Хейтъри

djeims

Active Member
След няколко хейтърски опити да се създават проблеми по мои сайтове реших да отворя дискусия кой какви допирни точки има с тях . И дали хетърите, които се опитват да компрометират сайтове не са комплексирани гейове с малки п***и :)
 
От: Хейтъри

Аз проблеми съм имал най-вече с разни изкуфели лелички. Тия са адската напаст наистина :)

Иначе сега наскоро ми баннаха един сайт и подозирам, че някой траверс от конкуренцията го е репортнал, щото конкуренцията си седи непокътната. А не го знам кой е, да го репортна и аз :) Да му изсъхнат мадурите на тоя, да не види лев повече, да хване язва от недояждане... :)
 
От: Хейтъри

То в БГ хейтърлъка е най-голям. Един сайт направих преди време те са избиха да се чудят каква мръсотия да свърша, докато при английските ми сайтове досега не съм имал проблем.
 
Последно редактирано:
От: От: Хейтъри

офф топик:
:wink:
В адсенса имаше опция да лимитираш показването на рекламни карета само в определени сайтове. Сложи си списък там с твоите домейни и ще си гарантираш, че друг няма да ти сложи кода на негов сайт, та да те издъни.

ПП: Тъкмо го намерих: https://www.google.com/adsense/publisher-whitelist-view
 
Последно редактирано:
От: Хейтъри

Глей сега... Всеки е хейтър за някого...
Нали знаеш че няма черно и бяло има отенъци :)
Примерно за мен никс е... хейтър с малка пишка...
Ама за него, аз съм хейтър с малка пишка...
ходи докажи на него или на мен че не е вярно :)

А за банването на сайтове... божееее между 20 и 40 са заминали за година и половина :)
Ама на 5-10 тия претръпнах вече даже не им чета съобщенията :)
луд умора няма мести се и продължава:)
 
От: Хейтъри

И от мене репутация имаш :)

луд умора няма мести се и продължава :)

И аз го местя из крачолите. Просто много хейт има из БГ пространството, както има един лаф национален спорт е за БГ. То си им личи на хейтърите, а може би трябваше да напиша тъпите хейтъри. Всеки може да хейтне ама някой им личи, че са професионалисти ;)
 
От: Хейтъри

@gangster редактирай си поста, че само им даваш идеи ;)
И аз редактирах, че имаше части от поста му.
 
От: Хейтъри

тая тема е супер са пофаля ква мишка си купиххх
да са спукат хейтъритиииииииииии :)

сига ми дойде фриеш!

http://www.youtube.com/watch?v=60nGd6Lm2es
 
От: Хейтъри

Много як мишок.
Сега ме надъха да си взема и аз такъв. Що ма вкарваш у разходи? :(
 
От: Хейтъри

от снощи ги кълна тея от лоджитек мама им лакома...
не са наядоха ей... ебахти цените напращяли, се чудя с компютър бонус ли ги дават тия мишки техните...

ама другата ми мишка логитек пада поне веднъж седмично на плочките и нищо и няма :)
докато една друга пет дена след купуването не работеше :)
 
От: Хейтъри

Темата е много добра. Много от най-активните потребители тук не смеят да се разкрият кои са, а камо ли да кажат кои са им сайтовете. За това има много основателна причина. Хейтъри има по целия свят, но в България нещата са на друго, по-високо равнище. Сред нормалните хора има и малък процент социопати, които нямат елементарни умения за общуване и поради липса на социални контакти в реалния живот решават да компенсират онлайн. Проблемът е, че в реала можеш да теглиш една майна на подобен екземпляр и повече да не се занимаваш с него, но тук нещата не стоят така. Те се връщат отново и отново. Сменят си IP адресите, имената, прякорите, аватарите и всичко останало, само и само да има кой да им чете болномозъчните простотии. Пускат репорти, анонимни заплахи, клетви, доноси, плюят ти работата в други сайтове, съчиняват истории по твой адрес и т.н. Сега ситуацията е такава, че едно незначително лайно с компютър за 100 лева и нет за 10 може да отрови живота на много креативен и можещ човек. Малко са хейтърите, които имат талант и амбиция да вредят активно без никакви облаги, само заради спорта, но дори само един такъв да ти дойде до главата и става кошмар. Накрая започваш да проверяваш ценоразписите за мокри поръчки, но в крайна сметка с погнуса се отказваш, тъй като подобни действия биха те поставили на едно ниво с хейтъра.
 
От: Хейтъри

Мога да споделя друга гледна точка. В този форум няма много професионално хейтърстващи, тъй като не притежават задължителната за този вид изкуство теоретична подготовка и многогодишна практика, но има най-много рипортващи в бг-пространството, та затова е подходящ пример. След като нахраня някого в този форум, то няколко дни след това усещам положителни бизнес-тенденции. Някои мои сайтове получават PR без да е имало PR ъпдейт, други влизат в Топ 100000 на Алекса при положение, че преди са кретали някъде над 500000 и все такива приятни и зовящи към глътка бира моменти. Накрая стигнах до елементарно обяснение - рипортва ги някой хейтър и някой/я модератор/ка преглежда рипорта. След което си казва: "Ах, какви хубави сайтчета, как не съм ги забелязала досега! Я да им махна незаслужените пеналтита и филтри". И ги маха. И сайтчетата избуяват нагоре като Dicentra spectabilis напролет.
 
