Фирма/човек за изработка на онлайн магазин

zaicev

Member
Здравейте,

търся фирма/човек за изработка на онлайн магазин по мои насоки за дизайн(кое как да изглежда) и функции на opencart или собствен cms.

Моля препоръчайте ми и споделете опита си с тях. Благодаря
 
Последно редактирано:
Здравейте,
търся фирма/човек за изработка на онлайн магазин по мои насоки за дизайн(кое как да изглежда) и функции на opencart или собствен cms.
Моля препоръчайте ми и споделете опита си с тях. Благодаря

Преди да поръчате изработка на магазин си направете хубаво проучване какво се предлага, какво искате и напишете подробно техническо задание. Никой не може да го направи вместо вас.
Изработката на къстом дизайн е много скъпо удоволствие. Моят съвет е да се ориентирате към готови теми, които впоследствие да се адаптират към специфичните изисквания. Много внимателно избирайте дизайна, той е важен чак след като клиента е дошъл на сайта. Ако обаче е недобре оптимизиран и Гугъл не го вади в резултатите от търсенето ще си останете с един красив дизайн на непосещаван сайт.

Я покажете един работещ магазин на Опенкарт.
Има много работещи магазини на Опенкарт - аз съм работила по десетки, но нямам правото да ги показвам без съгласието на клиента.
Ама и да го мяза на нещо.
Не е задължително магазинът да е красив за да е работещ. Даже бих казала, че на практика е обратното. Магазинът продава когато е функционален и добре разработен независимо от дизайна.
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе