Форума се бъгна

Re: От: Форума се бъгна

Маркирах и снимката и се махна, благодаря! Много сам зле хахаха :)

Super. Да, то и аз преди време го гледах като треснат, докато загрея за какво става дума и как да го направя приятел. Срам, не срам, аз пък вчера си оправих часовника на профила (форума да ми показва коректно часа). :)
 
От: Форума се бъгна

Всичко с Itrade plug-in-a наред ли е, защото преди 1-2 дни получих съобщение, че един колега ми е оставил положителен рейтинг, но той така и не се отразява в профила ми. Интересното е, че в съобщението вместо линк към форума има линк към някакъв IP адрес, който не прилича на действителен, да си полисли човек че е на хоста на форума и суфикс там както трябва да е линк към профила ми, но съответно този адрес не отваря нищо. Преди това аз оставих рейтинг на колегата и всичко бе OK. Ако може да го погледнете. Не че толкова държа на рейтинга, но все пак да си го фикснете ако в ействителност има проблем.
 
От: Форума се бъгна

Ок. Ще пиша утре на колегата. Дано да е ОК. Нямам идея какво може да го причини, не съм се занимавал с Вбюлетин.

Като го даде ще дам рипорт тука, за да видим какво се случва.
 
Re: От: Форума се бъгна

Ок. Ще пиша утре на колегата. Дано да е ОК. Нямам идея какво може да го причини, не съм се занимавал с Вбюлетин.

Като го даде ще дам рипорт тука, за да видим какво се случва.

Да, информирай ни, за да знаем. ;) Мерси, че така ви пука. :) И на нас ни пука, само да знаете. :)
 
От: Форума се бъгна

Е как няма да ми пука... Каквото е направил този форум за мене т.е вие, са го направили макс още 3-4 човека в целия ми живот. Толкова ползи съм извкал от него, че по никакъв начин не мога да се отплатя.
 
От: Форума се бъгна

Между другото, ако е възможно, ще ви помоля да промените последната червена репутация която съм дал на зелена, че нещо се обърках и без да исках зачервих колегата. Ако не, ще му се реванширам, като ми даде системата.
 
Re: От: Форума се бъгна

Е как няма да ми пука... Каквото е направил този форум за мене т.е вие, са го направили макс още 3-4 човека в целия ми живот. Толкова ползи съм извкал от него, че по никакъв начин не мога да се отплатя.

Радваме се. И не само ние, ама май всички. А кои е този горкичък човек, ако искаш кажи на лично за този негативен itrade. :)
 
От: Форума се бъгна

То не е Итрейд, обикновенна репутация е. Писах ти на лично кой е човека.
 
От: Форума се бъгна

Този път съм го получил. Не знам какво е породило тази грешка.
 
Re: От: Форума се бъгна

Този път съм го получил. Не знам какво е породило тази грешка.

Дай ми линк към ника, че не мога да го намеря човека. Някаква кофти репутация си дал викаш. И да се махне?
 
От: Форума се бъгна

Горното ми съобщение е че си получих Итрейда, не се изказах много ясно. Сега ще ти дам линк към профила на колегата на който дадох кофти реп-че. И да не ви занимавам повече с моето невнимание.
 
Re: От: Форума се бъгна

Всички лични съобщения са ми прочетени, но ми излиза едно непрочетено съобщение, дали нее някъв бъг

Не е толкова бъг, колкото някакъв кеш си. Имал съм такива анонсмънти, които реално като вляза няма никой, но си седи един там горе и си се мота. ;)
 
От: Форума се бъгна

Ляляля е замесен :) то в Пловдив като свършат ракията и бъгясват :)
 

Горе