Фирмата ми се разраства!

Маса съм умен а :D


  • Общо гласове
    122

DeyanMarkovski

New Member
Фирмата ми вече располага с цели 197.95 лева, а не както преди само с 102.65 лева. Наааааай накрая спичелих пари от тия сайтове, които правя, пратиха ми цяла стотачка :] нямам търпение да натрия носа на глупавото си семейство дето не вярваше че ще ми пратят пари от нета.
Малееее ни са знаи колко богат ш стана, усещам че кат ръгна да забогатявам няма да имам спирачки ;D и ще имам пари да построя фабриките за роботи.
 
аре да ти е честито. радвам се за теб. ама не се надъхвай много, защото не хубаво.
бтв я дай да ги видим тези сайтове де заслужава си изглежда изфукването ;)
 
DeyanMarkovski каза:
Тия сайтове, от които съм направил парите не мога да ти ги покажа, ама съм турил в подписа си малко мои сайтове или подобия на сайтове.

даже някой си ги регнал в топ сайтовете ми ;) хаха
 
DeyanMarkovski каза:
Малееее ни са знаи колко богат ш стана, усещам че кат ръгна да забогатявам няма да имам спирачки


И на мен това ми беше репликата като направих продажба номер 1 :) Честито и се радвам че си получил и комисионна :D
 
DeyanMarkovski каза:
IndArt.Org каза:
аре да ти е честито. радвам се за теб. ама не се надъхвай много, защото не хубаво.
Ама защо да не е хубаво да се надъхваш много?

защото почваш да очакваш повече от колкото реално можеш.
8)
 
IndArt.Org каза:
защото почваш да очакваш повече от колкото реално можеш.
8)
"Когато човек силно се стреми към нещо, цялата Вселена му помага да го постигне."
Мене въобще не ме интересува, дали мога или не мога нещо, важното е да го искам достатъчно и ако го искам достатъчно ще го направя, независимо че в момента не съм достатъчно подготвен. Умения и знания лесно се придобиват ако имаш желание.
 
Честито DeyanMarkovski, надявам се да имаш все такива хубави новини за споделяне тук. Сигурно някой е кликнал където трябва а? :D

Еми, бате успехи и завбъдеще ти пожелавам, И да си споделяш успехите за да се самонадъхваме взаимно.
 
Ей това със самонадъхването е много важно.

Аз съм регистриран от февруари месец във форума, но в началото като всеки скептик си казах "не се занимавай с глупости..." и се се бях отказал. Обаче по прочетох това онова и реших отново да погледна за какво става въпрос и след по-малко от три седмици останах очарован колко се е разраснал форума и колко допълнителна информация има.

Сега НЕ чета нито един друг форум вече. Само този и само тук има такова отношение към хората :)
 
И аз се кефя много на хората тук, затова влизам и седя по много, та като дойде някой да си полафиме за определено време. Та и сега може да има някой за приказка. :lol:
Готино е да си помагаме един на друг, а и освен това се учиме един друг. като споделяме.
Чао за сега.
------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing News
 
Стократно да ги умножиш Деяне.

Пожелавам ти следващата тема да ти бъде "Първият ми милион!" :D
 
Малко късно се вклшчвам но моите родители и те са скиптично настроени
как ще ти пратят пари от интернет разни такива... засега не сам взел и нищо де ама се надявам ако помагате да мога и аз да се присъединя към спечелилите просто ми трябва тласък напред да видим :)
 
От: Фирмата ми се разраства!

Ех припомням си как и аз се изкефих на първия си гоогле чек сега всеки месец идва поредния, но вече не с чек, а UW но пак им се радвам :D
 

Горе