Футболни прогнози

От: Футболни прогнози

В случая имам силното предчувствие, че сред победителите няма да са Германия и Франция... Вътрешно усещане. Пък и коефициентите за тях са мноооого ниски и не си заслужава риска. По принцип правя детайлен риск анализ (терени, базата на отборите, разстояние, път, кондиция и форма, скандали, травми, възможни комбинации след групите на 16на финали и т.н.) и разбира се, съотношението залог-коефициент.

По този начин съм уцелвал 4/5 поне единия финалист и 2/5 финала и двата финалиста на турнир - Примери:

1. Ман Ю - Челси в ШЛ 2008ма- където преди началото още сложиш по 10лв и на двата отбора
2. Миналото Световно - Аржентина -Германия, но пък взех по-малко отколкото ако бе спечелила Аржентина


Та така, за това Европейско виждам Франция избутана доста напред и среща с Германия на 1/2 финал- там вече не знам какво ще става...



Няма да са 130 на всеки. Принципно си слагам 60% от сумата за 2 или 3 макс. победители и останалите на индивидуални мачове, голмайстор или някой друг интересен залог.

Сега ще сложа по 100лв. на 3 победителя и др. 200 ще пръсна на 5пъти - 1/16 финали, 1/8 финали 1/4 финали, 1/2 финали и Финал :)

Тук няма спор! Щом мислиш (или както каза усещаш), че няма да са шампион изброените от теб, няма как да ползваш този залог :) На мен фаворити са ми именно Франция и Германия, а няма как да се пренебрегне и Испания. Италия, Дания и Гърция са като резерва, с малък процент за успех на залога. Минус тук е, че още не знаем в каква форма са отборите, а ще залагаме, но риск винаги има. Това е хазарт. Но пък в крайна сметка всеки трябва да залага точно толков а, колкото може да си позволи да загуби. И така първенството ще е с една идея по-интересно :) При мен ще около 200 най-много 300 по 1.40. И само това...
 
От: Футболни прогнози

Тук няма спор! Щом мислиш (или както каза усещаш), че няма да са шампион изброените от теб, няма как да ползваш този залог :) На мен фаворити са ми именно Франция и Германия, а няма как да се пренебрегне и Испания. Италия, Дания и Гърция са като резерва, с малък процент за успех на залога. Минус тук е, че още не знаем в каква форма са отборите, а ще залагаме, но риск винаги има. Това е хазарт. Но пък в крайна сметка всеки трябва да залага точно толков а, колкото може да си позволи да загуби. И така първенството ще е с една идея по-интересно :) При мен ще около 200 най-много 300 по 1.40. И само това...

Съжалявам, че ще те разочаровам, но нито Гърция нито Дания участват в Евро 2016 :)

Знае се формата, сега прикл. повечето първенства, знае се кой е имал добър сезон и кой не. ВНимайвай с този залог - 1.40, нямаш Англия, Белгия, Португалия и Хърватска...
 
От: От: Футболни прогнози

Съжалявам, че ще те разочаровам, но нито Гърция нито Дания участват в Евро 2016 :)

Знае се формата, сега прикл. повечето първенства, знае се кой е имал добър сезон и кой не. ВНимайвай с този залог - 1.40, нямаш Англия, Белгия, Португалия и Хърватска...

Внимавам! Писал съм по-назад, че споменатите могат да направят изненада. И все пак съм го решил. Чакам само инфо за СССР - Русия как се тълкува за този залог. Не че са фактор, но да знам
 
От: От: Футболни прогнози

Внимавам! Писал съм по-назад, че споменатите могат да направят изненада. И все пак съм го решил. Чакам само инфо за СССР - Русия как се тълкува за този залог. Не че са фактор, но да знам

АКо все пак решиш да се покриеш поне отчасти като сложиш по 10лв. на потенциалните изненади се получава това:

Англия 8-9 коефиц * 10 = 80-90лв.
Белгия 10-12 коефиц.* 10 = 100-120лв.
Португалия 20-25 коефиц. * 10 = 200-250лв.
Хърватска 30-35 коефиц * 10 = 300-350лв.

Така даваш общо 300 + (4*10) = 340лв.

Вариантите са:

1. Максимална печалба (ако печелил досега тим отново спечели): (300*1.4)-340 = 80лв.
2. Минимална печалба (Хърватска спечели): 350-340 = 10лв.
3. Максимална загуба (покривайки 9 топ отбора или 37.5% от всичките 24, този с най-нисък коефиц. спечели - Англия): 90 - 340 = 250лв.
Така едни 40лв. дадени допълнително ти намаляват загубата с 50лв. :)
4. Максимална загуба ( въпреки покритието АЛбания или Швейцария станат Евро шампиони): 340лв. :)
 
От: От: От: Футболни прогнози

АКо все пак решиш да се покриеш поне отчасти като сложиш по 10лв. на потенциалните изненади се получава това:

Англия 8-9 коефиц * 10 = 80-90лв.
Белгия 10-12 коефиц.* 10 = 100-120лв.
Португалия 20-25 коефиц. * 10 = 200-250лв.
Хърватска 30-35 коефиц * 10 = 300-350лв.

