Продава се: Форекс съдържание на английски

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
Здравейте колеги,

Тъй като имахме преди време идея за един проект, които така и не се осъществи, днес реших да се отърва от съдържанието, което няма да ползваме. Или поне не намираме практическо приложение в бъдещите ни планове. Става дума за над 200 страници детайлни обяснения какво представлява тази наука, термини, стратегии и всичко нужно, за да започнеш. Както казах съдържанието е на английски, добре написано от потребител от форума и чака своя нов собственик.

Цената е 300 лева, и мисля, че е ОК. Начина на плащане: PayPal. Ще мога да предоставя на сериозните и заинтересувани някоя примерна статия. Ако някой има интерес да пише. Преди време го купувахме за $300-350, нещо такова. Но ще се радвам да го дам под себестойността си. :)

Мерси за вниманието. Очаквам лични и постове тук. При въпроси, не се притеснявайте да пишете. Ще се радвам да отговоря на всички от тях. ;)

Поздрави,
Б.
 
Само да спомена, че съдържанието е УНИКАЛНО, но и потребителя ще си го провери и той. Идеално е за адсенс сайтове, дори и такива, който са афилиейт. Въпрос на време е, ако се развие добре и популяризира правилно да избие инвестицията от съдържанието бързо. Но както казах, въпрос на оптимизиране и маркетинг. ;)
 
От: Форекс съдържание на английски

Няма ли да изкараш повече пари, ако сглобиш сайт с това съдържание? После продаваш сайта. Без да се занимаваш с линк билдинг и подобни. И докато чакаш може да му сложиш афилиейт реклами (или AdSense - ако имаш акаунт).
 
Re: От: Форекс съдържание на английски

Няма ли да изкараш повече пари, ако сглобиш сайт с това съдържание? После продаваш сайта. Без да се занимаваш с линк билдинг и подобни. И докато чакаш може да му сложиш афилиейт реклами (или AdSense - ако имаш акаунт).

Мислил съм го, но със средствата ще спонсорирам друг проект, който ми е по-приоритетен. И в интерес на истината, нямам адсенс, което ще е най-добрия вариант. ;) Ще си го кажа направо - предполагам ще е идеално за хора, които вече имат такъв сайт или някой бизнес ориентиран - просто в секция forex. ;)

А и да дам шанс на някой, който вече е набрал скорост с AdSense акаунта си. :) Не знам как вървят кликовете там, но определено знам, че не са от тънките. :)
 
От: Форекс съдържание на английски

Преди години AdSense нямаха конкуренция в нишата "Forex" - с тях се вадеше повече, отколкото с афилиейт на разни брокери. Сега вероятно е пак така.

Аз не отказах да се занимавам с AdSense заради голямата несигурност (могат да ти затрият акаунта по всевъзможни причини, включително и независещи от теб). И затова предпочетох да не се занимавам с тях.
 
Аз има приятел, които имаше доста добър/и форекс блог/ове, където дереше за линкове големите брокерски фирми. Едно $100 за сайтуайд линк за 3 месеца, и ги редеше по 5ма. :) И винаги ги пълнеше, но си е добро SEO и наливаше добре контент. :) Естествено, няма как - всеки тогава се бореше (и от части и сега) за читави линкове. ;)
 
От: Форекс съдържание на английски

Sitewide линковете не излязоха ли от мода? Google не наказва ли за тях?
 
Re: От: Форекс съдържание на английски

Sitewide линковете не излязоха ли от мода? Google не наказва ли за тях?

Аз говоря преди време, където беше модерно и където можеше често да се видят блогове с Links секция в дясно и то доста "партньори" сложени там. :)

Ако някой е заинтересован, да пише. :)
 
Re: От: Форекс съдържание на английски

Имаш лично

Получено и изпратено и на теб. Очаквам те на лично или по друг начин от детайлите ми. Иначе, ще хелпна на всеки, който тръгне да гради сайт с него. Съвети, коментари и най-вече успешни стратегии. ;) Все пак ще се радвам да видя всичко това работещо. ;)
 

Горе