Фриланс платформа си търси бета тестери

redlemon

Member
В продължение на темата

Платформа за специализирани финансови услуги за фрилансъри


Каня всички мераклии да се включат в проекта. Днес-утре трябва да се завърти и рекламата ни в популярните бг форуми (естествено начело с Предприемач).
beta-testers.png

Накратко: разработваме проект за платформа за фрилансъри с три основни функции:
  • Гарантирани плащания
  • Счетоводни инструменти
  • Банкови услуги за фрилансъри
how-does-it-works-bg.png


Всеки желаещ може да посети адреса с малко по-подробна информация и да се включи като бета тестер като попълни формата.


Естествено темата остава отворена за коментари.
 
Пропуснах да спомена, че ще има секция за полезни статии и съвети. Секцията вече се пълни с материали от едни от най-добрите фрилансъри в нашия форум.

Статиите може да намерите тук http://redlemon.website/biblioteka/
 
Ха-ха, виждам че има и секция "SEO".
Кой ли SEO специалист ще работи по един сайт няколко месеца(всички знаем, че резултатите в SEO идват бавно) без пари(защото ще са блокирани) и чак като дойдат резултатите(след 2-3-6 месеца) ще получи плащане?
 
Ха-ха, виждам че има и секция "SEO".
Кой ли SEO специалист ще работи по един сайт няколко месеца(всички знаем, че резултатите в SEO идват бавно) без пари(защото ще са блокирани) и чак като дойдат резултатите(след 2-3-6 месеца) ще получи плащане?

Не разбирам коментара...

Не можете да разбиете услугата си на части така ли?
  1. SEO одит и изготвяне на план за промотиране (плащане след изготвяне)
  2. Създаване на съдържание за SEO (плащане на статия)
  3. Публикуване на съдържанието/статиите в директории за статии и блог платформи (плащане на публикация)
  4. Линкване в социалните мрежи (плащане на линк)
  5. Блог коментари и форум коментари (плащане на коментар)
Кое от горното не може да се измери веднага и да се плати за него веднага?

Ако услугата Ви е дългосрочна, както действително е при SEO, тогава вероятно ще предпочетете сключване на договор (образци ще има в секция счетоводство) и пак да си получавате парите на части.
 
Писах коментар. Сървъра работи в миналото с около 3 часа колкото е нашето отместване.
 
Браво колеги, много добре направено. Нямам забележки, освен да поогледате тук таме да попреведете някои изпуснати елементи - Navigation при мобилната например. И честно казано входа може да направите по-приятен за окото, но и така става де. ;) Имам предвид формичките.

Идеята ви е страхотна и се надявам повече хора да се включат да тестват. ;)
 
За сега е мега зле... сори, че мразим да четкам :)

Кога ще се научите да си рекламирате нещата чак когато ги завършите на 100% ?
 
За сега е мега зле... сори, че мразим да четкам :)

Кога ще се научите да си рекламирате нещата чак когато ги завършите на 100% ?
Бате, нали за това търсят тестери, ти не прочете ли заглавието. Казвате това, което не ви харесва.

Бих заложил и на друга цветова концепция, но това е мое виждане де. ;)
 
Аз разбрах, че се търсят тестери за функционалността, не за дизайна или превода.. ама както и да е. Всяка ново начинание е добре дошло, още повече и като е с благородна идея, един вид :)


Ти па с това бате ще ме утепаш :)
бай бъ уей вкарай по-голям сет имотиконки





 
Разкарай го тоя боклук и намери пари за това:
http://www.fiverrscript.com/
Това сега си личи, че е правено от един човек и нито текстовете са като хората, нито структурата абе нищо не е наред.
А това, че е бета не означава недовършено.
 
@redlemon предлагам ти да пропускаш негативните коментари. Има си ги, не им обръщай внимание. На мен идеята ми харесва, дали ще се осъществи не знам. Бих помогнал и затова се включих. Не ти предлагам да си купуваш каквото и да е :). Собствено изградено е в пъти по-сладко, ама някой хора разбират само от $.
 
Няма лошо в "негативните" коментари, всъщност ако се замислите с правилната глава, ще видите, че са по-полезни от тия в стил "браво"
Освен това аз не виждам нещо собствено.. като система, изглежда да е нещо готово и доста известно
 
@redlemon предлагам ти да пропускаш негативните коментари. Има си ги, не им обръщай внимание. На мен идеята ми харесва, дали ще се осъществи не знам. Бих помогнал и затова се включих. Не ти предлагам да си купуваш каквото и да е :). Собствено изградено е в пъти по-сладко, ама някой хора разбират само от $.
Според теб дали има $$$$$$$$ за сайт от 0-та?!? Или да се подмазним отново?
напиши един пост, ама истински да те видим и преценим що за човек си, стига със слагачески постове.
 
Моят коментар не е позитивен. Но поне е градивен. Човека това иска.
Твоят коментар @uphero лично за мен няма смисъл. Нека автора на темата каже колко си му помогнал с градивна критика.
Айде лека и внимателно с нервите.

ПП Извинявай @redlemon че ти разводнявам темата.
 
Последно редактирано:
Здравейте,

багодаря за активното участие и всички коментари.

Само бих искал да поясня - системата е WP (очевадно), тества се нуждата от предложената комбиннация услуги - ескроу, счетоводство и банкови кредити. Естествено всички предложения, включително и за цветовата гама ще бъдат взети предвид.

Както още в началото е посочено - нито системата, нито домейна, нито името ще останат тези. Ще купим домейн (.bg), ще си регистрираме търговска марка (това е работно заглавие при това вече заето от някаква рекламна агенция), и най-вече ще инвестираме в разработка на собствена система.

Uphero, съгласете се, че няма смисъл да се инвестира в разработване на функционалности ако никой няма да ги ползва в последствие.

Точно това е целта на теста в момента - да получим обратна информация за мнението на българските фрилансъри и потребители на този форум, какво би било полезно за тях. На практика за вас. Обявили сме таксите за услугите. Високи ли са? Приемливи ли са? Ниски ли са? Няма как да изградим бизнес модел и да инвестираме ХХХХХ лв без да сме наясно дали такса от 3% за ескроу услугата ще бъде приета от българските фрилансъри или не. Има ли смисъл от счетоводни инструменти? Бихте ли приели да плащате данъците си автоматично? Имате ли нужда от кредитиране?

Всички тези въпроси са важни. И ще ви отнеме само няколко минути за да прегледате страницата за бета тестери и линковете с по-подробна информация. На места има съвсем проста анкета. Оставете вашия коментар (да, дори негативен). Ако желаете може да се включите в теста с реално плащане (още на първата страница има форма за записване)

Фактът, че отделяме бюджет за реклама само за да получим вашето мнение е достатъчно показателен за сериозността на нашите намерения.

Успешна седмица!
 
Благодаря на всички ,които са попълнили формата за участие в реалния тест на ескроу услугата. Ще се постарая да изпратим мейл с указание за действия към всички до края на деня.

Хубав ден!
 
Аз все още не мога да захапЯ някои неща, но ОК, пускайте го тва да въртим тръговията :D

Блинки кога, бате, ще сложиш разширен сет на тия куци имотинонки ; )
 

Горе