Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Да, наистина ако правиш по 5 ролки на година няма смисъл. Заложи на БГ търговеца и си вземи прозрачно. Те сигурно пак идват от китай, но поне някакви парички остават в България. Успех!
От къв зор?
В алито - 7.53 Български лева
В бг магазините - 25 -29 лева?
С тези надценки хората ще продължават да пазаруват от Китай.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

От къв зор?
В алито - 7.53 Български лева
В бг магазините - 25 -29 лева?
С тези надценки хората ще продължават да пазаруват от Китай.

25 кинта за 5 ролки прозрачно тиксо в България?! Май нещо не се разбрахме... Аз го взимам на под 1.5 лева с ДДС. Разбира се не го взимам от Кауфланд или Билла, а от магазини за канцеларски продукти на едро.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

25 кинта за 5 ролки прозрачно тиксо в България?! Май нещо не се разбрахме... Аз го взимам на под 1.5 лева с ДДС. Разбира се не го взимам от Кауфланд или Билла, а от магазини за канцеларски продукти на едро.
Споменаваш от доста време да пазарим от Бг магазини вместо от Китай.
Е това е цената за един и същ продукт в Китай и БГ.
Според теб аз откъде ще го взема?
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Пак явно не се разбираме?!... От Китай ще си поръчаш тиксо, прозрачно 5 см, 50-60 м., 5 броя? Така ли?
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Човек който прави бизнес трябва да се замисли че и другият, който продава тиксото прави същото и че в един момент и той самият ще бъде заобиколен заради 1-2лв разлика. Отделно този който прави бизнес и гледа да спести 1-2лв, чакайки 1 месец доставка- със сигурност няма да просъществува!
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Човек който прави бизнес трябва да се замисли че и другият, който продава тиксото прави същото и че в един момент и той самият ще бъде заобиколен заради 1-2лв разлика. Отделно този който прави бизнес и гледа да спести 1-2лв, чакайки 1 месец доставка- със сигурност няма да просъществува!
Чака се 20 дена. Но я го сметни примерно 100*разликата (в случая - 25-8 =13 грубо казано) = 1300 лева. Аз за тия 1300 лева ще си платя 30$ на DHL и от 3-5 работни дни ще ми е доставено.
Е е?
Като слагате по 400% надценка как я мислите?
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Шефче, пак нещо не ми отговаряш на въпроса... Къде си видял прозрачно тиксо на 5 лева в България?!
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Шефче, пак нещо не ми отговаряш на въпроса... Къде си видял прозрачно тиксо на 5 лева в България?!
Извинявам се, явно не съм обяснил добре. Не говорех за тиксо, а за продукта X примерно (заден капак за Лумиа).
Нали ни призоваваш да пазарим от БГ и аз затова ти дадох този пример. Някак при тези надценки не е логично.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Виж кви са надценките на тиксото и тогава говори...

А това, че всеки втори бг търгаш се отвори да купува от Китай и спортсдирект и тука да буха с големата паламарка в OLX е съвсем различна тема.

Не казвам, че БГ прозрачното тиксо се прави тук, най-вероятно идва от Китай, но е абсурдно да купуваме и тиксото от Китай на дребно...
 
От: От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Виж кви са надценките на тиксото и тогава говори...

А това, че всеки втори бг търгаш се отвори да купува от Китай и спортсдирект и тука да буха с големата паламарка в OLX е съвсем различна тема.

Не казвам, че БГ прозрачното тиксо се прави тук, най-вероятно идва от Китай, но е абсурдно да купуваме и тиксото от Китай на дребно...
Кое не разбра бе човек?
Кой ти говоори за тиксо?
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

d621cadcfad10ce1103179691521cd2044dce0612e1dd977b38911d5e922af0c.jpg
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Бързо се предаде?
Като почнете да слагате по-малки надценки може и да почнат да купуват от вас.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Щом англичаните купуват от "нас" ти не ни мисли. Надценките са ни малки...

Да не разводняваме още темата...
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Разочарован съм от фирмите предлагащи тези услуги в България, писах на може би 10 фирми, от тях 2 ми върнаха отговори и съответно оферти, на следващи въпроси спряха да ми отговарят. Ето за това сме на такъв хал, няма какво да се оплакваме. Явно ще се обърна към някои фирми в Китай и директно от там да си закупя 1000-2000 ролки.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Тъпанари са, аз търсех друга услуга и от 6 фирми само една отговори.
Разочарован съм от фирмите предлагащи тези услуги в България, писах на може би 10 фирми, от тях 2 ми върнаха отговори и съответно оферти, на следващи въпроси спряха да ми отговарят. Ето за това сме на такъв хал, няма какво да се оплакваме. Явно ще се обърна към някои фирми в Китай и директно от там да си закупя 1000-2000 ролки.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Тъпанари са, аз търсех друга услуга и от 6 фирми само една отговори.
Големи сме мързеливци. За всичко и навсякъде е така... Винаги съм се опитвал да разбера как може да въртиш бизнес и да те мързи да си изкараш парите... Да губиш клиент и пари само заради един мейл...

Много пъти ми се е случвало и продължава да ми се случва постоянно. Имало е случаи, в които ми се е налагало почти буквално да им бутам парите в ръката дето се вика, за да си свършат работата...

Работя с много фирми и 80 процента от тях губят солиден брой клиенти само заради липса на комуникация и мързел... Много ме е яд на такива и най-лошото, е че се отразява и на моя бизнес...
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

В крайна сметка някой намери ли читава оферта?
Не ми отговарят на запитване, днес на място пловдивска фирма ми обяви за солент, пвц 3.31 без ДДС, мин 72 ролки + 180 за фланец или там както се нарича... Сори, ама 6 без ДДС за ролка ми се струва твърде много.
 
От: Фирма за изработка на фирмено тиксо ?

Оо аз отдавна се отказах. Няма да дам пари за толкова бройки тиксо, което ще ми заседи и ще се прецака. Ако вземеш, трябва да можеш да ги изхабиш за 2-3 месеца иначе е безмислено начинание.
 

Горе