Хакнат Twitter?

Moko

Well-Known Member
Направих си туитър акаунт преди месец. Пляснах 3-4 туита вътре, да пробвам един плъгин дали бачка и го зарязах. Сега влязох пак и гледам, че "съм пуснал" още няколко туита с простотии от типа на "Уха! Спечелих 100$ от няколко анкети!!" и линк към някакви фейсбук страници или апликации. Влязох в една от тях но беше изтрита.
Да смятам, че някой ми е хакнал туитъра или?
 
От: Хакнат Twitter?

Или е бил хакнат... или си разрешил на разни видгети/ плугини да публикуват в профила ти.
 
От: Хакнат Twitter?

В началото на месеца доста хора от Twitter изгоряха с хакнати акаунти и проблема не беше в техния телевизор. Сменяй паролите навсякъде, а за самото хакване има инфо тук.
 
От: Хакнат Twitter?

ретуитс плъгин, изкарваш пари, дал си разрешение за публикуване на такива неща, нищо не е хакнато
 
От: Хакнат Twitter?

ретуитс плъгин, изкарваш пари, дал си разрешение за публикуване на такива неща, нищо не е хакнато

Къв плъгин? Дал съм разрешение за публикуване от един блог, но там скоро не съм писал нищо... Съгласен съм с Блинки, че едва ли точно моят акаунт е апетитна хапка. Пък и не ми е искало да се релогвам, нито pass reset, така че едва ли е от хакнатите при тая атака. Или вариант е да са гепили 250к акаунта, дето са им попаднали на рандъм и аз да съм бил късметлия :D Благодаря на всички за отговорите :)
 

Горе