От: Хейтъри

Само да ви светна: hater = мразител. Айде да видим ще стане ли популярно ...
 
От: Хейтъри

Само да ви светна: hater = мразител. Айде да видим ще стане ли популярно ...

Мда, не е лесно в тази ниша... Както би казал Франк Ллойд Райт, I hate a hater who hates a hater who is a hater.

[video=youtube;g6q2HDKehUQ]http://www.youtube.com/watch?v=g6q2HDKehUQ[/video]
 
От: Хейтъри

Просто руската пияна сган и агенциите ( ДС ) са оставили голяма следа у българина - всеки гледа да пусне някой донос мамата си е ебало.
 
От: Хейтъри

Бе може теоретично да се намери неква логика за руската пияна сган, ама от по ново време. Тип, дошли на морето в началото на демокрацията, напили се, онодили нещо балканско и се народили сегашните малки доносници по форумите. На теория става тази версия. Обаче, като се замислим, логиката куца. Всички значими български национални герои, колкото ги е имало през последните 1300 години, са били предадени от техни сънародници българи. Така са си и умрели - предадени. Поне по-почитаните (щото има и български герои, за които трезвеникът българин не се сеща изобщо, тъй като паметниците им са предадени на вторични суровини). Един с куршум у ботевското чело, друг увиснал на бесилото и т.н. За да може след това едни идиоти да се кръстят ФК "Левски", други идиоти да викат "Долу Левски", а на трети идиот да му викат "новио Левски".

Докато тези герои са били предавани, щото са пречели на бохемския петвековен лайфстайл, руската пияна сган е копала картофи за чорбаджията и мъкнала кораби по Волга. Като им казал Царя "бегайте да освобождавате братята-българи" те дотолкова се отцепили, че накрая на пияна глава дори наистина възприели това като мисия - да се бият заедно с опълченците вместо да им кажат "като никой не плаща, сипете поне по една ракия де, щото като пукна тука, ще пукне и жената, и децата - няма да има кой да ги храни".

След тази балканска идилия, който оживял - се върнал. За да може внуците му да попаднат във Великите Сибирски полета и да пият и пеят на закуска "Товарищ Сталин, вьi большой ученьiй". От пиенето забравяли да предават и затова ги държали там, докато пукнат. Тези, които били по-яки, ги пускали в "батальоните на смъртта". Пускали ги напред, за да пазят братушките, които по това време били съюзници на хитлерова Германия. Пак странна работа, пиянска.

След това 45 години бачкали за по 100 рубли у колхозите, за да може Льоня да подарява на Тошо нефт, газ и квото му трябва, докато Тошо успее да създаде компютрите и компотите. След това с тези 100 рубли отивали с влакчето до Бургас и ги обменяли за 30 долара, щото в хотел "България" имало Кореком, в който имало дънки Ливайс и Вранглер.

Дошла демокрацията и руската пияна сган живнала. Богатата земя, от която колкото и да крадеш, все нещо остава, й помогнала. На базата на петрола сганта създаде див капитализъм тип Чикаго през 30-те. Но това я прочисти. започна да преориентира икономиката си от суровинна към износ на технологии и продукти, което позволи по Европата да плъзнат не само извисени мутри, а и прости шлосери, учители и счетоводители.

Та тези учители обиколиха цялата Европа, но не им хареса никъде. Във Франция им пробутваха вина и замъци, в Чехия - бира и сладкиши, в Германия направо завзеха градчета като Дюселдорф. но навсякъде им беше тъпо. Руски пияни свини, какво да ги правиш, труден им беше този европейски живот. А в България през това време беше рай - по цяло лято блъскаше алкохолен туризъм и събираше като прахосмукачка всички наркоманчета от Скандинавието. По градинките бъкаше от курви с древно потекло, дискотеките ревяха "дънките щи цепна", а по летищата можеше да си купиш чанта Louis Vuitton за $30. За което, естествено, бяха виновни руските пияни свини и ДС (каквото и да означава това за един 20-годишен хлапак). Точно тази сган, с нейната мания да говори по руските форуми на "Вие", създаде предпоставките по българските форуми да гъмжи от неграмотен и агресивен плебс. Вместо да му тегли една путка-майна от душа.
 
От: Хейтъри

Именно, за същата пияна сган, дето 44-та година идва в България с оръжие и превзема власта ( има и шумкари терористи, и тях визирам като под "руската пияна сган"). Същите дето са избили и поробвали народа, че чак и досега правят същото. При комунизма няма кадърен-некадърен - ако си член на БКП си вътре, ако не си - кучета те яли. Не ми се влиза в спорове за комунизма, защото не виждам как би могло да се защитава престъпен режим, както и да е, то не можеше от нещо подобно в тема наречена "хейтъри" ;д
 
От: Хейтъри

С кого ще спориш за комунизма? Не че не мога, ако се намерят подходящи опоненти, които да спорят с това, което пиша, а не с това, което те си мислят, че пиша. Но в случая и дума не съм споменал за някакви идеологии. Обсъдих случая само от психологически аспект. Поде темата за руската пияна сган, ОК, просто доразвих темата по-подробно. Че "руската пияна сган" е гнила по каторгите и затворите както в царска Русия, така и при Сталин. Нещо не ти хареса ли?
 

Горе