Ха сега дайте да разгледаме един казус..

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Имам регистрирана фирма

БЛЯБЛЯС БГ ЕООД на 13 май 2019 година.. имам и закупен домейн бЛЯБЛЯС.БГ на 2020 година.. (но не е на името на фирмата )

обаче има домейн регистриран БЛЯБЛЯ.БГ

requested on: 05-05-2015 16:40:57 EEST
processing from: 03-07-2019 11:56:02 EEST
initially activated on: 09-07-2019 18:20:55 EEST
activated on: 09-07-2019 18:20:55 EEST
expires on: 03-07-2022 23:59:59 EEST
Домейна се вижда че е регистриран на името на хостинг фирма демек е скрит и не се знае кой е истинския собственик има само един емайл заекът :) предполагам вие знаете кой е той ахахах

Мога ли да пусна арбитраж за домейна ? Тъй като е направен онлайн магазин и горе долу е в моята ниша работата им :) Какъв е шанса да им взема или да ми платят наем ахахах
 
Не можеш го зе.
 
имам и закупен домейн бЛЯБЛЯС.БГ на 2020 година.. (но не е на името на фирмата )

обаче има домейн регистриран БЛЯБЛЯ.БГ

Има ли "С" регистрирания или няма, все пак :)
 
Не разбирам защо трябва да се подхожда толкова крайно с арбитражи, съдения и незнамсикво, а просто не отидеш при собственика и не се разберете като големи хора.

... Като стана дума за големи, не забравяй да вземеш и няколко ГОЛЕМИ провинциални момчета с тебе на срещата в офиса на собственика на домейна.

Като седнете двамата в офиса му, "бизнес партньорите" ти да останат прави и да го наобиколят острани и отзад.

И в тази иначе леко неловка социална ситуация, тържествено изваждаш 60 лева + един ваучър за зъболекар (специалист-ортодонт) и заявяваш, че това ти е офертата за желания домейн...
 
Не разбирам защо трябва да се подхожда толкова крайно с арбитражи, съдения и незнамсикво, а просто не отидеш при собственика и не се разберете като големи хора.

... Като стана дума за големи, не забравяй да вземеш и няколко ГОЛЕМИ провинциални момчета с тебе на срещата в офиса на собственика на домейна.

Като седнете двамата в офиса му, "бизнес партньорите" ти да останат прави и да го наобиколят острани и отзад.

И в тази иначе леко неловка социална ситуация, тържествено изваждаш 60 лева + един ваучър за зъболекар (специалист-ортодонт) и заявяваш, че това ти е офертата за желания домейн...
Не че ми пука много много , обаче нали тук имаше хора които твърдят че супер лесно ти взимат домейна затова искам и те са да се включат с мнение да видим дали мога да взема домейна :)
 
Има ли "С" регистрирания или няма, все пак :)
ДОмейна със "С" е мой :) БЛЯБЛЯС.БГ си е мой домейн просто е регистриран след домейна БЛЯБЛЯ.БГ обаче фирмата ми е регистрирана преди БЛЯБЛЯ.бг и момента той извършва продажби в моята ниша :)
 
Е да де, ама точно това искам да ти подчертая, че все пак не са еднакви ;)

Дай повече инфо, кво ти пука :)
 
Пускай един репорт за 5 юро за основанията за рег. на домейна, ако не е защитен изкачай с още 100 юро арбитражна такса и ше споделяш експирИънс
 
ДОмейна със "С" е мой :) БЛЯБЛЯС.БГ си е мой домейн просто е регистриран след домейна БЛЯБЛЯ.БГ обаче фирмата ми е регистрирана преди БЛЯБЛЯ.бг и момента той извършва продажби в моята ниша :)
В началото си писал, че фирмата ти е блябляС, имаш ли фирма блябля? Или е блябляС?
 
Ем.. те може да си имат фирмата без С..
 
Аз не намирам никакви фирми нито БЛЯБЛЯС БГ ЕООД нито без С. Странно. Но ако имат фирма, а и да нямат, май няма да можеш да си го искаш.
3100.jpg
 
Нали не се хвана? Темата трябваше ли да е сериозна? :)
То не знам вече.. :D
да бе сериозно питам да им взема домейна хахаха защо ми е конкуренция искам да си брандирам фирмата хахаха
Според мен, заради "С"-а немаш шанс. Но както казах за 5юро ти вадят справка с основанията за рег. на домейнът и оттам може да се прецени дали да даваш 100юро на вяръра или не.
 
То не знам вече.. :D

Според мен, заради "С"-а немаш шанс. Но както казах за 5юро ти вадят справка с основанията за рег. на домейнът и оттам може да се прецени дали да даваш 100юро на вяръра или не.
е тоя домейн май е регистриран без основание техния :)
 

Горе