Финансов консултант

От доста време следя сайта и дори имам книгата му, не съм работил с него но го препоръчвам - Стойне Василев
 
Стойне с фалиралата будка за сандвичи, който никога не е имал устойчив бизнес?!?!?
Моля ти се... недей наистина...
Тия продавачи на книжки, семинарчета и други имахме наскоро тема за тях чак @Blinky се обиди...
 
Не го познавам лично, както и споменах!
Предполагам, че и ти не го познаваш лично.
Не знам какви бизнеси е имал и да ли се е провалял 10 пъти..
Всеки се проваля, лично и аз имам не един провал, но повече обичам да го наричам опит.

От коментара ти разбирам, че всички продавачи на цитирам "книжки, семинарчета и други..." не са стока?
Това сериозно го мислиш?

Разбирам, че има много фалшиви учители, но да слагаме Етикети е лесно...
Ще стане много дълъг поста ми, спирам до тук
 
Не го познавам лично, както и споменах!
Предполагам, че и ти не го познаваш лично.
Не знам какви бизнеси е имал и да ли се е провалял 10 пъти..
Всеки се проваля, лично и аз имам не един провал, но повече обичам да го наричам опит.

От коментара ти разбирам, че всички продавачи на цитирам "книжки, семинарчета и други..." не са стока?
Това сериозно го мислиш?

Разбирам, че има много фалшиви учители, но да слагаме Етикети е лесно...
Ще стане много дълъг поста ми, спирам до тук
А ти как препоръчваш услуги, които не си ползвал???
Я по-сериозно.
 
Написал съм го кратко, точно и ясно.
 
Да, написал си си глупостта кратко, точно и ясно - не го познавам, но го препоръчвам?!
И аз по същия модел - не го познавам, но НЕ го препоръчвам.
Какъв е проблемът?
 
Тия продавачи на книжки, семинарчета и други имахме наскоро тема за тях чак @Blinky се обиди...
@Blinky не се е разсърдил. Хвана го яд, че много "добронамерени" мнения се изляха, при положение, че се пусна тема за безплатен достъп. Като негативните мненията бяха излишни. Не знам, то май каквото и да се направи хубаво, реално не остава опетнено. :) Иначе не съм от тия дето се цупят и сърдят. :) Все тази, просто на човек му става от време на време криво като види някакви тъпнотии. :)
 
Иначе е малко безмислено...Аз лично не зная как бих препоръчал човек който не познавам, не зная как работи и тн
Ако имаш непреки наблюдения и всичките му начинания и успехи смяташ за добър натрупан опит. Не е нужно да сте работили заедно или да сте имали каквито и да е допирни точни. Нужно е да се запознаеш с това какво прави, с кой работи и дали има нужните знания за да може да му се довериш на първо време. Не е случаен термина "Репутацията те изпреварва", натам после следва доказване на това. :) А и хората също говорят, нали? Никой няма да си премълчи и минусите и плюсовете на някой. :)
 
Здравейте,
Ще съм благодарен ако ми препоръчате финансов консултант за юридически лица.
Нуждите са да направи одит на текущо състояние и препоръки за действия и мерки.
Поздрави
Аз мога да погледна състоянието и да нахвърлям някои съвети, особено за данъчната оптимизация.
 
Ако имаш непреки наблюдения и всичките му начинания и успехи смяташ за добър натрупан опит. Не е нужно да сте работили заедно или да сте имали каквито и да е допирни точни. Нужно е да се запознаеш с това какво прави, с кой работи и дали има нужните знания за да може да му се довериш на първо време. Не е случаен термина "Репутацията те изпреварва", натам после следва доказване на това. :) А и хората също говорят, нали? Никой няма да си премълчи и минусите и плюсовете на някой. :)
Принципнно си прав, но не бих поверил финансите на фирмата ми на човек който има добра репутация и нищо повече...репутацията е важна но в случая не е решаваща.
Предполагам и никой от тук не си дава счетоводството на напълно непознати.
А и в този бранш добрите не са известни:)
 

Горе