Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Специално за логото с вградения задник в надписа Алтернатива, ми се струва по-удачно да се направи друго - да не изпада буквичката Н, а самото овнешко дупе да приеме формата на "А". :)
Така текстът ще запази композиционно своята цялост, а животинката ще се впише идеално. :roll:

Ето: Задникът си е почти буквата "А". Вероятно идеята на автора е, че нахалната овца се е наместила и е избутала "Н"-то, но на мен не ми стои ефектно.

altertnativata3.jpg
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Анкетата в "Алтернативата" вече е факт: http://bul-mamma.com/hyde-park-scene/glasuvane-za-logo-na-foruma-0403-11032014-final/

Можете да гласувате и там, ако имате регистрация, но ще помоля някой да ме ориентира как точно се пуска анкета тук и в тази част на форума ли да я пусна.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=50946

Ето я анкетата. Не можах да сложа цифрички в нея с номерата на предложенията, ако може да добавят :(

Също така, да се промени срокът да е до 11 март 2014 г.
 
От: Re: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Дайте го до 8-ми. Да има символика. :)

... и по-бързо да свършва ... :lol:
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Аз пък си мислех, че жените не обичат бързото свършване, ама явно съм бъркал :D
 
От: Re: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Направо да го кръстят" Нарисувай ми овца " :)
 
От: Re: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Направо да го кръстят" Нарисувай ми овца " :)

хе-хе- това ми напомни за "Малкия принц"- ама ще им е прекалена символиката 8)
 
От: Re: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Защо? Помислих, че ще се зарадваш, ако има още една тема, по която да спамиш.

Сгрешила си. Отдавам го на самочувствието ти без покритие, че познаваш хората, а мен очевидно не ме. Или какво би ме зарадвало.
Запиши си, ако искаш, че определено не би ме зарадвала тема, в която се обсъждат овце и проблемите им. Някой ветеринарен лекар, може да ви помогне.
Обясних го още, с грозно изглеждащото и звучащо заглавие на темата. Дано не са такива и заглавията на статиите ти.
 

Горе