Хакнаха ме Какво да правя!!!

pavkata

New Member
Хакнаха ми gmeil пощата и от там са проникнали в останалите сайтове дето имах най много пари. Незнам какво да правя целия треперя. Искам да попитам има ли начин да се свържа по някаъв начин със съпорта на gmeil търсих но не намирам. Писах на тия сайтове дето са ми хакнали пасса дано се оправят нещата. Особедно за Турбобита. Някаква помощ все,ще получа надаявам се. :(
 
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Това е начина: I cannot access my account (My account has been compromised).

Важно е да разбереш как са кракнали пощата ти за да се предпазиш от бъдещи проблеми.
 
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Чакай малко... нямаш ли акаунт в гугъл? след като имаш поща, значи имаш main acc в google услугите. Пробвай да върнеш там паса чрез въпрос/алтернативен мейл/ или нещо друго.
 
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Не става с алтернативен мейл... Проблема е,че ми хакнаха пощата не мога да вляза в нея по никаъв начин. Пише с парола по телефона не стана. Сама нервирам още повече. Тия от gmeil как не са напрвили при проблем да се пише. Скайп ми е romant_ka айде, ще обява награда от 15 долара ако някой ми оправи проблема. Че вече изпуквам.
 
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Пиши си целия номер с кода на държавата.
 
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Горе отиди дясно има "МОЯТ ПРОФИЛ" , гледам че акаунта ти е в abv , като идеш в моя профил, намери GMAIL и до него настройка и от там ръчкай.
 
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Вкарай си номера без нулата...+359888......
Трябва да възтановя парола на конкретен мейл не на който и да е а този ми се явава като основен. Нито мога да влеза в профила си нито нищо. :(
 
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Не може да са ти хакнали мейла... разбрали са ти паролата от някъде... ако се регистрираш навсякъде с една и съща?
 
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Всичко се оправи най накрая. Сайтовете в който бях хакнат,ги оправих благодарение на съпортовете който реагираха доста бързо в рамките за 2 дена си оправих affiliate сайтовете и малко повече от 1 седмица ми оправиха и onbux
Това което преживях буквално е от осанна до разпниго... :( И днес заслужено,ще празнуваме :twisted:8)
 
Последно редактирано:
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Много е неприятно и на мен ми се е случвало.За жалост никога не може да си сигурен кога ще изгърмиш.
 
От: Хакнаха ме Какво да правя!!!

Никога не си ползвайте важните пароли (gmail, paypal, epay, ..) и по други сайтове. Голяма част от тях пазят паролите в прав текст и като си напишете и мейла (дето е със същата парола) и аре чао.

Най-малкото една парола за важните сайтове и друга - за всички останали.

Аз затова си ползвам една програмка - PasswordSafe - като имаш 1000 пароли - бухаш вътре и тя криптира. И така помниш само една :)
 

Горе