Форума се бъгна

От: Re: От: Форума се бъгна

Ми като добавиш такъв и само ти го виждаш а за другите показва, че е невалиден файла или няма такъв
Да, имаш ли нещо като пример. Видях някъде, че и други са се оплакали, но видях нещо. ;)
 
Има и проблем с прикачените файлове.

това е от версията на вбюлетин пач левел 2 нещо го бъганха там си е файла трябва само да му дадеш инсърт ръчно ако не е инсъртнатScreenshot from 2014-11-26 01:17:30.jpg



Screenshot from 2014-11-26 01:19:23.jpg
 
От: Форума се бъгна

Тапаталка също не работи много ОК, но предполагам, че е от ъпдейта на системата им, а не от форума.
 
От: От: Форума се бъгна

При мен нещо търсачката на форума не бачка

Виж файлът 11513

интересна работа и при мен не се отваря сега качения файл , но ако трябва мога да я кача пак :
Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 
От: Форума се бъгна

За последно видях прикачен файл от форума да се отваря успешно преди около половин година.
 
От: Форума се бъгна

За последно видях прикачен файл от форума да се отваря успешно преди около половин година.


ок като ида на другата машина ще кача снимката на друго място и ще я покажа не е проблем
 
Re: От: Форума се бъгна

За последно видях прикачен файл от форума да се отваря успешно преди около половин година.
Горе-долу от тогава все не изкарват читав ъпдейт, който да фиксне това. ;) Ще пишем да видим какво може да се направи по този случай.
 
От: Re: От: Форума се бъгна

Горе-долу от тогава все не изкарват читав ъпдейт, който да фиксне това. ;) Ще пишем да видим какво може да се направи по този случай.

Има Пикаса за "фиксване": с едно цъкане снимката се качва на добър хост и с още едно цъкване приключват нещата.
По-лесно, бързо и мързеливо нещо не съм срещал. :beer:
 

Горе