Хербъл продукти

От: Хербъл продукти

Да разчиташ на доходи от herbal products, в масовия случай, е все едно да се опиташ да вечеряш с билков чай, ама какво да му разправям на Blinky - той е по големите думи и рекламата, а не аз. :)
 
От: От: Хербъл продукти

Да разчиташ на доходи от herbal products, в масовия случай, е все едно да се опиташ да вечеряш с билков чай, ама какво да му разправям на Blinky - той е по големите думи и рекламата, а не аз. :)

С подобни изказвания ще сринеш целия форум егати :evil:То цялата му идея (визирам форума), доколкото го следях в началото, бе да пробутва хербалки, добре че напоследък се очовечи малко :)

Понякога може да се получи, не споря. Ако имаш реална стока, разрешителни, канали и връзки с фармацевтите, то е напълно в реда на нещата да си направиш и сайт за подобни стоки, стига да не са като билките, дето наскоро ги пробутваха на пенсионерите под мотото "гризни тая ваксина за свински грип!". Нормално е да създадеш и аффилиейт-програма към този сайт. Но нещо ме съмнява повечето хербалери тук да имат реален бизнес, повечето муат шаблони у стената и чакат тя да се срути.
 
Последно редактирано:
От: Хербъл продукти

Някой знае ли надежден афилиейт с продукт сходен на "Herbal Extasy" който имаха GB, че ми остана един висящ сайт с що годе добра посещаемост. В CashBurners не можах да намеря.
 

Горе