Фрийлансър в областта на уеб програмирането

От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

Някакво портфолио ще може ли ?
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

Може ли едно на мен?
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

Изпратено и на теб.

Предлагам услуга безплатно създаване на една уеб страница, тематиката е по ваш избор. Първият, който пише в темата ще се възползва.
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

аз ? ако наистина съм аз щастливеца може да драснеш едно ЛС
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

И защо портфолиото се предоставя при поискване само? Тайна ли се?
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

И защо портфолиото се предоставя при поискване само? Тайна ли се?
Точно това щях да питам и аз - сега всички ще се изредим да искаме портфолио и някак звучи логично да се сложи линк в самата тема :) Ако автора на темата не иска predpriemacha-а да линква към сайта му спокойно може да използва някой сървис за скъсяване/скриване на реалните адреси.

Иначе да не съм напълно голословен на мен ми трябва една сравнително малка, но много специфична модификация за Joomla. Ако смяташ, че можеш да се справиш ми пиши до колко си запознат със системата.
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

Изпратено и на теб.

Предлагам услуга безплатно създаване на една уеб страница, тематиката е по ваш избор. Първият, който пише в темата ще се възползва.
Доста несериозна работа вярно ,че автора на темата не се е ангажирал с срок , но все пак това не го оправдава .Последното уточнение по тематиката на уеб-страницата беше на 26-08-12, 15:25
Ако автора все пак е решил да спази обещанието аз се отказвам нека някой друг да се възползва
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

Не съм забравил, нито няма да спазя обещанието си, след 4-ти септември ще мога да довърша незапочнатото.
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

Наистина има много работа да извършиш преди да се ползва.
Спокойно няма да ти спамя темата само ще ти дам хинтове: mediumtext, varchar(1), ip и date ;)
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

Приемам всякакви заявки!
 
От: Фрийлансър в областта на уеб програмирането

Свободен съм отново, приемам всякакви заявки, работя бързо и най-важно - евтино!
 

Горе