Хвърляне на брадви - Axe throwing

ggadmin

New Member
Здравейте,

Преди време попаднах в нета на Axe throwing бизнес. Поинтересувах се малко повече, направи ми впечатление, че в чужбина е доста популярен този спорт/хоби. Концепцията е нещо като игрална зала тип - билярд, дартс, джаги и др. Но вместо тези игри, просто хвърляш брадви по гръгла мишена + бар естествено ( напитки, музика ала бала знаете как е. Та въпроса ми е чисто от люботиство, Вие като клиенти и хората в (София) биха ли има ли интерес към такъв тип развлечние.

Поздрави,
 
По 5 бири/ водки и с Тея брадви, малко си е
 
тук не питам за безопасност. Има си начини ( обезопасени кодироди, които са задължителни + противоотскачащи гумени стени и подобе - има такива разработени за тези цел). Има си контрол + това както в стрелбище, попълваш декларация в, в която гласи, че стрелбището не носи отговорност при инцидент. Като цяло това с пиенето и брадвите е обмислено. Въпроса е чисто, дали би имало интерес според хората във форума.
 
Някъде около парламента ще е топ локация - хем пияниците в него ще се изтрепят помежду си.

За първи път чувам за подобно нещо, а най-вероятно и останалите във форума. Има много луди глави, но като цяло не си заслужава риска. При 1-2 инцидента ще те погнат здраво и няма измъкване.
 
Аз лично бих отишъл на такъв тип забавление. Гледал съм и преди, изглежда фън
И аз бих се пуснал на токова местенце. Обичам много да излизам с приятели на бар с билярд, дартс, джаги. Докато играете пиете бирички, сложили сте си една чиния с чипс и лафите. Долу в НДК, например. Кофти само с пушенето, не го измислиха добре там, но какво да се прави. Много ми е странен бар без дим. :) Не знам какъв точно по нашите ширини би бил ефекта алкохол и хладно оръжие, но определено бих го пробвал. И доста мои приятели биха му дали шанс.
 
И аз бих се пуснал на токова местенце. Обичам много да излизам с приятели на бар с билярд, дартс, джаги. Докато играете пиете бирички, сложили сте си една чиния с чипс и лафите. Долу в НДК, например. Кофти само с пушенето, не го измислиха добре там, но какво да се прави. Много ми е странен бар без дим. :) Не знам какъв точно по нашите ширини би бил ефекта алкохол и хладно оръжие, но определено бих го пробвал. И доста мои приятели биха му дали шанс.
Джагите не са ли отживелица? Това преди 20 г разцепвах яко, ама от тогава съм играл 3-4 пъти.
 
Джагите не са ли отживелица? Това преди 20 г разцепвах яко, ама от тогава съм играл 3-4 пъти.
Не са, като имаш да редуваш дартс и билярд, в един момент и до там стигаш. :)

Аз не съм играл от поне 2-3 години. Но пък и от тогава горе долу почна пандемията и като цяло не се ходеше насам натам.
 
Пиене, брадви. С Бифрьост ли ще се стига до там. Мен лично ме кефят такива неща.
 

Горе