Продава се: Фирма+онлайн магазин

От: Фирма+онлайн магазин

Разходите са стандартни за счетоводител, служебни тел. - около 500 лв и разходи по куриера естествено.

Приходите са относителни, сайта е познат на търсачките, регистриран е в sravni. Като цяло клиенти има, стига да има кой да ги обслужва потенциала е голям.
 
От: Фирма+онлайн магазин

Здравей, информацията е много оскъдна, която си предоставил. Попринцип не мисля да купувам такъв сайт, но и да съм потенциален купувач нищо не се разбира. Продаваш онлайн магазин и фирма, а дори не си посочил на месец какви са приходите, има ли изобщо, откъде идва стоката и още куп неща. С това, че сайтът е познат на търсачките, както казваш и най-вероятно има по 1-2 продажби на месец няма как да го продадеш за добри пари, нали се сещаш... Само за потенциал, макар и голям едва ли някой ще плати.. Просто приятелски съвет, дай малко повечи информация и заинтригувай хората. Примерно аз ако знам колко се изкарват на месец, вече ще си направя някои сметки..
Поздрави! :)
 
От: Фирма+онлайн магазин

Нищо не се разбира. Какво се продава, как работи фирмата, каква печалба има, на дропшипинг ли е или с налична стока или по друг начин.
 

Горе