Хайде да менкаме линкове - Weight Loss, Health и т.н.

Carnation

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Смятах да пусна темата, след като завърша сайта напълно, ама по-скоро ще изкарам някой лев от сайта преди това:)

Сайта ми е в подписа, с някои от вас вече успях да разменя линкчета, а всички останали в нишите: Weight Loss, Pharmacy, Health, Fitness и прочие подобни да заповядат.

Детайлите за моя сайт можете да ги вземете от самия сайт - Link to us страницата. Вашите детайли ми ги пращайте на ЛС, а не на онзи емайл който е даден там, че ми е много дървен и ме мързи да го проверявам ;)

Всички членове на форума ще бъдат добавени в линкс1 страницата, не ги гледайте другите линкове, те отиват назад :)

П.С. Ще съм много благодарен и за някое друго мнение по СЕО на сайта и сейлс копи, че тия материи са ми още нови.
 
От: Хайде да менкаме линкове - Weight Loss, Health и т.н.

Имаш лично пратено от мен по темата.:) Надявам се да направиме един трейд с теб, както и много други ще се включат в размяната на линкове в тази ниша. ;) Успехи и чакам отговор от теб. :)
 
От: Хайде да менкаме линкове - Weight Loss, Health и т.н.

@ Carnation нашата размяна стана чрез дървения и-мейл от самия сайт но стана

@Blinky прати някой линк и на мен в тази ниша
 
От: Хайде да менкаме линкове - Weight Loss, Health и т.н.

@Carnation взех пример от теб и преместих линка ти на линкс1 страницата (при мен е страница партньори )
@Blinky и твоите линкове са вече там
 
От: Хайде да менкаме линкове - Weight Loss, Health и т.н.

Благодаря на всички за размяната. Чакам още, да не почна аз да ви търся ;)

@adelina - Благодаря
 
От: Хайде да менкаме линкове - Weight Loss, Health и т.н.

Благодаря на всички за размяната. Чакам още, да не почна аз да ви търся ;)

@adelina - Благодаря

моля пак заповядай
и има още търси ги щом не се обаждат ;)
 
Последно редактирано:

Горе