Форума има грешка в тайтъла на хоума.

uni-web

Well-Known Member
От: Форума има грешка в тайтъла на хоума.

преди време по същия начин великите фирми елит, елеком и разни други пращаха модели с разменени букви на латинеца и кирилисица, беше голям цирк, не че сега ще е нещо по-различно при тях.
Ето моите фрапантни грешки: маРка – с Т, Цени – с Ж, мъЖе – с Д, колеЛета – с П. Само как ги помня :D
 
От: Форума има грешка в тайтъла на хоума.

Грешката е в думата Онлайн:

attachment.php


Виж файлът 11213
 
От: Re: Форума има грешка в тайтъла на хоума.

Нещо сте променяли и е станал фал от бързо писане най-вероятно. :)
Мм, странно, толкоа време беше Ок. Ще се подмени. ;)
 
Re: От: Re: Форума има грешка в тайтъла на хоума.

Нещо сте променяли и е станал фал от бързо писане най-вероятно. :)

Ако ти кажа, че и сега не намирам разлика...просто нещо в криптирането ли....ще видим.

П.П: Преместих темата в За форума.
 
От: Re: От: Re: Форума има грешка в тайтъла на хоума.

Няма проблем за преместването. Ама разликата е точно там където ти казах братле. То няма как да я разбереш защото а и a о и o са си еднакви и на латиница и на кирилица няма как да видиш буквата просто ей-така.
Аз го изнамерих защото чекнах с колко индексирани страници в гошко е форума и реших да проверя как се класира и директно от плъгина на лисицата. После тествах дане би в плъгина да е проблема, копирах и пак. После го написах бавно на кирилица и нямаше проблем. :)
Ако ти кажа, че и сега не намирам разлика...просто нещо в криптирането ли....ще видим.

П.П: Преместих темата в За форума.
 
От: Форума има грешка в тайтъла на хоума.

Има едно плъгинче на лисика което ползвам точно за проверка на правописа ( не знам дали е най-доброто ) , но и то отчита грешка :)
 
Re: От: Re: От: Re: Форума има грешка в тайтъла на хоума.

Няма проблем за преместването. Ама разликата е точно там където ти казах братле. То няма как да я разбереш защото а и a о и o са си еднакви и на латиница и на кирилица няма как да видиш буквата просто ей-така.
Аз го изнамерих защото чекнах с колко индексирани страници в гошко е форума и реших да проверя как се класира и директно от плъгина на лисицата. После тествах дане би в плъгина да е проблема, копирах и пак. После го написах бавно на кирилица и нямаше проблем. :)

Да, сега те разбрах. Да на око не прави печатление. Оправяме. :)
 

Горе