer: Адмирации и към всички колеги, които се включиха с различни креативни предложения. Благодаря и за подкрепата от колегите във форума. Определено аз доста се забавлявах с този конкурс :lol:
Благодаря колега! Добра работа. Наистина се позабавлявахме.
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

ама защо повечето от логата се въртят около животното овца и това ли са финалистите:)
Крайно тъпо е това, мисля:) Нито едно от 4-те предложения не ми харесва като цяло. Един рестарт трябва да пуснете, ама този път пускате награден фонд от едни 50 кинта и гаранция ще има далеч по-стойностни лога:)
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

Не знам обаче, който държи alternativata.com може да намаже солиден трафик (ако форумът се развие, разбира се). Кой гений е решил да кръсти форума коренно различно от домейна, че и лого с това име да сложи?
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

ама защо повечето от логата се въртят около животното овца и това ли са финалистите:)
Крайно тъпо е това, мисля:) Нито едно от 4-те предложения не ми харесва като цяло. Един рестарт трябва да пуснете, ама този път пускате награден фонд от едни 50 кинта и гаранция ще има далеч по-стойностни лога:)

Не бих казала, че участвалите лога бяха "нестойностни" - напротив, повечето с чисто сърце (особено предприемаческите) може да се каже, че изглеждаха много професионални. Трудността произтече от това, че да се угоди на един куп жени едновременно и с едно предложение е просто невъзможно. На мен лично ми харесваха и предложенията на bgdesigner, и на xland, и на Тео, и на Saphire...
Даже на Тео предложението първоначалното предложение супермного ми допадна (повече от участвалото в конкурса), а на bgdesigner с лилавата овчица е страхотно - ако за него имаше някакви изказвания "против", то те бяха, че изглеждало прекалено "детско", а не че е лошо. На xland логото пък изглежда суперинтегрирано със сегашната визия на "Алтернативата" - съвсем достойна конкуренция на stoineff е.

Изобщо, честито на победителя stoineff още веднъж :) Аз лично се забавлявах с конкурса. Вече остава само да си видим новото лого в окончателен и завършен вид във форума :)
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

От предложенията само 4 мисля става. Стойнев е напипал добре bullet текста, но трябва да се пипне от към дизайнерската гледна точка:wink:
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

Не трябва ли логото да се избира от тези дето ще ползват форума, а не то предприемачите...
В крайна сметка логото трябва да представлява личното виждане на потребителите за себе си, а не някаква визия която някои друг им вменява :lol:
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

Честито на stoineff :clap:

Косвено това е и реклама, щом са го предпочели и дано има качествен таргет сред потребителките на форума.

Упс. Извинявам се. Сега погледнах, че е с удължен срок. Мислех, че е приключило.

Който и да спечели, има моите поздравления, а на загубелия бъдещи успехи :) И двамата са достойни, заради жеста си, за "наградата" (моралната).
 
От: Финална анкета за лого на "Алтернативата" :)

Малии, каквато фантазия имам, ако имах и нужните умения за дизайнер направо щях да ви хвърля в тъча
Значи за надписа на АЛТЕНАТИВА можеше да се използва дамска обувка с високо токче като буквата "А"... и други хрумки имам за лого но някои са по мръснишки
 

Горе