Футболни прогнози

От: Футболни прогнози

Да, и аз съм много талантлив :) Затова сега почивам и си гледам спокойно мача :beer:

Аз днеска заложих 1вото си евро от много време насам , на полувремето на реал , че няма да има други голове. Загубих ама нищо и без това мразя реал , дано паднат :D ще е добре похарчено евро :)
 
От: Футболни прогнози

Аз днеска заложих 1вото си евро от много време насам , на полувремето на реал , че няма да има други голове. Загубих ама нищо и без това мразя реал , дано паднат :D ще е добре похарчено евро :)
Аз си го мислех под 2,5 гола но не играх...
Атлетико нещо не им връзва с дузпите напоследък, дано сега се отпушат.
 
От: Футболни прогнози

Пак герой го направиха с тая последна дузпа, иначе гледа мача отблизо.

сигурно има клауза в договора като вкара гол на финала на ШЛ да лапне 2-3 милиона тоя самовлюбен пуяк :D
 
От: Футболни прогнози

Ебаси яката новина от доста години насам да приемат бет365 в България. остава да позволят и регистирациите сега.
 
От: Футболни прогнози

Ебаси яката новина от доста години насам да приемат бет365 в България. остава да позволят и регистирациите сега.

Е ще ги разрешат разбира се иначе, за какво им лиценз :) Тихомълком засега минава тая новина :)
 
От: Футболни прогнози

Обаче нещо интересно да не е някаква хакерска атака това, че виждам с големи букви са написали за бет365 ..
 

Горе