Харесах си един темплейт...

AMOUN

Well-Known Member
обаче той турски... и вътре и вън - има глупости на турски написани и ровя за преводи из гугле...
па и грозно в .бг да има надписи от сорта: делиормуз чок асмъ

а и го хакнали копелтиите с йонкубер и вътре криптирано здраво, не може да се рови.
отделно кой знае какви глупости са хакнали резаците- аз вяра им нямам много те като хакери се изживяват, а много красиво това - дали не са преправяли някой
друг темплейт ил ида го има такъв подобен нещо ама да е нещо корекомско - на ханглийски надписи поне да има?

ей го демото:

а и нещо настройките ми се ебават.... абе хубава работа ама, осрана.

http://ixirmarket.com/index.php?route=product/product&path=74&product_id=114
 
От: Харесах си един темплейт...

туй ни гу ли турнах в уордпрес форума? ко праи тука?
 
От: Харесах си един темплейт...

Сваляш html-a и си правиш тема?

мада не сме се събрали тука глупости да си пишем?
 
От: Харесах си един темплейт...

Сваляш html-a и си правиш тема?


ни знам мацка ли си ма щи говоря в женски род, щото като ти видя ника и са сещам за един клип с една мноооо яка мацка дет са гърчи на една стена там и около един диван...


Та я сподели как се прави настройката на тоя бутон от блога ти за зопим чата, да пише пишете ни на кирилица? Щот олигофрените прости я разберат какво е я не с туй
chat with us =- земат ма спамят за зелена карта
 
От: Харесах си един темплейт...

Абе нямат голям кяр хем да е криптирана, хем да е безплатна. Наскоро изтеглих една безплатна с криптирани 4-5 линка отдолу. Като платих $20 ги разкараха. Разрови се, би трябвало някъде да се продава.
 
От: Харесах си един темплейт...

Бе как го дръпна туй нещо? Стигнах до метод на плащане и йок - не пуща. А прати файловете да им фвърля едно око, на хелп@центо.бг (на латиница), пък кой знае...
 
От: Харесах си един темплейт...

мада не сме се събрали тука глупости да си пишем?
Е уж няма да си говорим глупости, пък виж какъв линк си постнал към какви чудесии.
От такова място да вземаш тема е като да си купиш спринцовки втора употреба от циганката на околовръстното...
 
От: Харесах си един темплейт...

има плъгин TAC - може да намира вредоносен код в темите. Мисля че може и да маха я някои случаи
 
От: Харесах си един темплейт...

има плъгин TAC - може да намира вредоносен код в темите. Мисля че може и да маха я някои случаи
Мани го вредния код.
Една нескопосана тема може по 50 начина да ти докара циреи на задника.
Пример - виж на Томов темата в раздела.
 
Последно редактирано:
От: Харесах си един темплейт...

Той безплатен ля...
само че много йонкуб вътре, не мога да изрина което не ми харесва и се ебава H2 тага с кирилицата и настроийките нещо...
може да е заради преправянето на кирилица и да се прецакали разни простотии отказах се от него де

но е много хубав
на който му хареса - той е безплатен, но едно наум да си има към туркаслъ хакерлъ ташакларъ

на ви линк:

http://file.bg/c150977KiozA

да си имате
 

Горе