Инвестирам в: Финансирам проект/предлагам съдружие

Статус
Not open for further replies.

ataka

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте предприемачи,

Финансирам проект в областта на IT: онлайн бизнес, софтуер, услуги или друго, което сте родили като идея.
Инвестирам във Вас.
Правя го възмездно срещу дялово участие в проекта. Не за да поощрявам развитието на младите. Затова ще Ви спестя частта "повярвай в себе си и мечтите си". Но Вие все пак - вярвайте!

За мен: 38г, две деца, частен бизнес от години, две висши, 3 чужди езика (с руския). Развил съм 4 бизнес проекта през живота си, от които 3 успешни и 1 неуспешен и най-много се гордея с провала си... Всъщност не. Мразя шибания провал. Във форума съм от много време, имам 100% рейтинг и т.н.

За вас: Интелигентен сте и имате идея, която може да опишете и представите като проект. Идеята Ви, дори да не е оригинална има потенциал за печалба и Вие знаете как. Може да управлявате развиетието на проекта и имате план за действие. Не Ви достигат финанси, опит и кураж. Или просто не сте бизнес тип.

От мен: Финансиране - пълно, частично или както се разберем. Административно управление на проекта в т.ч. финансово-счетоводно и правно обезпечаване.

От вас: Работата и времето. Не толкова да имате идеята, но да можете да я реазлизирате.

За времето, в което живеем: Ако и Вие имате усещането, че икономиката живна и че посятото днес, ще донесе печалба утре. Ако си лягате с мисълта за изпуснатитите шансове. Ако виждате безбрежния океан от възможности в интернет бизнеса - СВЪРЖЕТЕ СЕ С МЕН! Време е да действаме.
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Писах Ви на лично съобщение.
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Привет отново. Благодаря за съобщенията.
Питате ме:
Актуална ли е темата? - Актуална е, да.
До колко пари съм склонен да инвестирам? - Не сте за тази тема.
Може ли да взема едни пари и после да ги връщам? - НЕ
За останалите, предлагам пълна конфиденциалност на цялата комуникация!
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Питате ме: защо ако питам за пари не съм за тази тема?
Защото:
1. Ако сте прочели темата се предполага , че ви липсват финанси, опит и кураж и ако е така, повярвайте ми: ВИЕ НЕ ЗНАЕТЕ колко ще излезе финанасирането на проекта ви. Имате предположения и догадки, колко би могло да струва.
2. Ако Ви липсват само финанси, но имате опит и знаете как - не сте за тази тема. Изгответе бизнес план, предложете го на банката, изтеглете кредит. Знаете как става. Не съм дружество за кредитиране.
3. Финансите на един бизнес са обект на обсъждане и съгласуване между съдружниците. Т.е. аз планирам да имам мнение по въпроса и искам хората да идват с идеи или умения, а не с финансови искания, защото не съм дружество за кредитиране.
Все пак ако се нуждаете спешно от 1000-2000 лв мога ви препоръчам добра компания с ниска лихва ;)
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Още за мен:
Аз съм отговорен, честен човек. Каквото съм изкарал - постигнал съм го с труд.
Намирам се в период от животи си за нов проект и може би тук ще намеря нов съдружник...
Може би Вас?
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Поздравления за темата. Хареса ми енергията, която прозира зад текста. Ако успея да съшия приличен "бизнес" план, непременно ще се свържа с Вас на по-късен етап. Желая успешно инвестиране.
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Здравейте,
Съжалявам, че не мога да Ви изпратя подробно описание на идеята си на ЛС, но съм отскоро във форума и още нямам права да изпращам ЛС.
Имам разработен проект, за който търся сътрудничество, не толкова от финансова гледна точка, колкото от партньор, който да допълни моите пропуски в предлагането и развитието на уеб базиран софтуер.
Ако проявявате интерес, моля свържете се с мен или кажете как да Ви изпратя идеята си - е-mail, телефон, skype .... ?
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Мерси за позитивните коментари.
Аз лично усещам назряла нужда да стартирам нов проект тази година. И мисля, че ще го стартирам. Не на всяка цена. Не знам за вас.
На много хора им дадох телефон и мейл - не се свързаха...Дали се притесняват? Или са преценили, че няма да стане?
Но вие се свържете. Ако не пробваме със сигурност няма да стане.
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

И аз се пробвам по твоя път като разклонение на основните ми дейности, но в по-дребен мащаб, така че те поздравявам за начинанието и доброто му описание в тази тема.
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Просто не спирам да се чудя как хората, доброволно и напълно в съзнание са готови да споделят с напълно непознат за тях човек най-ценното в сегашния свят - информация и нова идея за бизнес!
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Здравейте!
Много интересно предложение!
Вероятно вече сте намерили човек с идея, чийто проект да подкрепите, но все пак...
Може ли имейл за лична комуникация, т.като съм току що регистрирала се във форума и нямам опция за изпращане на съобщения?
Поздрави!
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

нека всеки които е готов да инвестира да свърже с мен
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

идеите ми са в сферата на преработка и търговия на растителни масла,става въпрос за малка фабрика с план за развитие имам 12г опит в бранша и добри контакти.
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

zdraveite ne mi pozvolqvat da pi6a na li4no za6toto sam nov vav foruma predlagam vi malka investiciq ot 500lv za investirane v ptc saitove utvardeni na pone 1-2 godini parite moje da se odvoqt za okolo 1-2 meseca toest sled okolo 3 meseca stavat 2000 i ot tam na setne stava o6te po lesno i doxodno s minimalna investiciq za edna godina moje da se razviem dosta ako imate interes pi6ete mi
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

zdraveite ne mi pozvolqvat da pi6a na li4no za6toto sam nov vav foruma predlagam vi malka investiciq ot 500lv za investirane v ptc saitove utvardeni na pone 1-2 godini parite moje da se odvoqt za okolo 1-2 meseca toest sled okolo 3 meseca stavat 2000 i ot tam na setne stava o6te po lesno i doxodno s minimalna investiciq za edna godina moje da se razviem dosta ako imate interes pi6ete mi

Приятел, объркал си мястото.....пишеш на маймуница за маймунски работи.

Успех в инвестициите ти!:clap: pts :lol:
 
От: Финансирам проект/предлагам съдружие

Здравейте, имам отличен, работещ проект. Но искам да го популяризирам още и тази част ми куца. Както и дофинансирането му..))
Пишете ми, ако мислите, че може да си сътрудничим.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе