Флаш банери за Google Adword

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте Колеги,

Много от Вас се възползват от рекламите в Google Adword, над 50% от хората в форума са пускали реклами. Но много малко от тях са пускали банери за гугъл рекламите.

Разбираемо, Google Adword често променят изискванията и определено не са малки те, искат да има специален клик таг, имаме ограничение на анимация и големината на файла, както и точни размери.
Всеки един банер се обработва от робот и после от човек, и след като всички стъпки са спазени, чак тогава пускат флаш банера на Вашата кампания в рекламите на Google.

Идеята на тази тема е да Ви помогна с изработката на банер конкретно за Google Adword.
Сами знаете, че тези банери се въртят в хиляди сайтове и е добре да бъдат освен направени според изискванията, така и направени добре.
Имам над 5 годишен стаж в изработката на банери и стотици, да не кажа близо хиляда реализирани проекта.

Вие можете да споделите сцена по - сцена какво да има в банера или просто да ми кажете Вашата идея и аз да се опитам да направя банера, като имам за главна цел да се хареса на Вас и на Вашите клиенти.

Цената на флаш банер е : 30лв
Няколко банера от мен можете да видите : тук

Предлагам добра комуникация със скайп, на email или на лично съобщение в форума.

Начини на плащане :

PayPal, Банков превод, Плащане с Еконт, EasyPay, Пощенски запис, epay.bg

Работя 7 дни в седмицата ( може да ме търсите Събота и Неделя ).

За въпроси и коментари, може да ми пишете в темата, на скайп или на лично съобщение.
 
От: Флаш банери за Google Adword

Работя с колегата от доста време и мога да кажа, че е коректен и няма да съжалявате ако му се доверите.

V.Andreev, успех!
 

Горе