Търся: Финансиране за смесен проект

Статус
Not open for further replies.
Колко от изброените по-горе проекти са били завършени и пуснати на пазара?
Един вид как изглежда бизнес портфолиото ти досега?
 
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

Първо, ако не можеш да намериш/ събереш 1000 лв. за инвестиция на проект, който очакваш да се превърне в успешен, по-добре не се занимавай.
Второ, отношението ти е меко казано грубо и граничещо с това на 16-годишен тийнейджър, недоволен от заобикалящия го свят.
Трето, няма как да получиш подпомагане, ако не изложиш аргументиран план за действие.
Четвърто, шубе те.
Пето, колегата горе е пуснал куп теми, от които става ясно, че днес имаш идея и желание, но утре не се знае в какво настроение ще се събудиш.

Нищо лично. Във форума има хора, които веднага ще се отзоват и ще ти дадат нужните финанси, но поне се обоснови и кажи за какво точно става дума. Не гледай на света с презрение и не намесвай "бАлгарската работа", защото тук наистина има хора, които ще инвестират, ама не и при такова представяне.
 
16-тия поред проект ли, щото другите не са реализирани? Намерете си нормална работа и си ги финансирайте. Sugardaddy си търсите само. То големите тайни, спекулации, че някой ще ви излъже, че ще ви отнеме проекта, големи защити, адвокати, големи уговорки, фалшифи профили, следене и разлседване кой кой е и сумати и глупости. Звучите параноично.
Момент, та какъв точно е проблема да се направи един договор? Какви спекулации видя? Ако ми кажеш...
 
Колко от изброените по-горе проекти са били завършени и пуснати на пазара?
Един вид как изглежда бизнес портфолиото ти досега?
Еми без пари колко мислиш, че са пуснати? Там идеите за сайтове и подобни - ами да и те имаха шанс, но трябват пари. Специално идеята за олиото си остава добра. Печалбата е над 200% но там става въпро за изключително много пари.
Но все пак, това че не съм тръгнал да реализирам нещо, какво? Ти искаш някой който вече е успял? Той ли ще търси финансиране, хахаха...
Като сме тръгнали така - ок. Писахме си, накрая ми каза, че не си бил толкова платежоспособен...
 
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

Първо, ако не можеш да намериш/ събереш 1000 лв. за инвестиция на проект, който очакваш да се превърне в успешен, по-добре не се занимавай.
Второ, отношението ти е меко казано грубо и граничещо с това на 16-годишен тийнейджър, недоволен от заобикалящия го свят.
Трето, няма как да получиш подпомагане, ако не изложиш аргументиран план за действие.
Четвърто, шубе те.
Пето, колегата горе е пуснал куп теми, от които става ясно, че днес имаш идея и желание, но утре не се знае в какво настроение ще се събудиш.

Нищо лично. Във форума има хора, които веднага ще се отзоват и ще ти дадат нужните финанси, но поне се обоснови и кажи за какво точно става дума. Не гледай на света с презрение и не намесвай "бАлгарската работа", защото тук наистина има хора, които ще инвестират, ама не и при такова представяне.
Отношението ми е реципрочно.
Нещо не си разбрал - около 1000 лв. трябват за реализацията на суровия продукт само.
 
Последно редактирано:
Изобщо не сте интересни с такова отношение, аз не мисля, че е толкова сложно. какъв би бил проблема да се напише един примерен договор? Да не би да искам да ми пратите 1000 лв ей сега на мига по ЕКОНТ?
Като нямате пари, като мен - ок, стига сте се правили на Бил Гейтс.
 
Еми без пари колко мислиш, че са пуснати? Там идеите за сайтове и подобни - ами да и те имаха шанс, но трябват пари. Специално идеята за олиото си остава добра. Печалбата е над 200% но там става въпро за изключително много пари.
Но все пак, това че не съм тръгнал да реализирам нещо, какво? Ти искаш някой който вече е успял? Той ли ще търси финансиране, хахаха...
Като сме тръгнали така - ок. Писахме си, накрая ми каза, че не си бил толкова платежоспособен...
Не съм казвал такова нещо. Не съм и имал интерес към проекта ти. Ти почна да ми пишеш бележки. Аз ти отговарях от любезност и един вид лаф-моабет да става.
 
Не съм казвал такова нещо. Не съм и имал интерес към проекта ти. Ти почна да ми пишеш бележки. Аз ти отговарях от любезност и един вид лаф-моабет да става.
Като не си имал интерес защо ми писа? И аз не съм дребнав човек, няма да тръгна като тоя скай да ровя теми на някой от преди години.
И да, на този свят има само едно сигурно нещо. Естествено, че не мога да бъда сигурен че това нещо ще има успех. Гаранции само във Франция и то на 6-часов работен ден.
Ей я тази, дето сед ържи кофти а ми пише на вие, писа ми да не я занимавам, че аз ли те занимавах....
Аз съм човек, който като цяло глеад да не прави безмислени неща, това не го бъркайте с писане по форуми. Не се връщам в миналото, безмислено е нали? гледам какво може да се направи занапред. Ако има проблем как може да се реши за момента поне. Дали може и т.н.
 
Ако взема под нааем за два часа един костюм Д§Г и един ролекс, италиански обувки, направя си бизнес прическа по успешен тип ли ще съм отколкото да се появя с един ЛОГГ суичър, нюлайф кецове и втора употреба спортен панталон Пиер Карден?
 
Като не си имал интерес защо ми писа? ...
Ама тебе верно те хапе коня. Я погледни кой на кого почна да пише. Да не поствам лична комуникация тука да се види как продължи да ме спамиш дълго след като спрях да ти отговарям.
 
Тая тема откъде почна и докъде стигна... @Blinky направи нещо, моля те.
Притеснително е когато циркът се случва без мое участие... ония ревачите Тутито и компания не могат се оправдаят, че форумът станал кенеф...
 
Абе това не е ли същия , дето искаше съфинансиране да си купи бмв преди 3 години? :D
Не, дяволахикс. Страшилище то на всички кепчи искаше да му вземем бмв тройка
 
Ако взема под нааем за два часа един костюм Д§Г и един ролекс, италиански обувки, направя си бизнес прическа по успешен тип ли ще съм отколкото да се появя с един ЛОГГ суичър, нюлайф кецове и втора употреба спортен панталон Пиер Карден?

И в двата случая няма да вземеш нито лев, ако това е начинът, по който си търсиш инвеститори :)
 
В който и форум да отидеш, ще намериш предостатъчно мерене на пишки, правене на интерсен, завист, хейт и прочее.
И хора, които наистина не разбират, или поне дават капацитетни мнения без да са информирани.
Маратонките бяха с подпис на Лионел Меси, г-н умник. И ги продадох за прилична сума.

Но, щом е така ОК - IQ-то ми според МЕНСА е 128, ще ви покажа тестове, които повечето хора не могат да ги решат. Казвали са ми, че имам фрактално съзнание, мисля по-различно, виждам неща там където повечето хора не могат да ги видят.

Айде сега отидете пак да изгледате Вълкът от Уолстрий сложете си аватар с Тръмп и сте големите бизнесмени. Колкото до отношението, то е реципрочно, макар че изобщо не ми харесва това и не съм конфликтна личност.

Интересно ми е - видяхте ли нещо в снимката, която ви качих?
 
Интересно ми е - видяхте ли нещо в снимката, която ви качих?
Видях фотошопски филтри.
От тия дето се ползват кога немаш бюджет за рисунки и се налага да омацаш някоя снимка белким замяза на ръчна изработка.
 
Видях фотошопски филтри.
От тия дето се ползват кога немаш бюджет за рисунки и се налага да омацаш някоя снимка белким замяза на ръчна изработка.
Говоря за тази с еленчетата, да ви видя мисленето. Не за друго. Ако ти говориш за нея, тя е с просто един филтър, но аз я пуснах да ви видя мисленето. И вие да видите моето и дали виждате какво съм вложил в тази проста снимка, която съм я правил аз.
Колкото до способностите ми за графичен дизайн, в момента качвам неща в Девиан и получавам позитивни отзиви. За 20 минути имам 6-7 Llama Badges + favourites

И аз мога да го направя в стила на въпросния художник, но ще ми отнеме много време.
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе