Френски сайт за кешбек от eBay, Aliexpress, Amazon и други

Stivi_G

Member
Здравейте, колеги!Вчера намерих един френски сайт за кешбек към 1800+ онлайн магазина като в това число фигурират и познатите ни eBay, Amazon, Aliexpres и др.
При регистрация получавате 3€ бонус и 10% кешбек.
Има и реферална система, като се регистрира човек под вас и направи покупка получавате 3€ (еднократно) и 10% от неговият кешбек (при всяка негова покупка).
Това е сайта http://www.ebuyclub.com/?parrain=miriam_love
Има и мобилни апликации за Android и iOS
Надявам се да съм ви бил полезен!
 
От: Френски сайт за кешбек от eBay, Aliexpress, Amazon и други

Обаче инглиш, йок... станах ти реферал
 
От: Френски сайт за кешбек от eBay, Aliexpress, Amazon и други

Ами да това е единственият недостатък, ако така мога да го нарека. Разбира се може да се ползва превод на страницата и понеже менюто е опростено можеш да се оправиш лесно! Ако имаш някакви въпроси - питай!
 
От: Френски сайт за кешбек от eBay, Aliexpress, Amazon и други

Да, струва си. Има кодове за отстъпки в Ebay и Амаzon...даже и работят :)
Обаче с този френски не знам как ще станат нещата.
 
Най-лесно ще ми е да го обясня с пример. Да кажем че искаш да пазаруваш от AliExpress, преди да направиш поръчка минаваш през някой кешбек сайт като rebate.bg, който те пренасочва към AliExpress. Ако направиш покупка от AliExpress сайта получава % комисионна, част от която споделя с теб. Това е кешбек.
 
Как се изплащат парите на потретелите? По коя разплащателна система, минимална сума, до колко време?
 
Здравей, различните кешбек сайтове имат различни условия. Обикновенно сумата се изпаща при натрупване на определена сума. За Rebate.BG минималната сума за теглене на кешбек е 50 лв. Възможните начини на теглене са Epay.BG, Skrill, PayPal, банков превод и ваучер за Grabo
 
@bgdev защо нямаш ebay, amazon и SportsDirect?
 
Най-лесно ще ми е да го обясня с пример. Да кажем че искаш да пазаруваш от AliExpress, преди да направиш поръчка минаваш през някой кешбек сайт като rebate.bg, който те пренасочва към AliExpress. Ако направиш покупка от AliExpress сайта получава % комисионна, част от която споделя с теб. Това е кешбек.
И на мен ми е интересно как точно работят тези сайтове. Или иначеказано: как ти разделяш (за да им върнеш после част от твоята комисионна) всички потребители които са ползвали твоя реф линк?
 
Кое да заделя? При 100$ продукт, поръчан през тях, да речем кешбека е 10%, връща 10$ на човека.
 

Горе