Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Извинявам се, че се меся и че се правя на акълен, ама как дизайнерът ви ще прецени кое става за печат и кое не като виждам, че се събмитват само jpg и png формати? Трудно да се разбере векторен ли е проекта, като е изпратено растерно изображение.

Поздрави!
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Четох, четох и останах с впечатлението, че е обявен конкурс за логото поне на Пентагона.:-o

Е, то не се знае :) Логото на Нивеа прилича подозрително на логото на НАСА :) Може пък някоя сериозна институция да реши да се вдъхнови от логото на форума :)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Извинявам се, че се меся и че се правя на акълен, ама как дизайнерът ви ще прецени кое става за печат и кое не като виждам, че се събмитват само jpg и png формати? Трудно да се разбере векторен ли е проекта, като е изпратено растерно изображение.

Поздрави!

Аз не мога да разбера дали са векторни, но аз съм векторизирала карти и други растерни изображения в Аутокад Растер Дизайн, така че дори и аз мога да го направя във векторен вид. А и си мисля, че във Фотошопа или другите програми, които са използвали дизайнерите, пак има такава функция.
 
Re: От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Аз не мога да разбера дали са векторни, но аз съм векторизирала карти и други растерни изображения в Аутокад Растер Дизайн, така че дори и аз мога да го направя във векторен вид. А и си мисля, че във Фотошопа или другите програми, които са използвали дизайнерите, пак има такава функция.

Дано изберат нещо. Голям цикъл с това лого. Извадете добрите. Пуснете анкета и вижте какво се харесва. Тук така решаваме. Форумът е на потребителите, не на собствениците, в случай, че някой велик админ там не го е разбрал още това нещо. ;)
 
От: Re: От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Дано изберат нещо. Голям цикъл с това лого. Извадете добрите. Пуснете анкета и вижте какво се харесва. Тук така решаваме. Форумът е на потребителите, не на собствениците, в случай, че някой велик админ там не го е разбрал още това нещо. ;)

Анкета ще има и в "Предприемач", просто изчаквам да се пусне анкетата в "Алтернативата", за да видя как ще е структурирана там, за да няма обърквация, а тук и не съм много сигурна как се пускат анкети и може да се наложи да помоля за помощ.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Не всички лога са включени в анкетата. Както и да е успех с избора
 
Re: От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Не всички лога са включени в анкетата. Както и да е успех с избора
Къде е анкетата? При тях ли. Направете две успоредни или пуснете линк.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Анкета за гласуване още не е пусната никъде - ще се огледат още веднъж всички предложения, защото в бързината се случва да се пропусне някое :( Вярвам, че анкетата (и в двата сайта) ще включва всички отговарящи на условията лога.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Не всички лога са включени в анкетата. Както и да е успех с избора

Прав си :) Твоето наистина беше пропуснато :(

Моля, всички участвали да прегледат темата с предложенията и да кажат, ако някое тяхно предложение липсва, за да може да се добави преди пускането на анкетата. Уж оглеждах всичко внимателно, но все пак: http://bul-mamma.com/hyde-park-scene/vsichki-predlozheniyata-za-logo-na-foruma/
 
Re: От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Уж оглеждах всичко внимателно, но все пак: http://bul-mamma.com/hyde-park-scene/vsichki-predlozheniyata-za-logo-na-foruma/
Хахаха,

Това верно ли:

7099814d.jpg


Това прилича на бело сладко. Не мисля, че мамите искат по този начин да бъдат представени. :) Но не е лошо, като излезе анкета ще гласувам за него. :)

Ufcy.jpg


Хахаха, това с биберона отзад цепи. Не знам какви са тия дизайнерски напъни, но радват много. :)

ALT_3D_01.jpg


А това е много дизайнерско. След това правиш извода, че всичко, което се е пуснало като идея влиза, дори и болните идеи. :)

6d07beaa7eb516db.jpg


Тук се иска малко повече от 3 виши математики, за да разбереш какво е имал предвид автора. )



Най-добрите за мен са:

altertnativata2.jpg


altertnativata3.jpg


749976.jpg


alternativa1.png


303a7nm.png


7067405m.png


Всичко друго е пълна буза и дизастър. :)
 
Re: От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

@Лили Гагарин, дайте малко по-сериозно. 90% от логата са абсурдни. :)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Ufcy.jpg

Ушите на тая овца ми приличат на мъдурите на коча
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Е, много сте лоши :) Всички предложения си заслужават да се видят, защото авторите им са се постарали да измислят нещо. Пък като се стигне до анкета, никой няма да ви опре пистолет до главата, за да гласувате за нещо, което не харесвате :)

Аз, между другото, чак съм изненадана колко добри предложения има. Някои от логата направо си личи, че са направени адски професионално - съвсем не са "като за без пари".
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Аз си харесах 3 предложения като се пусне анкетата ще гласувам за едно от тях. Мисля, че ще е редно да се гласува по веднъж и за едно лого, но вие си знаете как да я направите. И последно уточнение Женско съм :)
На няколко пъти се обърнахте като към мъж и исках да уточня хиихихи.

Още веднъж успех аз мисля, че все пак болшинството ще изберат нещо, което изглежда ОК.

Redrum направо изкърти с последния коментар :D всеки заслужава внимание още повече, че се прави про-боно всичко ;)
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Ще гласувам с две ръце с овцата и висналите ...... аз! :)
 
Re: От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Аз, между другото, чак съм изненадана колко добри предложения има. Някои от логата направо си личи, че са направени адски професионално - съвсем не са "като за без пари".
Да. много добри попадения има. Аз също си имам фаворити. :) Евалата на дизайнерите. ;)
 
От: От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Остави културата, аз не напразно използвах унизителни до някаквъ степен определения. Гледам как ти се натрупва самочувствието в прогресивна прогресиа* и вече не си ''отцепничка от биг кравефермата'', а си генерален пастир на отдлената агломерация:). Замириса ти на власт, което е ново преживяване в бачкаторската ти натура и сега просто те пришпорва това.
 
От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Ще гласувам с две ръце с овцата и висналите ...... аз! :)

Все пак, това е дело на Иван Домузчиев и е направено наистина професионално. Аз изключително го харесвам, от надписа за всезнаещите, до "образа" на овцата-машина! :twisted: ... но много бих се замислила, ако ме "уважи" с участието си, точно по конкретния начин и с несериозната асоциация към участничките във форума.
Иначе, бих го офертирала, да ми направи корицата и илюстрациите в бъдещия ми роман (защото си личи, че е доста талантлив художник) 8)
 
Re: От: Форумът "Алтернативата" а.к.а bul-mamma търси своето лого!

Все пак, това е дело на Иван Домузчиев и е направено наистина професионално. Аз изключително го харесвам, от надписа за всезнаещите, до "образа" на овцата-машина! :twisted: ... но много бих се замислила, ако ме "уважи" с участието си, точно по конкретния начин и с несериозната асоциация към участничките във форума.
Иначе, бих го офертирала, да ми направи корицата и илюстрациите в бъдещия ми роман (защото си личи, че е доста талантлив художник) 8)

Това добре, я издай кой го измисли това капещото бело сладко. :) Това е било доста болно решение.
 

Горе