Форумни профили и блог коментиране за всички страници?

toretic

Member
Здравейте,
Разбирам, че не е хубаво да вкарам 1000 връзки от форумни профили към сайта ми... но може ли да малко да ми разясните.
Това правило важи само, ако пусна 1000 връзки от форумни профили към една страница или?
Идеята ми е да настроя софтуера които имам да пуска по 100 до 250 връзки на седмица от форумни профили и блог коментари като не пуска към една страница, а към всички страници в сайта ми на случаен принцип?
 
това са нискокачествени линкове по скоро към някакви сателитки ги ползваи ли към социлани към статия която си линкнал от там директно си мисля че не е добре

пп Аз въобще не ползвам такива
 
От: Форумни профили и блог коментиране за всички страници?

Добре, а какво би препоръчал за обикновенни страници със съдържание?
 
хъм не ти трябват чакиши толкова много линкове трябват ти хубави линкове тук там няколко от някои друг сателит... знам ли всеки случаи е различен аз по принцип работя с ривърс инжениринг на линковете на топ сайтовете виж с какво натиска конкуренцията топ 10 или топ 30 за много тежки ниши
 
От: Re: Форумни профили и блог коментиране за всички страници?

хъм не ти трябват чакиши толкова много линкове трябват ти хубави линкове тук там няколко от някои друг сателит... знам ли всеки случаи е различен аз по принцип работя с ривърс инжениринг на линковете на топ сайтовете виж с какво натиска конкуренцията топ 10 или топ 30 за много тежки ниши

Не знам колко тежест имат, но в средноконкурентна ниша само с линкове от профила ми в този форум докараха сайта до топ 3, така че не са за подценяване, понякога си трябва и количество! :)

бтв: какво имаш в предвид с това "виж с какво натиска конкуренцията топ 10"?
 
От: Форумни профили и блог коментиране за всички страници?

Добре е да има линкове,дори да не са от твоята област. Разбира се да не са 10К за кратко време
 
От: Re: Форумни профили и блог коментиране за всички страници?

Не знам колко тежест имат, но в средноконкурентна ниша само с линкове от профила ми в този форум докараха сайта до топ 3, така че не са за подценяване, понякога си трябва и количество! :)

бтв: какво имаш в предвид с това "виж с какво натиска конкуренцията топ 10"?
Предполагам има предвид да шпионираш конкурентния линк билдинг с тулове подобни на SEO SpyGlass
 
От: Re: Форумни профили и блог коментиране за всички страници?

Предполагам има предвид да шпионираш конкурентния линк билдинг с тулове подобни на SEO SpyGlass
На първо четене този тоол ми изглежда доста полезен. Разликата между безплатния и платения вариант.
 
От: Форумни профили и блог коментиране за всички страници?

Скоро имаше код за Seo Spyglass-a, ама изтече на 31-ви Октомври, май за някакво CEO състезание беше. Тула наистина е супер, ама 100$:(
 

Горе