Така даваш общо 300 + (4*10) = 340лв.

Вариантите са:

1. Максимална печалба (ако печелил досега тим отново спечели): (300*1.4)-340 = 80лв.
2. Минимална печалба (Хърватска спечели): 350-340 = 10лв.
3. Максимална загуба (покривайки 9 топ отбора или 37.5% от всичките 24, този с най-нисък коефиц. спечели - Англия): 90 - 340 = 250лв.
Така едни 40лв. дадени допълнително ти намаляват загубата с 50лв. :)
4. Максимална загуба ( въпреки покритието АЛбания или Швейцария станат Евро шампиони): 340лв. :)

За подсигуряване не е ли рано? Със залога на 1.40 бързам, защото е за фаворитите и коефициента може да падне, а за другите принципно първенството може и да започне и пак да си е такъв. Даже някой може и да се качи. Тук вече става въпрос за тънки сметки :)
 
От: От: От: От: Футболни прогнози

За подсигуряване не е ли рано? Със залога на 1.40 бързам, защото е за фаворитите и коефициента може да падне, а за другите принципно първенството може и да започне и пак да си е такъв. Даже някой може и да се качи. Тук вече става въпрос за тънки сметки :)

Ми зависи. Аз гледам да ги пускам тия залози за краен победител още отначало, именно за да няма изненади със смяна на кеофиц.


80 лв. максимална печалба от 400 разиграни?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

80 от 340.


Иначе ей сега на ташак пуснах 40лв. преди самото първенство с:

- потенциална максимална печалба от 110лв.
- потенциална минимална печалба от 20лв.

23.7% шанс да загубя всичките 40лв. :)
 
От: Футболни прогнози

80 от 340 е ок процентно ако европейското е 1 година поне. Иначе на първия мач с 1.3 коефициент да ти излезе с 340 залог ги взимаш. Аз ще гоня малки коефициенти с повече пари, мисля че няма да има много изненади.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Футболни прогнози

Е, да с коефициентите е относително. Не е лоша идеята за подсигуряването, но аз ще изчакам, ако изобщо го правя. Когато имате някакви фишове за дългосрочните залози драснете тук :) Лека вечер!
 
От: Футболни прогнози

80 от 340 е ок процентно ако европейското е 1 година поне. Иначе на първия мач с 1.3 коефициент да ти излезе с 340 залог ги взимаш. Аз ще гоня малки коефициенти с повече пари, мисля че няма да има много изненади.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Това са си 23.5% възвращаемост все пак, което не е малко. Сметни го ако сложиш 3400лв., а 34 000лв. ;)
 
От: Футболни прогнози

Това са си 23.5% възвращаемост все пак, което не е малко. Сметни го ако сложиш 3400лв., а 34 000лв. ;)
Да, процента е перфектен, но ако се играе с голям залог:) за 80 лв не си заслужава да псуваш цял месец пред телевизора :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Футболни прогнози

Отива към дузпи тоя мач за мен ... с човек по-малко, трудно.
 
От: Футболни прогнози

И се очертава да е по-дълъг уикенда... много лошо. :D
Закривай... до началото на европейското. :beer:
 
От: Футболни прогнози

Днес в интерес на истината 2 прогнози на бъзик тук, където сте питали - 2 познати. Лудогорец Х2 и Барса - Севиля - Х (казана към края на 1-вото полувреме). Реша ли да пусна нещо - всичко дъни. :)
 
От: Футболни прогнози

Берое 3ти...А Лудогорец падат като домакини. Славия бие като гост Левски :) Няма уредени мачове в България...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Луноходец, чисто и просто излезнаха с децата, ако това беше друг отбор щеше да е ШОК, БОНБА!!! Но при тях е допринасяне за българския футбол. Слабия бият в последната минута, след като вече е ясно, че ние (Локо Пловдив) взимаме мача с Морето. Бях убеден, че ще е двойка този мач, хващам го на 6 коеф. със 50лв.
 
От: Футболни прогнози

В грешка си нещо, уговорените мачове не помагат на българският футбол.
 
От: Футболни прогнози

Има ли смисъл ЦСКА да бият за купата , след като стана ясно , че няма играят в Европа , вече и ново дружество има , взимат се лицензи.... та дали няма врътнат някоя изненада за пари ? Я обръщачка , я директно Монтана да бие ?
 

Горе